0

Jest Janusz Hahah MVP

2

Pisior mówi o łamaniu konstytucji, trzymajcie mnie…

0

Mój Boże co za oszołomy

2

Morawiecki tą przemowa pokazuje, że ma przyszłość w zawodzie coacha życiowego. Także nie ma się co załamywać Mati, tam też dobrze płacą jak się potrafi kogoś oszukiwać i naciągać, a w tym jesteś mistrzem.

1

No z kierownikiem budowy Januszem na czele

0

Już dawno. Obecnie stało się to tylko i wyłącznie przekleństwem

9

200 tysięcy ludzi ogląda upadek Vateusza

0

@kiper09 Zrezygnowany, ale to co trzeba było to przepisał.

0

Dalej nie wiem co miał wczoraj Xavi na myśli z tym pomysłem na Balde XD. To tylko pokazuje jego kompetencje

0

@Sau_Ron Dusi ich nasz taktyk i to mityczne DNA.

6

Styl nie był zły? Jaki styl? Co dla Xaviego jest stylem? Podawanie piłek miedzy soba bez celu? On nie widzi, że ta drużyna nie ma żadnych schematów w ataku?

0

@Uukasz_93 Jurgen Klopp.

3

@Kamiloza91 No Raphinha niech outuje razem z Xavim. Adoptowany brazol

0

@tbas Będą tracić 3 gole i strzelać 5. Proste

1

@barcelonaLM Ku*wa Liverpool bez DM'a jest liderem w PREMIER LEAGUE? Da się?

6

@norbi77 Jak każdy piłkarz xd

1

"Nie mamy zawodników do gry tam i z powrotem."??? Nie rozumiem. Chyba ty się nie nadajesz aby to rozpisać panie Xavi.

0

@Gaz Coutinho to był już wrak, a Griezmann totalnie nie pasujący element.

0

@Gaz Messi, Messim. Koeman całościowo miał dużo gorszy skład od Xaviego.

5

@macio_944 Ale ty dalej nie widzisz największego problemu tego zespołu? Xavi tu już pracuje 3 sezon a my dalej na boisku nie jesteśmy drużyną tylko zlepkiem indywidualności. Nie ma tu żadnych schematów, wszystko polega albo na pałowaniu wrzutek albo na indywidualnym błysku zawodnika.
Widzisz tu jakąś grę z pierwszej piłki? Na ściankę? Albo totalnie nie rozumiem dlaczego każdy zespół na świecie wykorzystuje bocznych obrońców do gry na obieg tylko nie my.

0

@norbi77 Xavi nawet w statystkach jest specyficzny

0

@macio_944 Urodzony rekordzista

0

@Dieselzor Chodzilo mu o kobiety

5

@Comentateiro Dziwne że Disney mu tego nie pokazał swoimi grabiami

4

@Kapitan hawk Dla ciebie ważniejsze niż sam mecz

1

Girona to DRUŻYNA, a my zlepek indywidualności.

0

@macio_944 A przy 1:6?

22

Lewy przestań machać tymi grabiami, nie masz prawa mieć do kogoś pretensji drewniaku

0

@macio_944 Moge już napisać #XaviOut czy jeszcze?

1

Wygrywa po prostu lepsza DRUŻYNA i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?