partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi jeszcze nie zwolniony? Beznadziejnie
0
Nie zmienia to faktu, że to i tak są słabe liczby.
7
Haha firma krzak
0
@Nazio_87 Warto, dla mnie świetne kino akcji i sam Kanu Reeves świetnie tam pasuje. Na ostatniej części w kinie aż trzymałem sikanie byle nie wychodzić XD
1
@taxky O to w tym chodzi przecież
@KamQiX
0
@Veysel Poruszyłeś dwa tematy i dwa totalnie z dupy.
0
@tristan87 Zdecydowanie Frenkie.
0
@Faro Ale co ty chcesz od Gundogana? I nie popadaj ze skrajności w skrajność. Nie ma drużyny który by coś ugrywała samymi młodymi. Potrzeba też piłkarzy doświadczonych.
1
Plus taki, że Roque w te kilka minut się przynajmniej poruszał jak napastnik, a nie biegał po jakimś lewym skrzydle.
1
Szok, Disney schodzi
0
@Rewolucja123 Widać jak się znasz. Zdecydowanie Frenkie
1
Wszystko jasne, Raphinha gra w futbol ale amerykański
1
Boże Lewemu coś teraz przeskoczy?
3
Zdjąć z boiska to pośmiewisko
1
Trytytka najlepszy wynalazek ludzkości.
4
Ostatni mecz jaki oglądałem to Liverpool-Newcastle, a dziś to coś. Po prostu jakbym inny sport oglądał. Laporta to niech zamiast wywalać miliony na średniaków to niech wywali miliony na trenera z topu.
8
Na tego Raphinhe nie da się patrzeć. Wygląda jak obrażony dzieciak na tym boisku, a do tego jest tak drewniany że szok. Mało tego gość nie umie trzymać linii spalonego blisko połowy boiska! Nosz ja pierdolę to przechodzi na prawdę ludzkie pojęcie.
0
@tbas Jest taki jeden co pisze doktorat z 4-3-3
3
@Encore 4) I najważniejsze. Marnowany jest potencjał piłkarzy, szczególnie tych którzy mają jeszcze duże pole do rozwoju.
0
Barcelona to jedyny klub który nie gra z bocznym obrońcom na obieg mimo, że mamy do tego zawodników XD
1
@Rewolucja123 Na ściankę z napastnikiem? Hahah co? Przecież my właśnie tak nie gramy.
Do tego Barcelona to jedyny klub który nie gra z bocznym obrońcom na obieg mimo, że mamy do tego zawodników XD
0
Nie pamiętam NUDNIEJ grającej Barcelony.
5
Wypierdalać z tym Raphinha
0
@Rewolucja123 Podslij info Xaviemu. Może on tego nie widzi
0
Ten piłkarski ułom Raphinha jeszcze ma pretensje, a na połowie boiska nie umie nie spalić. W ogóle jego mowa ciała jest tak irytująca
0
To już jest pewna strata punktów
0
@Rewolucja123 Ale ty cwany :)
0
Wyborny początek roku
0
@kubix05 Napastnik którego Xavi zlewa ciepłym moczem
1
@TR3YWAY Być fanką Ferrana, lol XD