2

Mogło być gorzej, ale też i lepiej. Nie ma co narzekać na losowanie :)

1

To nie jest śpiewanie.

1

Moiskie czy Mooskie?

0

Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna
Być może użyty link wygasł lub strona jest widoczna tylko dla grupy odbiorców, do której nie należysz.

4

Zwycięstwem Żyły lub Stocha ;)

1

Szwagry :)
https://www.youtube.com/channel/UC8oAVQ3BrGphqMZdlDHBqZA

1

Ja tam wolę łyse ;)

1

No i mamy sprzeczność ;)

1

Któryś z nominowanych mógłby głosować na siebie :P

6

Tak samo tylko inaczej.

2

Co Ty kombinujesz?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Niebo znajdę wszędzie

0

Najlepszy chyba będzie masaż.

1

To będziesz mnie podziwiał aż do momentu aż przestaną nagrywać ten serial.

1

Uwaga SPOJLERY z The Walking Dead!





Kurde, kolejną fajną postać uśmiercili, ale odcinek bardzo dobry. W końcu Szeptacze weszli do akcji, szkoda tylko, że przerwa teraz będzie. Jak waszym zdaniem potoczy się akcja serialu, zważywszy na to, że Negan wydostał się z celi?

0

Prostytutka, kurtyzana i dziwka :P

5

A dzień kanalarza kiedy obchodzimy? ;)

0

Dobra, zawsze chciałem wylecieć w kosmos. Najpierw odwiedziłbym księżyc, a w dalszej perspektywie Mars, a potem to by się zobaczyło ;)

1

Odwiedzić to może nie, ale zamieszkać na Malediwach i leżeć do góry brzuchem do końca życia, bez trosk i w zdrowiu :P

3

Mmm jaka słodka :)

1

Kochanek, policjant, Cyber Marian :P

0

Egzorcyzmy Emily Rose.

2

Ideolo :P

0

Ja samego Wiedźmina 3 przeszedłem około 10 razy, nie licząc dwóch pierwszych części.

2

Skoro nie grałeś to nie możesz powiedzieć, która z gier lepsza. Mi osobiście Wiedźmin póki co najbardziej ze wszystkich ogranych przeze mnie gier najbardziej się podobał. Za to nienawidzę CS'a czy innego fortnite.

0

Wydaję mi się, że będziesz pierwszy ;)

0

A Niemcy może zasługują?

1

Cała gra :P

1

Ja śnieg to tylko w telewizji widziałem, wczoraj przy skokach narciarskich :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?