1

Wygrywa po prostu lepsza DRUŻYNA i tyle.

0

@macio_944 I trenera

0

Co on Balde na SO wpuścił?

0

Oni piłki nie umieją przyjąć? Felix przyjęciem zabił całą akcję

0

Malcom przy tym cieniasie był zawodnikiem z topu

0

Nie mam już sił nawet

5

Ja mam wątpliwości czy Raphinha by trafił na pustą bramkę, a co dopiero z wolnego a on je u nas wykonuje

0

Lewy dobry obrońca Girony

0

@macio_944 To zacznij od siebie ;)

0

@tbas My też mamy klopa, taktycznego trenerskiego klopa.

0

@macio_944 A kim ty jesteś żeby decydować kto się ma wypowiadać?

0

@macio_944 Niech wygrywają, nie zmienia to faktu że tą drużynę się ciężko ogląda. Tu nie ma żadnych schematów i wszystko polega na indywidualnościach.

3

Najśmieszniejsze, że przy nazwisku Raphinhi w tym meczu i tak widnieje asysta. Nie pamiętam większego stat paddera u nas, który by grał aż taką chu***nię

0

@tbas Liverpool bez defensywnego pomocnika lideruje w Premier League. Da się? Da.

0

@macio_944 No kogo innego mógłbym się tu spodziewać jak nie ciebie XD. Ty najbardziej próbujesz zakłamać obraz tego dramatu boiskowego.

2

Xaviego taktycznie to i by Smuda zjadł. Czas się pakować.
#XaviOut

0

Raphinha nie ma prawa wyjść na drugą połowę

1

@norbi77 No tak, tu nie ma żadnych schematów

4

Ale to jest kaleka, ludzie XD

4

Felix to jest taki nurek

3

1 raz się udała Raphinhi wrzutka z rożnego, pierwszy raz.

2

O mój boże laboga

0

@Herato W tym Chelsea sami młodziaki praktycznie. Wiadomo wydali fortunę i powinno to wyglądać inaczej, ale przede wszystkim to zainwestowali tam w przyszłość.

0

To jest sezon Liverpoolu

0

@MesQueUnClub96 Dodałeś już do ulubionych drużyn?

0

@arasz1819 Marzenie zobaczyć Kloppa w Barcelonie i jego styl tutaj oraz etykę pracy.

4

Co odjebalo United? To jakiś żart?

Jeszcze Bayern co jest XDD

0

@NeroTFP1 A Incepcja jeszcze lepsza.

0

@Montjuic No to po tym artykule: „FBI! OPEN UP!”

1

Gdzie podpisać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?