tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Mogło być gorzej, ale też i lepiej. Nie ma co narzekać na losowanie :)
1
To nie jest śpiewanie.
1
Moiskie czy Mooskie?
0
Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna
Być może użyty link wygasł lub strona jest widoczna tylko dla grupy odbiorców, do której nie należysz.
4
Zwycięstwem Żyły lub Stocha ;)
1
Szwagry :)
https://www.youtube.com/channel/UC8oAVQ3BrGphqMZdlDHBqZA
1
Ja tam wolę łyse ;)
1
No i mamy sprzeczność ;)
1
Któryś z nominowanych mógłby głosować na siebie :P
6
Tak samo tylko inaczej.
2
Co Ty kombinujesz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Niebo znajdę wszędzie
0
Najlepszy chyba będzie masaż.
1
To będziesz mnie podziwiał aż do momentu aż przestaną nagrywać ten serial.
1
Uwaga SPOJLERY z The Walking Dead!
Kurde, kolejną fajną postać uśmiercili, ale odcinek bardzo dobry. W końcu Szeptacze weszli do akcji, szkoda tylko, że przerwa teraz będzie. Jak waszym zdaniem potoczy się akcja serialu, zważywszy na to, że Negan wydostał się z celi?
0
Prostytutka, kurtyzana i dziwka :P
5
A dzień kanalarza kiedy obchodzimy? ;)
0
Dobra, zawsze chciałem wylecieć w kosmos. Najpierw odwiedziłbym księżyc, a w dalszej perspektywie Mars, a potem to by się zobaczyło ;)
1
Odwiedzić to może nie, ale zamieszkać na Malediwach i leżeć do góry brzuchem do końca życia, bez trosk i w zdrowiu :P
3
Mmm jaka słodka :)
1
Kochanek, policjant, Cyber Marian :P
0
Egzorcyzmy Emily Rose.
2
Ideolo :P
0
Ja samego Wiedźmina 3 przeszedłem około 10 razy, nie licząc dwóch pierwszych części.
2
Skoro nie grałeś to nie możesz powiedzieć, która z gier lepsza. Mi osobiście Wiedźmin póki co najbardziej ze wszystkich ogranych przeze mnie gier najbardziej się podobał. Za to nienawidzę CS'a czy innego fortnite.
0
Wydaję mi się, że będziesz pierwszy ;)
0
A Niemcy może zasługują?
1
Cała gra :P
1
Ja śnieg to tylko w telewizji widziałem, wczoraj przy skokach narciarskich :P