partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Michael24 "1. **Potrzeba czasu na implementację wizji:** Nowy trener potrzebuje czasu na zaimplementowanie swojej wizji,"
Potrzeba czasu?
Nowy trener?
Ty czytałeś co w ogóle napisałeś czy nie za bardzo?
0
Komentarz usunięty
5
A kiedy szczere granie? Szczera taktyka? Te artykuły niektóre brzmią czasami jak z jakiś blogów o psychologii.
5
Nazwijmy rzeczy po imieniu. Tylko skończeni kretyni chcieliby sprzedaży Araujo.
0
@michalgajdek Bo katalońce to dziwni ludzie
0
@ToWinaSedziego Brak takiej dyskusji
3
@HighestInTheRoom Argentyna ewentualnie Miami. Ambasada przyjmuje.
0
@ToWinaSedziego A ty zapodaj mi proszę jeśli możesz ;)
0
@Rewolucja123 Xavi oszczędzi ci tego zmartwienia odpadając już z Napoli.
0
@arasz1819 Z Chelsea to on poleciał dwa razy
1
@Kamiloza91 Czyli jednak Xavi ma jeszcze jakiegoś ślepego obrońcę XD
0
Ile Mourinho ma już tych zwolnień na koncie? XD
Rzeczywiście prawdziwy „The Special One”.
0
@Aragorn33 Obyś miał rację.
1
Komentarz usunięty
0
@Aragorn33 I nic im nie zrobią co najgorsze ;)
0
@Ronad10 Błędy indywidualne biorą się z braku morali. Skąd się wziął brak morali? Z tego jak ten zespół wygląda na boisku i jak nie funkcjonuje. Nic nie działa, piłkarzy gra nie cieszy tylko męczy. I to wszystko jeszcze potęguje potem nagonka w prasie.
0
@PatrychoO Jasne, w rzeczywistości mu się nie chciało i miał to w dupie XD. Co też mnie wcale nie dziwi.
0
@Encore Tu był potencjał na GOATA futbolu, ale podejście i pechowa kontuzja wszystko popsuły.
4
Sysia odbierała nagrodę?
8
@Rust_Cohle I ten Bellingham na siłe XD
2
A może panie Lapcio taki Jurgen Klopp? Zamiast przewalać flotę na średniaków typu Raphinha lepiej zainwestować i tak mniej ale lepiej w profesjonalistę. Oczywiście to myślenie życzeniowe, bo wiadomo że Niemiec i tak tu nie przyjdzie.
1
@Rifek No, ale w sumie gdyby się zastanowić to Xavi nam przynosi wstyd więc użycie tutaj tego sformułowania wcale nie mija się z celem.
1
No i po co on kiedyś mówił, że jak poczuje że będzie problemem to odejdzie? Słowa rzucane w eter...
2
Carlo wie co mówi. Chwali żeby Xavi został jak najdłużej, bo w głębi wie że to beznadziejny trener
0
Co za pieprzenie
0
@cules100pro wiem, nie zmienia to faktu że kandydatura Blanca brzmi i jest absurdalna
0
Szkoda, że Guardiola tak bardzo lubi mieć wygodną posadę i nie wróci do Barcelony tak jak kiedyś Zidane wrócił do Realu gdy klub tego potrzebował.
0
@cules100pro No przypadek, że nie dostał, widocznie jest za słaby. Prowadził Lyon i wytrzymał tam cały sezon.
0
Klub optymizmu i wyciągania wniosków od x lat. Rzygac już mi się chce tymi pustymi frazesami.
0
@michu0000 No i jaki lepszy trener? Prawda jest taka, że tu potrzeba takiego Kloopa albo Pepa.