0

@Matan_Zajcev No nie wiem, @draxidox twierdzi inaczej, ja mu wierzę…

2

Xavi jesteś problemem

0

Jarek nie wie jaki jest pewnie dzień tygodnia, a ma znać jakiegoś Piotra W? Dajcie mu spokój ;)

0

Po co tyle tych punktów jest?

1

Haha ci dalej z tą witkową haha bezczelni

0

@NeroTFP1 Ale w kreskówkach już niezbyt

0

Jest i główna gwiazda XD

0

Mentzen też pieprzy teraz jak potłuczony. Przeszedł ze skrajności w druga skrajność.

Ale z lewica i Biedroniem +1

2

@Kgorecki2500 Zandberg podawał rękę Biedroniowi. Biedroń lał matkę. Gdzie jego kręgosłup moralny?

3

Ten Zandberg to wygląda i brzmi jak Frankenstein. A umysłowo również podobnie. Weźcie tego typa

0

Zagłosują za tylko lewica i część ludzi z PO. Bosak zostanie.

3

@Tasde wymagasz od pisowca logicznego myślenia?

3

@Sawik_10 Hmmm ciekawe jakiej partii działania się do tego przyczyniły

0

@HighestInTheRoom Pół biedy

1

@Sawik_10 Taki groźny jesteś? Ojoj, a jeśli bym ci powiedział to co? XD


Niemcami? No mocno masz ten mózg sprany.

3

@Kgorecki2500 Ale ja nigdzie nie napisałem, że nie można krytykować rządu. Zaznaczyłem tylko, że coś często nabierasz się na jakieś średnio rzetelne wpisy z Twittera

0

@takisobiektos Giroud lepszy.

12

Tak, Barcelona jako bankrut wydała grube miliony na środkowego napastnika młodziaka i zaraz kupi drugiego. Na pewno tak będzie.

0

Xavi 1.5? Nieporozumienie. O 0,5 za dużo.

0

@Gaz Tak wina piłkarzy, że Xavi jest wśród nich największym slabiakiem

0

No to nic się tylko żegnać.

PS. Nadrobi w Katarze.

0

@Emhyr A miał iść w lato do Milanu

2

@Kgorecki2500 Codziennie coś wrzucasz, i o większości możesz napisać, że po prostu dałeś się złapać. Po prostu tylko zobaczyć coś anty rządowego, oczka się świecą i już ctrl c i ctrl v na la bambe

1

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub_87 I jest najrozsądniejsze

6

@MesQueUnClub_87 Ale czaisz być za Tottenhamem i Pisem? Co za combo XD

3

@Kgorecki2500 Walczysz, walczysz dalej zaciekle wraz z kilkoma kumplami. Życzę wytrwałości, bo czasami po prostu można się pośmiać, a śmiech to zdrowie.

1

@norbi77 W sumie Laporta raz go już chciał, ale powstrzymał go Cruyff

0

@ArterkHD Monika Brodka

2

@Sawik_10 Tak jak przez 8 lat byli rozliczani? Póki co to twój pisland zostaje krok po kroku rozliczany, a jest za co, oj jest za co.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?