0

@jacek905 XDDD idź do okulisty

9

No ku*wa przecież to jakby pisowce były w swojej bańce.

6

Podoba mi się reakcja prasy katalońskiej i nie tylko jak i kilku ludzi na wczorajsze wydarzenia. Nie można tego tak zostawić i trzeba cisnąć ile wlezie. W przeciwnej sytuacji Madryt by nie odpuścil.

1

Brawo Joan! W końcu kontratakujemy, a nie dajemy się tylko obijać.

6

Boże, że ta nasza Barca musi się znajdować w takim kurwidołku jak ta skorumpowana Hiszpania

13

Mam nadzieję, że katalońska prasa sobie tak łatwo nie odpuści i będzie to grillować. Czas w końcu przejść do kontrataku, a nie tylko trzymać gardę.

0

@Rewolucja123 Mental Jordana

2

@zadafcb No i gitara. Swoją drogą wytypowałem 4/4 ;)

1

@norbi77 O co chodzi? XD

0

@Fantastyczny Chłopiec Bo wcale Pedri, Gundogan czy wielu innych się nie nadają. Skończcie pieprzyć.

1

@Emhyr Mam nadzieje, że Raphinha już będzie tylko rezerwowym.

3

@hayek Można powiedzieć, że oboje przynoszą wstyd. Bo bycie w Pisie to też wstyd.

0

@RosjaninBut W ogóle w Kambodży mają budować port łudząco przypinający nasze CPK. Projektowała je ta sama firma. Ciekawe czy czasem nie poszły grube miliony na tak zwany projekt szkielet z kilkoma poprawkami XD

0

Tak to jest jak Iga coraz bardziej stara się grać jak jakiś robot. Z roku na rok jej gra wygląda gorzej dla oka, bo za dużo tam perfekcjonizmu a za mało luzu.

0

Kambodża robi lotnisko co z wygląda ma przypominać projekt CPK. Poszły grube miliony na szkielet XD

2

@pt9 Bo kiedyś jak był automat to tak super jak dziś nie działał. Przy zmianie biegów to szarpało jak w L-kach na mieście gdy ktoś ma nauki.

1

@against_modern_football No cóż, po prostu taka jest prawda ;)

1

@Tom0VeB podejrzewam, że gdyby im taka koalicja dawała większość to by weszli. Tak to przecież nie ma sensu, jeszcze by im to zaszkodziło.

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Jakość zawodników? Że niby Atletico ma lepszy skład? Wolne żarty.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Vinicius 32 straty i zawalony gol. Nieźle XD

1

No i zajebiście. Xavi out

0

Jeśli Salamanca ma w swoim składzie Lalo to jesteśmy zgubieni.

0

@Prorokk jasne ;)

0

@JimMorrisonFCB Btw ten gość chyba sam ma teraz jakąś sprawę karną XD

1

@Kgorecki2500 wniosek żeby potem wyjść z sali?

6

@Kuba_1 Niesamowite

0

@tristan87 8 lat i się nie udało nawet sprawy mu założyć.

8

Obajtek w pasiaku to będzie najprzyjemniejszy widok z nich wszystkich.

0

@ProMILs no kurde ty to jest polityk i reżyser w jednym. Rozgryzłeś wszystko.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?