1

Najpierw trzeba ten Bayern przejść ;)

0

A to złodziej jeden :P

4

Gdzie koszulka z napisem "KONSTYTUCJA"? :D

0

Plan ucieczki :P.

23

To pierwsze mogliby wprowadzić wszędzie.

1

Szkoda, że już tylko jeden odcinek tego sezonu został :P

0

To było bardziej niż pewne, znasz jakieś sytuacje gdzie odwleka się decyzję o odejściu z kadry i koniec końców osoba zainteresowana zostaje?

1

Małysz nie ma póki co licencji trenerskiej.

0

Jakby miał zostać to od razu by powiedział...

1

Byle do listopada ;)

0

Piotr zaraz poleci po rekord życiowy :)

1

A może Redzi kupili prawa do Gwiezdnych wojen i w tym świecie stworzą grę? :P

0

Można też zobaczyć jak bezimienny z Gothica stał się Azarem Javedem :P

0

No, w jedynce te dodatki bez dialogów trochę mnie zniechęcały, ale przeszedłem wszystkie :D
Oby ta druga gra nie była czymś w stylu Wojny Krwi :P

0

A tu cyk, Redzi wiedzą, że Cyberpunk 2077 będzie hitem i od razu robią drugą część :D

0

Ale jeśli zagramy młodym Vesemirem to Ciri jeszcze nie będzie, no chyba, że jakieś przeskoki w czasie będą :P

0

Jemu tylko prędkości na progu brakuje, ciekawe dlaczego trenerzy nie mogą temu zaradzić, technicznie wszystko na najwyższym poziomie, mankamentem jest tylko ta prędkość ma progu... Mimo dużo niższych prędkości jest w czołówce, co by było gdyby miał porównywalne prędkości? :P

2

Szkolił, przecież on miał wtedy około 200 lat :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kubacki wtedy też skakał bardzo dobrze, być może w równych warunkach Dawid też zdobyłby złoto, pierwsza seria też była parodią. Ciekawa walka byłaby między Dawidem a Ryoyu :P

1

Tworzenie własnych postaci osobiście mi się nie podoba, wolę grać jakimś badassem, bądź kimś kto się nim dopiero stanie :P
W sumie jaka gra by to nie była, z całą pewnością ją kupię :P

Już zbieram pieniążki na komputer, żeby zagrać w Cyberpunka na full detalach :P

4

Piotr, as przestworzy!
No dobra, Japończyk lepszy :P

0

O, w Fortuniadę też pykam, reszty nie miałem okazji sprawdzić :P

1

Odnośnie niezapowiedzianej gry od CD Projekt Red. Większość fanów serii Wiedźmin oczekuje gry w tym właśnie świecie, ja również. Chciałbym zagrać młodym Vesemirem i zobaczyć jak Geralt stał się Wiedźminem. Jakie są wasze oczekiwania odnośnie tejże gry?

0

Komentarz odnośnie policji czy tych nastolatków? :P

0

Quizowanie, Ski Jump Challenge, Spider-Man, Volleyball Challenge, Jaka to piosenka?, wszelkiego rodzaju Milionerzy, The Walking Dead od Telltale Games.

4

Ta ostatnia niedziela w Pucharze Świata. Polacy świetnie w serii próbnej!
https://www.skijumping.pl/wiadomosci/26297/PS-w-Planicy-D-Prevc-gora-w-serii-probnej-Zyla-drugi-Stoch-czwarty/

Polskie podium na zakończenie sezonu? Zobaczymy!

0

Ja nawet w przyszłym tygodniu po nocach nie będę spał ;)

0


Dzień dobry :P

0

Fox Sports 4 Netherlands , Sport TV 5 Portugal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?