tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Muchę na jednym z okien widać :)
0
Za flaszkę ktoś mu zrobił ;)
0
Dlaczego? Jestem dobrym przykładem. Kiedyś się wszystkim przejmowałem i odbiło mi się to na zdrowiu. Lekarz powiedział, żebym się za dużo nie denerwował, nie przejmował, więc postanowiłem mieć prawie wszystko w głębokim poważaniu. Życie stało się lepsze, polecam ;)
0
Pożyczę przedłużacz, ale ty mi pożyczysz lampki ;)
9
Mieć wszystko gdzieś ;)
9
Rakitić - Neymar - Messi
1
Ja wracam z badań okresowych. Okazało się, że nie zapisano mojej wizyty iekarzy nie było... Zrobiłem tylko badania laboratoryjne i RTG klatki piersiowej. Do lekarzy mam przyjechać 7 stycznia. Ciekawe co w robocie powiedzą. Do kierownika już dzwoniłem i powiedział, że po nowym roku będziemy myśleć ;)
1
Byle nie z norki ;)
0
A ja jutro pokonam 50 kilometrów, pociągiem ;)
0
Siostrzeńcy są od jedej siostry czy od dwóch? Jeśli od dwóch to kup każdemu po piłce ;) bo jeśli jedna siostra ma dwóch synów to dwie piłki dziwnie by wyglądały a jedną na dwóch to też nieciekawie :)
0
Z autopsji mogę powiedzieć, że połączenie wódki i jaj nie jest najlepszym pomysłem ;)
6
O 12, ja mam na 7 do roboty, a spać już nie mogę :)
1
Oglądałeś wszystkie mecze tej drużyny?
0
A pojemnik do picia nie jest z plastiku, a ze szkła :)
0
Faktycznie, odcień tego napoju bardzo podobny :)
0
Herbatkę by się wypiło, a ten uchwyt do papierosa niepotrzebny :P
1
Bo to by pewnie wydłużyło konkurs o kilkanaście minut :P
0
Japończyk się nie liczy, on póki co skacze w innej lidze :P
0
O jasny gwint!
0
Nigdy w życiu nie powiedziałem, że mam dosyć zimy, wolę trochę grubiej się ubrać niż chodzić w samych gaciach i tak się męczyć z powodu upału :)
0
Goku :P
4
Ja wolę śnieg i mróz niż upały, całe lato, od marca do połowy września czekałem za taką pogodą :)
1
Zrzut to jest obrazek, Tobie pewnie chodzi o coś w rodzaju streamowania z telefonu na telewizor, ale z tym to już nie do mnie, ale wiem, że istnieją jakieś programy, które umożliwiają takie działanie :) Można też po kablu to zrobić, ale jak wspomniałem. To już nie do mnie :)
3
Zrzut ekranu robi się bez dźwięku.
5
A tak skromnie, prywatną wyspę na Malediwach :)
0
Śliniaczek z postacią z jakieś bajki, body, poduszka, albo zapas pampersów :P
0
HellWood albo T.E.L.I.
2
Wydaje mi się, że po 18 powinieneś zostać przyjęty na pogotowiu, ale ręki nie dam sobie uciąć :)
2
Od kilku chwil weekend, ale trzeba będzie chyba iść spać jeszcze :P
1
Taktyczny.