tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Ciepło to jest. Ja wolę mróz niż upał.
0
A co z jakością takiego urządzenia. Nadaje się do pracy fizycznej, w sensie odporne na uderzenia, pył itp. Itd? ;)
0
Kupiłbym teraz, ale nie mam kasiory, ale w najbliższych miesiącach prawdopodobnie się to zmieni :) Dzięki za podpowiedź :)
0
Kasę najprędzej i tak będę miał dopiero pod koniec roku, na razie muszę się męczyć z tym co mam, on i tak jest konający i w razie czego mam konsolę, ale tylko do ekskluzywnych tytułów, ale w razie gdy umrze PC to już będę musiał grać we wszystko na konsoli :D Wiadomo coś jak mogą wyglądać ceny pojedynczych podzespołów? Utrzymają się na obecnym poziomie, stanieją, zdrożeją, jakie są prognozy w tej kwestii? :P
1
Akurat ja z gotowcem z allegro mam miłe wspomnienia, działał bez zarzutu, ale po kilku latach jak wiadomo trzeba kupić nowy sprzęt, więc kupiłem już nowy z tym, że sam sobie go złożyłem z pomocą internetów, a ten gotowiec po miesiącu od złożenia nowego się zepsuł. Może serce mu pękło, kto wie? :D
0
Powszechnie wiadomo żeby nie kupować gotowych komputerów z allegro, ale jak wygląda sytuacja na morele czy x-kom? Warto na tych stronach kupić gotowca czy też lepiej samemu złożyć, w końcu to strony przeznaczone przede wszystkim komputerom.
3
W robocie raczej piwa nie wypiję, ale do WC będę mógł iść :P
0
Anna Grodzka.
0
W robocie może być ciężko z tym oglądaniem ;)
1
Za moich czasów czegoś takiego nie było :P
0
To co, do każdego ucznia z osobna mają dzwonić, że lekcji nie będzie? Ile osób jest w klasie? 20 klika do 30 obstawiam, rozmowa z każdym uczniem niech trwa z dwie, trzy minuty, a gdzie tu przygotowanie pozostałych nauczycieli do swojej pracy?
6
Niech się cieszą, że mają samochód, ja swego czasu dojeżdżałem pociągiem do szkoły. A to się w karty pograło, to się drzemkę zrobiło, lekcje odrobiło. Jak ktoś miał kasę to w drodze do szkoły do sklepu się szło, a teraz to się samochodami wożą, nie muszą czekać lub w razie zasapania śpieszyć się na pociąg bądź organizować jakiś transport jakby ten uciekł, mogą wyjechać, o której chcą i jeszcze w dupach źle. Mało to razy lekcję odwoływali, nikt raczej nie narzekał, nawet ci co autem dojeżdżali. Godzina to jeszcze pół biedy, po kilka godzin się czekało.
1
Village People - YMCA
6
Za ile i dlaczego tak drogo? :P
0
A na ctrl + + nie da się powiększyć?
1
Nie, ten ze skoczni.
0
To jest hymn, a nie to co w skokach odwalają...
0
Na pewno nie z Finlandią :P
4
Znowu marsz żałobny...
19
Bogurodzicę włączą :P
6
Dwóch Polaków na podium,
IlfeISBrutal!
1
Brawooooooooooooooooo Kaaaaaaaaaaaaaaaaamillllllllllllllllllllll!!!!!!!!!!!!!!!!
Życie Jest Brutalne.
0
Brawo Piotr!
0
Brawo Kamil!
0
Brawo Dawid!
0
Skoki zawsze przed piłką nożną.
0
Jeśli będzie to pewnie Pioter też zajmie czwarte miejsce :P
0
Takie miejsca Polaków i niedosyt pozostaje... To świadczy o naszej sile.
0
Widziałem tę zagadkę o kroplach wody. Napiszę tyle, w ziemskich ocenach by się to nie zmieściło.
3
Buty na trytytki naprawiajo, szewce jeba...