tadzik447
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wielkopolska
16 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Jednak nie każdy somsiad to menda
https://warszawawpigulce.pl/uprzedzili-ze-bedzie-glosna-immpreza-reakcja-sasiadow-bezcenna/?utm_source=wp&utm_medium=sg&utm_campaign=trendy
0
Już pomału się odwraca :P
6
Bycie największym skurczybykiem w Polsce.
1
Aktualnie żadnego, bo odpisuję na Twój komentarz :P
0
Nasza reprezentacja miała być czarnym koniem turnieju. Świetne eliminacje, więcej niż bardzo dobry poprzedni turniej. Można było mieć chyba do nich jakieś oczekiwania, co nie?
1
Prima aprillis jest jedno w roku. Jest to najważniejszy dzień całego roku, dzień moich urodzin.
3
Drużyna roku (rozczarowanie), tu powinna być polska reprezentacja
0
Ta wiadomość odmieniła moje życie! Tak trzymaj!
1
małych kostek?
0
Dzisiaj za pierwszym podejściem udało mi się przejść tę misję ;)
0
Może izolacja przewodu zasilającego się stopiła.
0
Tak, właśnie wczoraj kupiłem i przy tym pierwszym na prawie samym początku dostaje szewskiej pasji. Przez cały podstawkę nie było tak wnerwiającej misji jak ta z początku tego DLC ;)
4
Kurek w siatkówce albo Stoch w skokach narciarskich
32
Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn.
0
Co miesiąc można oddawać za taką cenę :)
0
Ani na kontuzje, ani na konkurencję :P
0
Nie w każdym, bo już przed świętami powiedziałem, że zrobię wojnę jak to usłyszę :P
1
W lodówkach starego typu :P
0
Ja jako PC-towiec kupiłem w sobotę konsolę, wcześniej grałem u brata w God of War, teraz już na swojej przeszedłem Spidermana, zacząłem grać w sobotę wieczorem, skończyłem wczoraj :). Teraz zagram pewnie w Ucharted 4, a na deser zostawię sobie właśnie RDR2 :)
0
Musisz to przepić, bo za tłuste jedzenie pewnie było :P
6
Trudno, jakoś to przetrwam :)
17
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Święta zaczynają się dopiero po północy. Myślę, że do tego czasu zdążysz dojść do siebie :P
0
Święty Darth Vader
0
Dzielenie się opłatkiem to symbol pojednania, wybaczenia. Może akurat moment w waszym życiu będzie przełomowy i się pogodzicie, może nawet polubicie? Kto wie? Nastał czas cudów.
1
Ja jeszcze ani razu nie byłem na pasterce ;)
0
Taktyczny brodacz :P
11
https://i.ytimg.com/vi/0n8e-RpdBfs/maxresdefault.jpg
Proszę
0
Ty :P
1
Bo autor posta jest Afroamerykaninem ;)