tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@sebasek99 chyba ty ;)
0
@Odesseiron jeśli kupi Huawei to odejdź od niej ;)
0
@ctid Już niedługo nic na nim nie znajdziesz :P
4
Pewnie, ja mam bujną wyobraźnię ;)
1
Ja osobiście polecam Imprezę na Ibizie :P
https://pobierak.jeja.pl/images/0/2/7/74658_impreza-na-ibizie.jpg
0
Nie, w Polsce, jak jest 20+ stopni Celsjusza to mi już jest gorąco.
3
Syrena Neymara :P
11
Zazdroszczę Ci, u mnie od rana upał i słońce.
0
Miała być polska stacja, Eleven nie jest nasz ;)
0
Która jest niepotrzebna (przynajmniej mi), bo na telefonie i tak korzystam z wersji na komputer ;)
14
To ocnezurowałeś...
1
Nie wiem czy fejk czy nie, ale oglądałbym :P
1
https://kwejk.pl/obrazek/3386171/tru-surwajwor.html
Kto czeka? :P
0
La liga w tym sezonie mi szwankowała, bo canal+ nie ma :P
0
Inea, internet mam od nich i telewizję w pakiecie bym sobie dobrał.
2
Ło panie, to już lepiej innego operatora dobrać, a dekoder niech sobie leży :P
1
Wraz z końcem roku kończy mi się umowa z tfu! Cyfrowym Polsatem, ale chciałbym już teraz z tego dziadostwa zrezygnować. Jaka kara grozi za wcześniejsze rozwiązanie umowy, bo albo jestem ślepy, albo nie ma tego w umowie? :P
0
Po tak długim wolnym nie ma co się przemęczać, urwij się wcześniej z roboty i idź do domu :P
1
Niech ta liga się już skończy, bo jeszcze Lech i Legia coś strzelą...
0
Na TVP 2 i sport.tvp.pl jest
0
Jak weźmie cię ochota na słodkie to zamiast tego weź gumę miętową, smak na słodkie powinien przejść :P
0
Faktycznie, coś popieprzyli :P
1
Dzięki meczyki.pl :P
3
Eleven Sports 1 , BeIN Sports 1 France , Premier Sports , Digi Sport 2 Romania , Digi Sport 1 Słowacja , Movistar+ , BeIN Sports LaLiga , BeIN Sport Arabia 3 , Digi Sport 2 Słowacja , DAZN Europa , Ziggo Sport Select , Eleven Sports 1 Belgia , Eir Sport 2 , Telekom Sport Rumunia , Eleven Sports 1 UK
8
Chyba żartu nie zrozumiałeś :P
0
Mój ociec twierdzi, że wcale go nie ciągnie, nawet jak ktoś przy nim pali :P Nawet jak goście przyjadą to pozwala w domu im palić :)
2
Ojciec palił ciemne mocne, czasami dwie paczki na dzień to było za mało, rzucił z dnia na dzień i powiedział, że nie spodziewał się, że tak łatwo jest rzucić palenie, palił około 20 lat, a nie pali już około 15 :P
0
Ale nie było sprecyzowane ile dni to ma być. Może być pięć a może być i trzysta sześćdziesiąt pięć ;)
0
Nigdzie nie było napisane ilu dni ;)
20
Jako kibic Lecha mam nadzieję, że Piast będzie mistrzem :P