1

@sebasek99 chyba ty ;)

0

@Odesseiron jeśli kupi Huawei to odejdź od niej ;)

0

@ctid Już niedługo nic na nim nie znajdziesz :P

4

Pewnie, ja mam bujną wyobraźnię ;)

1

Ja osobiście polecam Imprezę na Ibizie :P
https://pobierak.jeja.pl/images/0/2/7/74658_impreza-na-ibizie.jpg

0

Nie, w Polsce, jak jest 20+ stopni Celsjusza to mi już jest gorąco.

3

Syrena Neymara :P

11

Zazdroszczę Ci, u mnie od rana upał i słońce.

0

Miała być polska stacja, Eleven nie jest nasz ;)

0

Która jest niepotrzebna (przynajmniej mi), bo na telefonie i tak korzystam z wersji na komputer ;)

14

To ocnezurowałeś...

1

Nie wiem czy fejk czy nie, ale oglądałbym :P

1

0

La liga w tym sezonie mi szwankowała, bo canal+ nie ma :P

0

Inea, internet mam od nich i telewizję w pakiecie bym sobie dobrał.

2

Ło panie, to już lepiej innego operatora dobrać, a dekoder niech sobie leży :P

1

Wraz z końcem roku kończy mi się umowa z tfu! Cyfrowym Polsatem, ale chciałbym już teraz z tego dziadostwa zrezygnować. Jaka kara grozi za wcześniejsze rozwiązanie umowy, bo albo jestem ślepy, albo nie ma tego w umowie? :P

0

Po tak długim wolnym nie ma co się przemęczać, urwij się wcześniej z roboty i idź do domu :P

1

Niech ta liga się już skończy, bo jeszcze Lech i Legia coś strzelą...

0

Na TVP 2 i sport.tvp.pl jest

0

Jak weźmie cię ochota na słodkie to zamiast tego weź gumę miętową, smak na słodkie powinien przejść :P

0

Faktycznie, coś popieprzyli :P

1

Dzięki meczyki.pl :P

3

Eleven Sports 1 , BeIN Sports 1 France , Premier Sports , Digi Sport 2 Romania , Digi Sport 1 Słowacja , Movistar+ , BeIN Sports LaLiga , BeIN Sport Arabia 3 , Digi Sport 2 Słowacja , DAZN Europa , Ziggo Sport Select , Eleven Sports 1 Belgia , Eir Sport 2 , Telekom Sport Rumunia , Eleven Sports 1 UK

8

Chyba żartu nie zrozumiałeś :P

0

Mój ociec twierdzi, że wcale go nie ciągnie, nawet jak ktoś przy nim pali :P Nawet jak goście przyjadą to pozwala w domu im palić :)

2

Ojciec palił ciemne mocne, czasami dwie paczki na dzień to było za mało, rzucił z dnia na dzień i powiedział, że nie spodziewał się, że tak łatwo jest rzucić palenie, palił około 20 lat, a nie pali już około 15 :P

0

Ale nie było sprecyzowane ile dni to ma być. Może być pięć a może być i trzysta sześćdziesiąt pięć ;)

0

Nigdzie nie było napisane ilu dni ;)

20

Jako kibic Lecha mam nadzieję, że Piast będzie mistrzem :P

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?