7

Pisiory codziennie próbują, starają się, szukają afer, to już podnieśli, tamto podnieśli a okazuje się że wszystko wynika z działań ich słusznej jedynej partii :D.
Mało tego audyt w TVP i się okazuje, że wielomilionowa pralnia pieniędzy dla wysoko postawionych tam była(oczywiście to żadne zaskoczenie tak w sumie, ale teraz mamy wszystko udokumentowane).
Ciekawe jak to obronią i co wymyślą na jutro?

0

@Emhyr Info z Piątnicy

3

@MesQueUnClub_87 Ja mam teorię, że w rzeczywistości to małżeństwo może już nie istnieje? Publicznie udawają, że jest inaczej dla dobra dzieci, biznesu i spokoju? Chociaż ten spokój Anka już dawno zaburzyła

0

@tbas Nie no ten Wójcik musi trollować pod głupotę swoich wyborców XD. Nie wierzę, że on nie wie z czego ten wyższy ZUS się wziął XD

0

@Rewolucja123 Tylko KdB to w piłce klubowej zdążył już wygrać wszystko i jeszcze przy okazji się nagrać wieleeee minut

2

@Kgorecki2500 A ukraińcy sprzedają amerykańską amunicję po 1/8 ceny choćby ludziom z Polski ;)

2

@RosjaninBut Przecież tu nie chodzi o efekt, a o jego realizację i sposób w jaki do tego doszło.

0

@Tasde Może i masz rację. Z tego co pamiętam to PSL czy tam 3D też miała to w programie.

0

@barcelonaLM W zawodówce nie ma nic o ekonomii. Można z jednej strony zrozumieć ich brak wiedzy, z drugiej strony braki powinno się uzupełniać...

1

@macio_944 Najważniejszy to jest upadek pisu ;)

1

@JoeBlack Obiecywali dobrowolny zus. Wciąż teoretycznie mogą taką ustawę przeprowadzić. Przecież oni dopiero co zaczęli rządy(też głównie przez pis i ich durne przeciąganie XD)

11

@macio_944 Macias wiem, że można świetować i mieć ubaw, ale ty też już serio zmień płyte. Piszesz któryś raz to samo jak @Kgorecki2500 niżej XD

2

@JoeBlack Jesteś wyborcą pisu prawda? Wiesz z czego wynika ta podwyżka zusu? Wiesz, że to przez efekt działań pisu?

2

@Kgorecki2500 Ale ciebie boli mocno, bo już chyba 5 raz piszesz to samo, ale zmieniając trochę słowa. Wcześniej w odpowiedziach do ludzi, teraz robiąc nowy post XD.

1

To jednak Echeverri nie poczekał na Barcelone? Już mu sodóweczka uderza, zero zdziwienia ;)

7

Wiadomo było od dawna że Tusk jaki by nie był to jednak polityk, a Jaro popierdółka. Ale nie sądziłem że aż tak XD

1

@Encore Mało tego patrząc na terminarz to ten rekord będzie śrubowany. Szkoda Cade’a w tym wszystkim.

2

Ale ten Garnacho ma paskudny ryj

0

@Piernik De Gea swoją grą nogami sam wprowadzał tej elektryczności najwięcej.

0

@Piernik Przecież De Gea też już wyglądał jak paralityk. Przespałeś ostatnie lata?

0

Emery stworzył potwora

0

@Rust_Cohle Ile Bruno już posłał kluczowych?

0

@MESSIah16 Uwielbiam jak wypisujesz te puste frazesy XD

1

@michal26 Oczywiście, jak zawsze wszyscy musza robić wymiany po wielkich Lakersów XD

0

@barcelonaLM GOAT. Szkoda. ze był tal kruchy. Tak to nie byłoby żadnych wątpliwości.

0

@Rl9k1nG On pod TVP w namiocie nie ogarnia co się dzieje i z kim żona się puszcza

0

@michal26 Bawi mnie jak z Lakersów się robi drużynę na pierścień. To jest potencjał na max 2 rundę, ewentualnie przy dobrym roztawieniu na finały konferencji. Nic więcej.

1

@Emhyr Spoko, możesz dalej okłamywać siebie sam ;)

1

@Emhyr A widzisz tam jakieś składne akcje? Większość to pałowanie wrzutek albo indywidualne akcje

0

@MesQueUnClub96 Pierdolnij sobie w cska albo w warzone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?