partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest Janusz Hahah MVP
2
Pisior mówi o łamaniu konstytucji, trzymajcie mnie…
0
Mój Boże co za oszołomy
2
Morawiecki tą przemowa pokazuje, że ma przyszłość w zawodzie coacha życiowego. Także nie ma się co załamywać Mati, tam też dobrze płacą jak się potrafi kogoś oszukiwać i naciągać, a w tym jesteś mistrzem.
1
No z kierownikiem budowy Januszem na czele
0
Już dawno. Obecnie stało się to tylko i wyłącznie przekleństwem
9
200 tysięcy ludzi ogląda upadek Vateusza
0
@kiper09 Zrezygnowany, ale to co trzeba było to przepisał.
0
Dalej nie wiem co miał wczoraj Xavi na myśli z tym pomysłem na Balde XD. To tylko pokazuje jego kompetencje
0
@Sau_Ron Dusi ich nasz taktyk i to mityczne DNA.
6
Styl nie był zły? Jaki styl? Co dla Xaviego jest stylem? Podawanie piłek miedzy soba bez celu? On nie widzi, że ta drużyna nie ma żadnych schematów w ataku?
0
@Uukasz_93 Jurgen Klopp.
3
@Kamiloza91 No Raphinha niech outuje razem z Xavim. Adoptowany brazol
0
@tbas Będą tracić 3 gole i strzelać 5. Proste
1
@barcelonaLM Ku*wa Liverpool bez DM'a jest liderem w PREMIER LEAGUE? Da się?
6
@norbi77 Jak każdy piłkarz xd
1
"Nie mamy zawodników do gry tam i z powrotem."??? Nie rozumiem. Chyba ty się nie nadajesz aby to rozpisać panie Xavi.
0
@Gaz Coutinho to był już wrak, a Griezmann totalnie nie pasujący element.
0
@Gaz Messi, Messim. Koeman całościowo miał dużo gorszy skład od Xaviego.
5
@macio_944 Ale ty dalej nie widzisz największego problemu tego zespołu? Xavi tu już pracuje 3 sezon a my dalej na boisku nie jesteśmy drużyną tylko zlepkiem indywidualności. Nie ma tu żadnych schematów, wszystko polega albo na pałowaniu wrzutek albo na indywidualnym błysku zawodnika.
Widzisz tu jakąś grę z pierwszej piłki? Na ściankę? Albo totalnie nie rozumiem dlaczego każdy zespół na świecie wykorzystuje bocznych obrońców do gry na obieg tylko nie my.
0
@norbi77 Xavi nawet w statystkach jest specyficzny
0
@macio_944 Urodzony rekordzista
0
@Dieselzor Chodzilo mu o kobiety
5
@Comentateiro Dziwne że Disney mu tego nie pokazał swoimi grabiami
4
@Kapitan hawk Dla ciebie ważniejsze niż sam mecz
1
Girona to DRUŻYNA, a my zlepek indywidualności.
0
@macio_944 A przy 1:6?
22
Lewy przestań machać tymi grabiami, nie masz prawa mieć do kogoś pretensji drewniaku
0
@macio_944 Moge już napisać #XaviOut czy jeszcze?
1
Wygrywa po prostu lepsza DRUŻYNA i tyle.