0

Już pomału się odwraca :P

6

Bycie największym skurczybykiem w Polsce.

1

Aktualnie żadnego, bo odpisuję na Twój komentarz :P

0

Nasza reprezentacja miała być czarnym koniem turnieju. Świetne eliminacje, więcej niż bardzo dobry poprzedni turniej. Można było mieć chyba do nich jakieś oczekiwania, co nie?

1

Prima aprillis jest jedno w roku. Jest to najważniejszy dzień całego roku, dzień moich urodzin.

3

Drużyna roku (rozczarowanie), tu powinna być polska reprezentacja

0

Ta wiadomość odmieniła moje życie! Tak trzymaj!

1

małych kostek?

0

Dzisiaj za pierwszym podejściem udało mi się przejść tę misję ;)

0

Może izolacja przewodu zasilającego się stopiła.

0

Tak, właśnie wczoraj kupiłem i przy tym pierwszym na prawie samym początku dostaje szewskiej pasji. Przez cały podstawkę nie było tak wnerwiającej misji jak ta z początku tego DLC ;)

4

Kurek w siatkówce albo Stoch w skokach narciarskich

32

Reprezentacja Polski w siatkówce mężczyzn.

0

Co miesiąc można oddawać za taką cenę :)

0

Ani na kontuzje, ani na konkurencję :P

0

Nie w każdym, bo już przed świętami powiedziałem, że zrobię wojnę jak to usłyszę :P

1

W lodówkach starego typu :P

0

Ja jako PC-towiec kupiłem w sobotę konsolę, wcześniej grałem u brata w God of War, teraz już na swojej przeszedłem Spidermana, zacząłem grać w sobotę wieczorem, skończyłem wczoraj :). Teraz zagram pewnie w Ucharted 4, a na deser zostawię sobie właśnie RDR2 :)

0

Musisz to przepić, bo za tłuste jedzenie pewnie było :P

6

Trudno, jakoś to przetrwam :)

17

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Święta zaczynają się dopiero po północy. Myślę, że do tego czasu zdążysz dojść do siebie :P

0


Święty Darth Vader

0

Dzielenie się opłatkiem to symbol pojednania, wybaczenia. Może akurat moment w waszym życiu będzie przełomowy i się pogodzicie, może nawet polubicie? Kto wie? Nastał czas cudów.

1

Ja jeszcze ani razu nie byłem na pasterce ;)

0

Taktyczny brodacz :P

11

0

Ty :P

1

Bo autor posta jest Afroamerykaninem ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?