tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja widziałem PS4 Pro wraz z RDR 2 za 1930.
12
Wszystko oprócz pada :P
0
Gladiator. Jestem Tadzikus Norkimus Kanalizmus, brygadzista kanałów wolskich, kierownik wodociągów, generał mediów polskich, lojalny sługa prawdziwego szefa, Jana Marszałka. Wierny ojciec i mąż, ostoja rodziny.
0
Ale nie tak bardzo jak ja, bo ja biere najbardziej ze wszystkich :)
0
Z tych filmów w kinie widziałem tylko Katyń i Kler. Pierwsze trzy miejsca na płycie bądź kasecie. Reszty wcale nie oglądałem ;)
1
Odjąć zero minut, nie milionów ;)
3
Taśmę klejącą żeby usta zakleić ;)
2
I tak bym się nawalił, bo drugie zmiany mam wtedy.
0
W Kiepskich też :P
11
Ciężko powiedzieć, obie mi się podobają :)
2
Wygrała ta osoba, która miała wygrać? :P
4
Ty lepiej powiedz kiedy startują nowe przygody z twoim najlepszym kumplem Michaelem :P
0
Ja może wyjdę z domu, ale pójdę prosto do sklepu, bo do 17 otwarte :P
2
Nie.
1
Mi na szczęście strona mobilna się nie pojawia. Spróbuj może usunąć ciasteczka.
2
Do tej pory było gorąco, teraz zrobi się znacznie przyjemniej.
0
o 23:00 dopiero :P
2
Jakbyś nie przeczytał poprzednich odpowiedzi to i eleven, i Canal+ będą transmitować ten mecz :)
0
Ja mam ochotę, ale nawet tej fify nie kupiłem :P
15
Skoro nie widzisz sensu tam iść to nawet z domu nie wychodź :)
1
To dużą tę butelkę od syropu musiałby wziąć ;)
6
To długo bytuje na tym świecie ;)
33
Do homoseksualistów nic nie mam... nawet szacunku :)
0
U mnie do południa jest jeden sklep otwarty, a popołudniu inny.
6
Janusz o poranku
https://kwejk.pl/obrazek/3274917/janusz-o-poranku.html
0
Kto ci broni?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Ja się przyznaję, jestem homofobem i nie widzę nic w tym złego :P
0
Mi to bez różnicy czy z rodzynkami czy bez, sernik to sernik :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika