tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Najpierw trzeba ten Bayern przejść ;)
0
A to złodziej jeden :P
4
Gdzie koszulka z napisem "KONSTYTUCJA"? :D
0
Plan ucieczki :P.
23
To pierwsze mogliby wprowadzić wszędzie.
1
Szkoda, że już tylko jeden odcinek tego sezonu został :P
0
To było bardziej niż pewne, znasz jakieś sytuacje gdzie odwleka się decyzję o odejściu z kadry i koniec końców osoba zainteresowana zostaje?
1
Małysz nie ma póki co licencji trenerskiej.
0
Jakby miał zostać to od razu by powiedział...
1
Byle do listopada ;)
0
Piotr zaraz poleci po rekord życiowy :)
1
A może Redzi kupili prawa do Gwiezdnych wojen i w tym świecie stworzą grę? :P
0
Można też zobaczyć jak bezimienny z Gothica stał się Azarem Javedem :P
0
No, w jedynce te dodatki bez dialogów trochę mnie zniechęcały, ale przeszedłem wszystkie :D
Oby ta druga gra nie była czymś w stylu Wojny Krwi :P
0
A tu cyk, Redzi wiedzą, że Cyberpunk 2077 będzie hitem i od razu robią drugą część :D
0
Ale jeśli zagramy młodym Vesemirem to Ciri jeszcze nie będzie, no chyba, że jakieś przeskoki w czasie będą :P
0
Jemu tylko prędkości na progu brakuje, ciekawe dlaczego trenerzy nie mogą temu zaradzić, technicznie wszystko na najwyższym poziomie, mankamentem jest tylko ta prędkość ma progu... Mimo dużo niższych prędkości jest w czołówce, co by było gdyby miał porównywalne prędkości? :P
2
Szkolił, przecież on miał wtedy około 200 lat :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kubacki wtedy też skakał bardzo dobrze, być może w równych warunkach Dawid też zdobyłby złoto, pierwsza seria też była parodią. Ciekawa walka byłaby między Dawidem a Ryoyu :P
1
Tworzenie własnych postaci osobiście mi się nie podoba, wolę grać jakimś badassem, bądź kimś kto się nim dopiero stanie :P
W sumie jaka gra by to nie była, z całą pewnością ją kupię :P
Już zbieram pieniążki na komputer, żeby zagrać w Cyberpunka na full detalach :P
4
Piotr, as przestworzy!
No dobra, Japończyk lepszy :P
0
O, w Fortuniadę też pykam, reszty nie miałem okazji sprawdzić :P
1
Odnośnie niezapowiedzianej gry od CD Projekt Red. Większość fanów serii Wiedźmin oczekuje gry w tym właśnie świecie, ja również. Chciałbym zagrać młodym Vesemirem i zobaczyć jak Geralt stał się Wiedźminem. Jakie są wasze oczekiwania odnośnie tejże gry?
0
Komentarz odnośnie policji czy tych nastolatków? :P
0
Quizowanie, Ski Jump Challenge, Spider-Man, Volleyball Challenge, Jaka to piosenka?, wszelkiego rodzaju Milionerzy, The Walking Dead od Telltale Games.
4
Ta ostatnia niedziela w Pucharze Świata. Polacy świetnie w serii próbnej!
https://www.skijumping.pl/wiadomosci/26297/PS-w-Planicy-D-Prevc-gora-w-serii-probnej-Zyla-drugi-Stoch-czwarty/
Polskie podium na zakończenie sezonu? Zobaczymy!
0
Ja nawet w przyszłym tygodniu po nocach nie będę spał ;)
0
Dzień dobry :P
0
Fox Sports 4 Netherlands , Sport TV 5 Portugal