0

Xavi jeszcze nie zwolniony? Beznadziejnie

0

Nie zmienia to faktu, że to i tak są słabe liczby.

7

Haha firma krzak

0

@Nazio_87 Warto, dla mnie świetne kino akcji i sam Kanu Reeves świetnie tam pasuje. Na ostatniej części w kinie aż trzymałem sikanie byle nie wychodzić XD

1

@taxky O to w tym chodzi przecież
@KamQiX

0

@Veysel Poruszyłeś dwa tematy i dwa totalnie z dupy.

0

@tristan87 Zdecydowanie Frenkie.

0

@Faro Ale co ty chcesz od Gundogana? I nie popadaj ze skrajności w skrajność. Nie ma drużyny który by coś ugrywała samymi młodymi. Potrzeba też piłkarzy doświadczonych.

1

Plus taki, że Roque w te kilka minut się przynajmniej poruszał jak napastnik, a nie biegał po jakimś lewym skrzydle.

1

Szok, Disney schodzi

0

@Rewolucja123 Widać jak się znasz. Zdecydowanie Frenkie

1

Wszystko jasne, Raphinha gra w futbol ale amerykański

1

Boże Lewemu coś teraz przeskoczy?

3

Zdjąć z boiska to pośmiewisko

1

Trytytka najlepszy wynalazek ludzkości.

4

Ostatni mecz jaki oglądałem to Liverpool-Newcastle, a dziś to coś. Po prostu jakbym inny sport oglądał. Laporta to niech zamiast wywalać miliony na średniaków to niech wywali miliony na trenera z topu.

8

Na tego Raphinhe nie da się patrzeć. Wygląda jak obrażony dzieciak na tym boisku, a do tego jest tak drewniany że szok. Mało tego gość nie umie trzymać linii spalonego blisko połowy boiska! Nosz ja pierdolę to przechodzi na prawdę ludzkie pojęcie.

0

@tbas Jest taki jeden co pisze doktorat z 4-3-3

3

@Encore 4) I najważniejsze. Marnowany jest potencjał piłkarzy, szczególnie tych którzy mają jeszcze duże pole do rozwoju.

0

Barcelona to jedyny klub który nie gra z bocznym obrońcom na obieg mimo, że mamy do tego zawodników XD

1

@Rewolucja123 Na ściankę z napastnikiem? Hahah co? Przecież my właśnie tak nie gramy.
Do tego Barcelona to jedyny klub który nie gra z bocznym obrońcom na obieg mimo, że mamy do tego zawodników XD

0

Nie pamiętam NUDNIEJ grającej Barcelony.

5

Wypierdalać z tym Raphinha

0

@Rewolucja123 Podslij info Xaviemu. Może on tego nie widzi

0

Ten piłkarski ułom Raphinha jeszcze ma pretensje, a na połowie boiska nie umie nie spalić. W ogóle jego mowa ciała jest tak irytująca

0

To już jest pewna strata punktów

0

@Rewolucja123 Ale ty cwany :)

0

Wyborny początek roku

0

@kubix05 Napastnik którego Xavi zlewa ciepłym moczem

1

@TR3YWAY Być fanką Ferrana, lol XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?