3

Muchę na jednym z okien widać :)

0

Za flaszkę ktoś mu zrobił ;)

0

Dlaczego? Jestem dobrym przykładem. Kiedyś się wszystkim przejmowałem i odbiło mi się to na zdrowiu. Lekarz powiedział, żebym się za dużo nie denerwował, nie przejmował, więc postanowiłem mieć prawie wszystko w głębokim poważaniu. Życie stało się lepsze, polecam ;)

0

Pożyczę przedłużacz, ale ty mi pożyczysz lampki ;)

9

Mieć wszystko gdzieś ;)

9

Rakitić - Neymar - Messi

1

Ja wracam z badań okresowych. Okazało się, że nie zapisano mojej wizyty iekarzy nie było... Zrobiłem tylko badania laboratoryjne i RTG klatki piersiowej. Do lekarzy mam przyjechać 7 stycznia. Ciekawe co w robocie powiedzą. Do kierownika już dzwoniłem i powiedział, że po nowym roku będziemy myśleć ;)

1

Byle nie z norki ;)

0

A ja jutro pokonam 50 kilometrów, pociągiem ;)

0

Siostrzeńcy są od jedej siostry czy od dwóch? Jeśli od dwóch to kup każdemu po piłce ;) bo jeśli jedna siostra ma dwóch synów to dwie piłki dziwnie by wyglądały a jedną na dwóch to też nieciekawie :)

0

Z autopsji mogę powiedzieć, że połączenie wódki i jaj nie jest najlepszym pomysłem ;)

6

O 12, ja mam na 7 do roboty, a spać już nie mogę :)

1

Oglądałeś wszystkie mecze tej drużyny?

0

A pojemnik do picia nie jest z plastiku, a ze szkła :)

0

Faktycznie, odcień tego napoju bardzo podobny :)

0

Herbatkę by się wypiło, a ten uchwyt do papierosa niepotrzebny :P

1

Bo to by pewnie wydłużyło konkurs o kilkanaście minut :P

0

Japończyk się nie liczy, on póki co skacze w innej lidze :P

0

O jasny gwint!

0

Nigdy w życiu nie powiedziałem, że mam dosyć zimy, wolę trochę grubiej się ubrać niż chodzić w samych gaciach i tak się męczyć z powodu upału :)

0

Goku :P

4

Ja wolę śnieg i mróz niż upały, całe lato, od marca do połowy września czekałem za taką pogodą :)

1

Zrzut to jest obrazek, Tobie pewnie chodzi o coś w rodzaju streamowania z telefonu na telewizor, ale z tym to już nie do mnie, ale wiem, że istnieją jakieś programy, które umożliwiają takie działanie :) Można też po kablu to zrobić, ale jak wspomniałem. To już nie do mnie :)

3

Zrzut ekranu robi się bez dźwięku.

5

A tak skromnie, prywatną wyspę na Malediwach :)

0

Śliniaczek z postacią z jakieś bajki, body, poduszka, albo zapas pampersów :P

0

HellWood albo T.E.L.I.

2

Wydaje mi się, że po 18 powinieneś zostać przyjęty na pogotowiu, ale ręki nie dam sobie uciąć :)

2

Od kilku chwil weekend, ale trzeba będzie chyba iść spać jeszcze :P

1

Taktyczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?