partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@parpe Nie zesraj się
0
Zaraz chyba usnę…
1
Nie ma szans tego nie wygrać
0
@Rewolucja123 Jest też czwarta opcja, Xavi to słaby trener.
1
@tomek8756 Jest egzorcysta
0
A przed pisem ludzie dyskutowali o poziomie panującym w tvp? Bo coś mi sie nie wydaje. Jak była jakaś afera, to mówiono o tym otwarcie.
1
@Sulimo Dlatego mówię, że powinno być odwrotnie
1
@Sulimo Tak, racja
3
Współczuję niektórym rodzinom tegorocznych świąt, bo na pewno będzie ostro XD
0
To sprawka pisu? Coś kręcą? Czy naturalna kolei rzeczy?
7
To jest po prostu obrzydliwe co ta podpartia z sobą reprezentuje i że jeszcze mają takie poparcie...
0
@bartekvisca Ja tylko nawiązuje do wpisu ;)
1
Pisiorki dzisiaj do pracy nie przyszli?
1
Wiecie, że Polska to zacofany graj, bo nie ma u nas laysów o smaku yerby?
0
Ale pustki w sejmie, żenada XD
0
@barcelonaLM O TVP?
0
Były dzisiaj jakieś dymy w sejmie?
0
@Prorokk @Seba_89_ Obecny TVN był odpowiedzią na pisowskie TVP. Bez tego by dalej rządził pis
1
„ponieważ rozumie, że Xavi jest idealną postacią do realizacji projektu”
Ale jakiego projektu?
3
Przecież gdyby tu trafił Krychowiak to ja bym skończył z oglądaniem i śledzeniem piłki nożnej. To już by było za dużo jak dla mnie.
0
@Prorokk Kepsza była propaganda pisowska? Jakoś TVP za PO było normalną obiektywizmu stacją
1
@Ramaj77 Tak, raczej masz rację.
0
@Prorokk Ale boli
1
@Comentateiro Pis straci tvp to polecą do 20-25
0
@Ojciec5tkidzieci Ale co w tym dziwnego. 1995 to niewiele po uwolnienia się spod buta komunizmu. Naturalnym jest, że nasz kraj się dalej rozwija po tylu latach będąc pod butem ruskich.
0
@Encore Ale z kim ty dyskutujesz XD. On pewnie myśli, że 40% to mało i tak
0
Dlaczego już nie masz taktyki 4-3-3 w zainteresowaniach? @Rewolucja123
3
@Damian11 Pamietam jak Messi miał serię chyba 23 meczów ligowych z przynajmniej jednym golem między sezonami 11-12 i 12-13?
1
Aktualnie w tej Barcelonie najbardziej mi szkoda też piłkarzy. Większość tych zawodników która dalej ma obecnie ogromny potencjał się po prostu nie rozwija. Stoją w miejscu albo zaliczają regres. Wiadomo większość jest dalej młoda, ale wszyscy wiemy że nie tak to powinno wyglądać.
2
Glapiński to topka bezczelnych szumowin w tym kraju i oczywiście prawdziwy raj miał za pislandu