2

Denzel miej honor i sam zrezygnuj
#XaviOUT

0

Kounde idź się spłakaj o pozycję i wrzuć jeszcze jakieś coachowe wpisy na ig

1

@Uukasz_93 Newcastle nie jest katarskie

0

@tbas Futbol na tak Xaviego, DNA Barcelony, filozofia klubu.

3

@Gaz Mamy dużo mocniejszy skład.

0

Budowa, budowaaa AUUUU

0

@abram3k Weź się rozpędź i przyjeb w ścianę. Masz krótką pamięć chyba pisząc takie bzdety.
A Balde to jest niszczony przez Xaviego, chłop po kontuzji nie miał okresu przygotowawczego i od razu został rzucony do grania.

0

Ja rozumiem rezerwowy skład, ale ci piłkarze i tak są lepsi od tych Antwerpii. Nie da się aż tak źle grać w piłkę.
#XaviOut

2

Taka Borussia jest obecnie od nas dużo lepsza. Aż ciężko w to człowiekowi uwierzyć.

0

@Aragorn33 mi wygląda jakby biegali po tym boisku bez żadnej mapy.

0

XD nie ma po co tego oglądać

7

Xavi nie ma jaj posadzić Lewego

6

@ProMILs Żydy rządzą światem. Tu nie ma żadnego zdziwienia.

2

Real przepycha wszystko koniec końców praktycznie. Zaczyna mi to wyglądać na sezon 16/17 i 21/22

1

@ToWinaSedziego piłkarze są wściekli, byli lepsi ale przegrali. Wynik 5-0 w dwumeczu o niczym nie mówi.

0

@Rewolucja123 Tak, Benfica na 3

15

Dostaniemy Inter w 1/8 i Xavi dostanie kolejną lekcję futbolu

0

@MesQueUnClub96 W sensie otoczka tak. Bo poziomem gry to do kinola nie ma podjazdu.

1

@barcanawieki Kto 1?

9

„Atak” na symbol żydowski i już cały świat zaczyna o tym trąbić. Zero zdziwienia

1

Haha ten dalej to samo

0

Co ten Braun z tą gaśnica odjebał XD

1

@Mario96w On wygląda jak typ z wariatkowa

0

@IronSanHybrid Co tam wymyślił? XD

0

Człowiek wczoraj odpalił konsole, a tu takie show go ominęło ze strony Jareckiego XD

1

@kamilop Ale was boli :)

1

Słoma z butów wychodzi

0

@tomek8756 Płaszczak

2

@Emhyr Niedawno gadali naokoło że ta szatnia jest zjednoczona jak nigdy i trzyma się razem co by się nie działo

9

Ale mu pucuje berło XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?