2

Żeby tylko nie miała powodu do płaczu :P

3

16:00 Skoki narciarskie, konkurs mieszany.

0

Ọkpụkpọ kacha mma n'ụwa bụ Mark Selby.

0

To jest N I E M O Ż L I W E!

0

Tia, ja za pół godziny zaczynam robotę.

0

Data rejestracji



Brak informacji


A ja nie wiem kiedy założyłem tutaj konto :P

1

Dziś i tak o 15 zaczynam robotę, więc nici z oglądania skoków i pewnie meczu, ale dzięki za informacje ;)

0

Będzie transmisja miksta w TVP albo Eurosporcie?

0

Ja już w tym roku słuchałem na krótkie spodenki i krótki rękaw po dworze, więc pewnie na dworze też by wtedy wyschło, ale mi się do wiosny, a tym bardziej do lata nie spieszy ;)

0

https://fili.cc/film/creed-ii-2018/18490

Proszę bardzo. Nie oglądałem tego, ale sądząc po komentarzach to napisy ciulowe :P

0

Wersja kinowa może być?

0

Kiedyś w sudio przed jakimiś zawodami o Stochu mówiono, że nie wskoczy na poziom Małysza, bo Adam przebojem się wbił do czołówki, a Kamil małymi kroczkami dochodził do swojej najlepszej dyspozycji. Wróżono mu okolice pierwszej dziesiątki, nic więcej. Kubacki i Żyła też mieli być co najwyżej solidnymi zawodnikami, a są w czołówce. Tak więc różne rzeczy mogą się przytrafić. Schlierenzauer wygrywał za młodu wszystko jak leciało, a teraz co? Cień zawodnika.

0

Wolny i Pilch mają potencjał, może jeszcze ktoś do nich dołączy.

1

?

8

A ja nie wiem co ludzie mają do tej piosenki. Jest jak każda inna :P

0


Jakby ktoś chciał obejrzeć drugą połowę :P

1

Wrzuć nagranie na YouTube :P

0

Może on chce tylko pieniążki za darmo brać i dlatego nie gra :P

2

Prawie cala.

3

Lecha z Legią na pewno :P

1

Darzbór! Marynarzu!

0

Ja z kolei innej odmiany nie znam, chyba że ta z pionkami to też snooker :P

1

Z rana? Już połowa zmiany w robocie minęła.

0

Najczęściej w Qiuzownaie i Ski Jump Challenge, zdarza się w coś innego, ale to już z nudów sobie włączę. Kiedyś pykałem jeszcze w Spidermana.

0

2077, premiera Cyberpunka.

4

Dokładnie osiem i fajrant ;)

1

Ewa Swoboda.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Szczęście nowicjusza :P

0

Ja tam nawet nie wiedziałem, że taka partia jak "Wiosna" w ogóle istnieje :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?