1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Mogłeś polatać na paralotni :P

0

Pan Wiesio lubi to :P

1

To jest fejk, u mnie w powiecie jest więcej klubów niż na tej mapie :P

0

Gdyby mi lub jakieś mojej znajomej lub znajomemu się to stało to oddałbym śmieciowi. Pewnie grywalałeś bądź grywasz w piłkę. Jak się dostanie piłką w twarz to jest to nieprzyjemne, a gdzie tu takim ciężarem, a dodajmy do tego, że puszki nie są miękkie...

0

Chyba nie wiesz co znaczy pojęcie "czarny humor."

0

Dostać z taką siłą w twarz, a jakaś tam sytuacja z jakiegoś tam meczu. Toż to niebo a ziemia. Wyobraź sobie, że twoja dziewczyna, żona albo córka dostaje takiego strzała i porównaj sobie to do sytuacji boiskowej, co by cię bardziej bolało? Krzywda najbliższej ci osoby czy jakiś wkurzony gościu biegający za piłką za grube miliony?

1

Postaw się na jej miejscu, byłoby ci przyjemnie dostać z taką siłą w mordę?

0

Mnie od samego patrzenia boli, po filmiku można stwierdzić, że padła nieprzytomna, ciekawe czy przeżyła, a jeśli tak to czy jest w pełni sprawna...

3

A powinieneś...

1

Najlepsza byłaby kara "ząb za ząb" czy tam "oko za oko". Zgwałciłeś, niech tobie zrobią to samo, ukradłeś, ucięcie ręki. Jeśli chodzi o zabójstwo to wyrok śmierci nie, ale dożywocie jak najbardziej.

0

Mi też spać się chcę a wstałem 20 minut temu :)

2

Z całą pewnością pójdę dziś spać :P

0

Dopóki dopóty licencja się im nie skończy, potem kupi ją Cyfrowy Polsat, potem znowu NC+ i tak w kółko Macieju :P

0

Kolejna przeróbka Luxiora, kto go nie zna a filmik się spodoba to polecam obejrzeć inne jego filmiki, Roberta Lewandowskiego też przerobił :P

0

Z jakiego powodu mają być te sankcje i w ogóle jakie, bo się nie orientuję, a tylko domyślam :P

0

Nazwałbym, ale dostałbym bana za rasizm, nietolerancję i Tracz wie co jeszcze :P

0

Co do Twojego komentarza, fajny avatar :P

0

Przeczytaj pytanie jeszcze raz: "Jaki jest wasz ulubiony piłkarz nie mający nic wspólnego z Barcą?"

0

Mam nadzieję, że ktoś inny zdobędzie to "wyróżnienie" nawet może być ktoś taki, którego nicku nie znam :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

A ja kilka minut po 14 narobiłem lekkich szkód na stanowisku pracy, jutro pewnie rozmowa z kierowniczką mnie czeka, bo niedawno jeden kolega zrobił dokładnie to samo :D

0

Wróciłeś po roku i prawdopodobnie będziesz miał około tygodnia, dwóch przerwy :P

2

Tak samo jak inni wielcy nie sięgnęli po Puchar Mistrzostw Świata.

5

Dziwnie piszesz "złodziej" :D

0

Na yt jest


Już po transmisji :D

0

Też, ale istnieje również kilka podobnych :P

13

Przychodzi murzyn do pracy w kopalni i tyle go widzieli :P

1

Nie cała, ale znam podobne piosenki o pewnej drużynie ze stolicy, które można non stop śpiewać.

1

Toż to tylko gra jest, uśmierciłem Ciri w Wiedźminie to i można to przeboleć :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?