0

Pytanko na temat polecania zapłaty w Cyfrowym Polsacie. Jeśli usługa została aktywowana dnia 04.10.2018 to muszę kasę jeszcze w tym miesiącu wysłać czy już bank sam się rozliczy od tego miesiąca? Płatność mam do 20.10. Faktura już niby jest. Ktoś coś wie z tego portalu na ten temat? :P

0

Jaskra jako blondyna nie wyobrażam sobie :P

0

No to będziemy mieć czarną Fringillę :P

1

Myślę, że zarobki Marka Zuckerberga w zupełności by mi starczyły, ale to tak wczasy raz na rok, a reszta roku trochę lepiej niż przeciętny Kowalski :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Peszko :P
Muzyka z Benny Hilla by się przydała :D

1

On wie lepiej co zrobił :P

1

I co z tym dzieckiem będziesz robił?

0

Taktyczny

0

Graj w coś przez internet, po pewnym czasie sam się wyłączy :P

0

Zatrzymała się już?

0

A mi wcale reklamy nie wyskakują, a adblocka mam wyłączonego na tej stronie, bo komentarzy nie można dodawać gdy jest on włączony, a na telefonie korzystam z wersji dla komputerów i też nie mam reklam :P

0

Ja jak korzystam z telefonu to tylko z wersji dla komputerów, wersje mobilne zawsze mnie odpychały.

0

W tygodniu się pracuje :P

0

Tak, tylko, że to jest jedyna okazja, żeby w kinie go obejrzeć, bo kierowcy już nie będę miał, bo wątpię, żeby drugi raz na to jechał, chyba, że poczekam około roku jak już w internecie będzie dostępny, o ile polityka o prawach autorskich pozwoli :P

0

Mam propozycję, żeby pojechać na "Kler", ale koliduje to z meczem :P

3

O Stochu to ja już na początku roku pisałem jako o sportowcu roku to mnie co poniektórzy wyśmiali, bo Robert czasami na mundialu mógł dojść do ćwierćfinału...

0

Mróz? Gdzie on jest? Chętnie się tam wybiorę. Sam na nockę jechałem w spodenkach za kolana, bo zwyczajnie ciepło jest.

0

Za niedługo kładą się spać.

0

Jeszcze jedna noc.

1

Mi pad od ps4 zupełnie w dłoniach nie leży :)

0

Tak.

0

Ja właśnie położyłem się spać, a więc dobranoc ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Włączyłem sobie Wiedźmina 3 po bardzo długim czasie, a tu koń wybrał się do Passiflory :P I nie jest podpisany jako "Płotka" tylko "koń" i jeszcze jak podchodzę do niego to mnie atakuje :D
https://zapodaj.net/1684351b57406.png.html

39

E, to ja żyję chyba w średniowieczu :P

0

Ale repertuar niezbyt ciekawy.

1

Spodek odleciał!
Hymn Polski!

3

Jesteśmy Mistrzami!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?