partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matan_Zajcev No nie wiem, @draxidox twierdzi inaczej, ja mu wierzę…
2
Xavi jesteś problemem
0
Jarek nie wie jaki jest pewnie dzień tygodnia, a ma znać jakiegoś Piotra W? Dajcie mu spokój ;)
0
Po co tyle tych punktów jest?
1
Haha ci dalej z tą witkową haha bezczelni
0
@NeroTFP1 Ale w kreskówkach już niezbyt
0
Jest i główna gwiazda XD
0
Mentzen też pieprzy teraz jak potłuczony. Przeszedł ze skrajności w druga skrajność.
Ale z lewica i Biedroniem +1
2
@Kgorecki2500 Zandberg podawał rękę Biedroniowi. Biedroń lał matkę. Gdzie jego kręgosłup moralny?
3
Ten Zandberg to wygląda i brzmi jak Frankenstein. A umysłowo również podobnie. Weźcie tego typa
0
Zagłosują za tylko lewica i część ludzi z PO. Bosak zostanie.
3
@Tasde wymagasz od pisowca logicznego myślenia?
3
@Sawik_10 Hmmm ciekawe jakiej partii działania się do tego przyczyniły
0
@HighestInTheRoom Pół biedy
1
@Sawik_10 Taki groźny jesteś? Ojoj, a jeśli bym ci powiedział to co? XD
Niemcami? No mocno masz ten mózg sprany.
3
@Kgorecki2500 Ale ja nigdzie nie napisałem, że nie można krytykować rządu. Zaznaczyłem tylko, że coś często nabierasz się na jakieś średnio rzetelne wpisy z Twittera
0
@takisobiektos Giroud lepszy.
12
Tak, Barcelona jako bankrut wydała grube miliony na środkowego napastnika młodziaka i zaraz kupi drugiego. Na pewno tak będzie.
0
Xavi 1.5? Nieporozumienie. O 0,5 za dużo.
0
@Gaz Tak wina piłkarzy, że Xavi jest wśród nich największym slabiakiem
0
No to nic się tylko żegnać.
PS. Nadrobi w Katarze.
0
@Emhyr A miał iść w lato do Milanu
2
@Kgorecki2500 Codziennie coś wrzucasz, i o większości możesz napisać, że po prostu dałeś się złapać. Po prostu tylko zobaczyć coś anty rządowego, oczka się świecą i już ctrl c i ctrl v na la bambe
1
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub_87 I jest najrozsądniejsze
6
@MesQueUnClub_87 Ale czaisz być za Tottenhamem i Pisem? Co za combo XD
3
@Kgorecki2500 Walczysz, walczysz dalej zaciekle wraz z kilkoma kumplami. Życzę wytrwałości, bo czasami po prostu można się pośmiać, a śmiech to zdrowie.
1
@norbi77 W sumie Laporta raz go już chciał, ale powstrzymał go Cruyff
0
@ArterkHD Monika Brodka
2
@Sawik_10 Tak jak przez 8 lat byli rozliczani? Póki co to twój pisland zostaje krok po kroku rozliczany, a jest za co, oj jest za co.