tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Mogłeś polatać na paralotni :P
0
Pan Wiesio lubi to :P
1
To jest fejk, u mnie w powiecie jest więcej klubów niż na tej mapie :P
0
Gdyby mi lub jakieś mojej znajomej lub znajomemu się to stało to oddałbym śmieciowi. Pewnie grywalałeś bądź grywasz w piłkę. Jak się dostanie piłką w twarz to jest to nieprzyjemne, a gdzie tu takim ciężarem, a dodajmy do tego, że puszki nie są miękkie...
0
Chyba nie wiesz co znaczy pojęcie "czarny humor."
0
Dostać z taką siłą w twarz, a jakaś tam sytuacja z jakiegoś tam meczu. Toż to niebo a ziemia. Wyobraź sobie, że twoja dziewczyna, żona albo córka dostaje takiego strzała i porównaj sobie to do sytuacji boiskowej, co by cię bardziej bolało? Krzywda najbliższej ci osoby czy jakiś wkurzony gościu biegający za piłką za grube miliony?
1
Postaw się na jej miejscu, byłoby ci przyjemnie dostać z taką siłą w mordę?
0
Mnie od samego patrzenia boli, po filmiku można stwierdzić, że padła nieprzytomna, ciekawe czy przeżyła, a jeśli tak to czy jest w pełni sprawna...
3
A powinieneś...
1
Najlepsza byłaby kara "ząb za ząb" czy tam "oko za oko". Zgwałciłeś, niech tobie zrobią to samo, ukradłeś, ucięcie ręki. Jeśli chodzi o zabójstwo to wyrok śmierci nie, ale dożywocie jak najbardziej.
0
Mi też spać się chcę a wstałem 20 minut temu :)
2
Z całą pewnością pójdę dziś spać :P
0
Dopóki dopóty licencja się im nie skończy, potem kupi ją Cyfrowy Polsat, potem znowu NC+ i tak w kółko Macieju :P
0
Kolejna przeróbka Luxiora, kto go nie zna a filmik się spodoba to polecam obejrzeć inne jego filmiki, Roberta Lewandowskiego też przerobił :P
0
Z jakiego powodu mają być te sankcje i w ogóle jakie, bo się nie orientuję, a tylko domyślam :P
0
Nazwałbym, ale dostałbym bana za rasizm, nietolerancję i Tracz wie co jeszcze :P
0
Co do Twojego komentarza, fajny avatar :P
0
Przeczytaj pytanie jeszcze raz: "Jaki jest wasz ulubiony piłkarz nie mający nic wspólnego z Barcą?"
0
Mam nadzieję, że ktoś inny zdobędzie to "wyróżnienie" nawet może być ktoś taki, którego nicku nie znam :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
A ja kilka minut po 14 narobiłem lekkich szkód na stanowisku pracy, jutro pewnie rozmowa z kierowniczką mnie czeka, bo niedawno jeden kolega zrobił dokładnie to samo :D
0
Wróciłeś po roku i prawdopodobnie będziesz miał około tygodnia, dwóch przerwy :P
2
Tak samo jak inni wielcy nie sięgnęli po Puchar Mistrzostw Świata.
5
Dziwnie piszesz "złodziej" :D
0
Na yt jest
Już po transmisji :D
0
Też, ale istnieje również kilka podobnych :P
13
Przychodzi murzyn do pracy w kopalni i tyle go widzieli :P
1
Nie cała, ale znam podobne piosenki o pewnej drużynie ze stolicy, które można non stop śpiewać.
1
Toż to tylko gra jest, uśmierciłem Ciri w Wiedźminie to i można to przeboleć :P