partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszedł następny piłkarski geniusz i się już pokazał
0
@brd42 Przecież Lewy tam tym ratunkowym dziabnięciem piłki wrzucił Gundo na konia
4
Patrząc na resztę to Cancelo gra na kodach
1
A może Cancelo dać na lewe skrzydło?
7
Niech Raphinha się rozpędzi i wbiegnie do szatni i niech tam zostanie.
1
Świetny doping dziś
0
@Rewolucja123 Torres też czasami strzela, a również jest bezproduktywny jak i Felix
0
Po Cancelo widać rękę Guardioli
2
Kounde w takiej formie powinien być na ławce zamiast Christensena
0
@Kamiloza91 Raphinha to powinien grać ale na Kaukazie
0
@LukaszFan To ja już wolę Fatiego
0
@brd42 Zrobił co mógł? Czyli pohamił się i stracił piłkę?
1
@Rewolucja123 No Xavi jak poustawia to nie ma uja we wsi
3
Z jednej strony wiadomo, że Xavi to kiepski trener. Z drugiej strony w dzisiejszej piłce najgroźniejsi w ataku pozycyjnym są skrzydłowi, a nasi to kiepski żart. Raphinha jest gorszy niż Grosicki, akcja w której mógł i powinien podać do Pedriego a zamiast tego wybiegł poza boisko to definicja tego piłkarza, do tego to po jego stracie padła bramka. 16 letni Yamal już jest lepszy od tego Drewniaka.
Felix powiela ten sam schemat co z Atletico i Chelsea, czyli dobry start a potem jedno wielkie nic, tylko u nas ten schemat dzieje się znacznie szybciej. Oby to było tylko i wyłącznie jednorazowe wypożyczenie, kolejny skrzydłowy pokroju Ferran Torres czyli nijaki, oby nigdy nie został wykupiony.
0
@regatta52 Bo? Powtarza się schemat z każdego klubu? Nawet szybciej.
0
Yamal po przerwie
2
Raphinha jest żałosny
0
No jak Felix tego nie trafia to co ma trafić?
5
Cancelo lepszy na skrzydle niż Felix i Ferran
1
Jak zawsze indywidualności
1
@brd42 chyba Raphinha
0
Już mi się nie chce
1
Znowu dał Araujo na PO
0
Jaka dziś wymówka Xaviego po meczu? Zabrakło koncentracji? Kluczowy był brak Ter Stegena? Byliśmy lepsi, ale Porto miało dużo szczęścia?
0
@cules100pro Wiadomo, że to tylko po to aby was podkręcać, bo wy skrętu kiszek dostajecie jak ktoś wam coś pisze negatywnego o Argentynie XD
4
Zapnijcie go w kaftan
1
Messi skoczył w bok?
0
Wiem jak uzdrowić i naprawić Barcelonę. Musimy złożyć całą podstawową 11 z Argentyńczyków i na trenera też Argentyńczyka.
0
@Gaz Ahhh tak, ależ mamy słabych piłkarzy. Według mnie może to jedynie naprawić cała 11 Argentyńczyków…
6
@FCB24 W Arsenalu też sobie nie poradził