5

@draxidox Pisu już nie będzie. Jarek jak się przekręci kiedyś już to ta partia się rozpadnie

4

Guardiola się wypalił w City. Czas na Barce Pep.

0

Enzo najsłabszy @rada

1

@bartoszplucinski Taktyka to chamskie faule i murowanie bramki?

2

Ten Jackson to niezły słabiak jest XD

0

@Zoker złota piłka

0

@brd42 Oho, era pierdolenia głupot. Jesteś na prowadzeniu.

0

@ShawnC Oczywiście, że tak.

3

Gundogan w perspektywie całego meczu zrobił więcej żeby zdobyć MOTM zamiast Felixa.


„W jaki sposób można zmarnować kontrę 4 na 1? Jest to dość zasadne pytanie skierowane głównie do Yamala.”

A do Fermina już nie? Nawet wzmianki o tym nie ma.

0

@Encore Lakersi i LeBron jak zwykle pchani

0

@Zoker @takisobiektos No czyli przeciętny napastnik

2

@Criss18Barca 1, 2, 3, 4 i 5 miejsca na pewno by mówiły o progresie

7

@Jakchcesz A macias już podał ile znaków drogowych po drodze się minie w ramach detali i dopracowanych szczegółów?

1

@shinthps Ale ten wulgarny wydźwięk 100% pasował pod fabułę GTA V, szczególnie historię Trevora i Michaela

0

Łukasz Demon nie żyje? Jeden z nielicznych których można było oglądać z jakimś zaciekawieniem na tik toku

0

@MesQueUnClub96 Na pewno było ci miło

0

@MarcelNJ11 No a jak myślisz XD

0

@Encore Niesamowite jak Haliburton urósł. Czułem, że będzie dobry jak wchodził do ligi i zaczynał, ale nie sądziłem że aż tak.

4

Nie dość, że 2025 to jeszcze pewnie na jesień. A jak nie dożyje przez te 1.5 roku? Masakra

1

@Emhyr Powinien jeszcze znaleźć motywację żeby przegonić Hendryego

1

@karci0 A o czym ma pojęcie?

0

@Emhyr A po co ten parodysta?

0

@LM10GOAT A ja tu stanę trochę w obronie. Plecy to nie jest taka prosta sprawa. Tutaj odczucia i jakieś nowe problemy potrafią się pojawić z dnia na dzień i też ciężko od razu zdiagnozować prawdziwy problem.

2

@bartas97 Albo przeciętny jak Xavi

0

@draxidox znowu pinokio…

1

@Emhyr Mamy mega pakę na środku obrony, a już są plotki o jej rozbiciu

3

No możemy pisać jaki masz sztab jest beznadziejny, ale plecy to nie są przelewki i bywają niestety nieprzewidywalne

2

Moja wiara w Roque jest bardzo duża. Lewy już przepadł i nie wróci.

0

@insp1re Problem polega na tym, że nawet innego nie mamy

2

@Emhyr To już zalezy czy o 9 chodzi o numer czy pozycję. Bo przecież był jeszcze tutaj Romario, Rivaldo czy Kluivert

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?