partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@draxidox Pisu już nie będzie. Jarek jak się przekręci kiedyś już to ta partia się rozpadnie
4
Guardiola się wypalił w City. Czas na Barce Pep.
0
Enzo najsłabszy @rada
1
@bartoszplucinski Taktyka to chamskie faule i murowanie bramki?
2
Ten Jackson to niezły słabiak jest XD
0
@Zoker złota piłka
0
@brd42 Oho, era pierdolenia głupot. Jesteś na prowadzeniu.
0
@ShawnC Oczywiście, że tak.
3
Gundogan w perspektywie całego meczu zrobił więcej żeby zdobyć MOTM zamiast Felixa.
„W jaki sposób można zmarnować kontrę 4 na 1? Jest to dość zasadne pytanie skierowane głównie do Yamala.”
A do Fermina już nie? Nawet wzmianki o tym nie ma.
0
@Encore Lakersi i LeBron jak zwykle pchani
0
@Zoker @takisobiektos No czyli przeciętny napastnik
2
@Criss18Barca 1, 2, 3, 4 i 5 miejsca na pewno by mówiły o progresie
7
@Jakchcesz A macias już podał ile znaków drogowych po drodze się minie w ramach detali i dopracowanych szczegółów?
1
@shinthps Ale ten wulgarny wydźwięk 100% pasował pod fabułę GTA V, szczególnie historię Trevora i Michaela
0
Łukasz Demon nie żyje? Jeden z nielicznych których można było oglądać z jakimś zaciekawieniem na tik toku
0
@MesQueUnClub96 Na pewno było ci miło
0
@MarcelNJ11 No a jak myślisz XD
0
@Encore Niesamowite jak Haliburton urósł. Czułem, że będzie dobry jak wchodził do ligi i zaczynał, ale nie sądziłem że aż tak.
4
Nie dość, że 2025 to jeszcze pewnie na jesień. A jak nie dożyje przez te 1.5 roku? Masakra
1
@Emhyr Powinien jeszcze znaleźć motywację żeby przegonić Hendryego
1
@karci0 A o czym ma pojęcie?
0
@Emhyr A po co ten parodysta?
0
@LM10GOAT A ja tu stanę trochę w obronie. Plecy to nie jest taka prosta sprawa. Tutaj odczucia i jakieś nowe problemy potrafią się pojawić z dnia na dzień i też ciężko od razu zdiagnozować prawdziwy problem.
2
@bartas97 Albo przeciętny jak Xavi
0
@draxidox znowu pinokio…
1
@Emhyr Mamy mega pakę na środku obrony, a już są plotki o jej rozbiciu
3
No możemy pisać jaki masz sztab jest beznadziejny, ale plecy to nie są przelewki i bywają niestety nieprzewidywalne
2
Moja wiara w Roque jest bardzo duża. Lewy już przepadł i nie wróci.
0
@insp1re Problem polega na tym, że nawet innego nie mamy
2
@Emhyr To już zalezy czy o 9 chodzi o numer czy pozycję. Bo przecież był jeszcze tutaj Romario, Rivaldo czy Kluivert