partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore Kto to?
2
@Kgorecki2500 Jak ukraińce sprzedają amunicje do nas ludziom po 1/8 ceny XD
1
@BartqRKO To tylko Lakers, calma
0
@GeneralXavi @tristan87 @jacobFCB Znaczy według mnie z Mazurkiem nie da się gadać, bo on ciągle przerywa, narzuca swoją tezę „atakując” której tak naprawdę nie da się obrobić bo zawsze coś dorzuca, dorzuca albo zmienia temat.
Rymaniak jest dużo lepszym dziennikarzem i programu z nim są dużo przyjemniejsze do słuchania/ogladania.
3
Nie da się już tego słuchać. Rozumiem, że publicznie bronią trenera, ale granica dobrego smaku została przekroczona.
0
@norbi77 To sami nie wiedzą? Nieźle
1
Jak tam dziś marsz? Bo przespałem
0
@Emhyr Jak ten Estevao miałby już grać to Xaviego nie będzie w klubie już
1
@Przemek2323 skąd pewność że wyjdą?
76
Zostawić go w tej Arabii już od razu żeby nie latał dwa razy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mario96w Dobrze proszę pana. Przepraszam, że w ogóle śmiałem wyrazić swoje zdanie na FORUM PUBLICZNYM do tego przeznaczonym.
@pioz123 Nie wiem o czym mówisz ;)
0
@Emhyr Hindus to do dziś niewiadomo jaka ma dokładnie pozycję. Raz gra na ataku, raz na skrzydle. Wiadomo dał i tak dużo Realowi, Ale więcej na niego narzekają, że jest mało widoczny.
W ogóle zastanawia mnie co ty się tak nakręciłeś na tego brazola?
0
@Emhyr On ma coś z głową ewidentnie
0
Dobra, a teraz obiektywnie.
Xavi miej honor i sam zrezygnuj. Przeczysz sam sobie. Jakieś pieprzenie o minimalizmie, że to go zadowala, że inne kluby nie byłyby za to krytykowane, a przecież to on jako piłkarz był największym orędownikiem stylu, DNA Barcy i pięknego grania. Teraz nie ma nic z tych rzeczy, jest męczenie były i krwawienie oczów.
2
Yamal ma wszystko żeby być tutaj numerem jeden w przyszłości, a oni myślą o jakimś Messinho na jego pozycję. Niech sobie dadzą spokój i poszukają kogoś na lewe skrzydło.
1
Najbardziej mnie cieszy tylko ten gol naszej perełki.
9
Boże co za sraka ten mecz. Totalnie nie żałuję, że 60 minut ominąłem bo wolałem iść na boks i dostać tam po mordzie.
0
Komentarz usunięty
1
Jeszcze raz Lewandowski rozłoży te grabie to wyjdę z siebie. Co za kretyn
I tak zdania nie zmieniam.
2
Xavi tak obrzydził Barce, że ta strona już jest strona o polityce. Wniosek? Xavi OUT.
0
@bari_94 Poczytaj co fanbase sądzi. Kerr też dużo odwala i wcale nie pomaga.
17
@DonMatteo901 No nie pyklo ci
0
@MESSIah16 Wspaniale!!!!!
1
@Cochise Priorytetem to powinna być modernizacja infrastruktury energetycznej, która jest w opłakanym stanie.
1
@MOLESTA To nie był gol Alexisa?
10
@AlwaysBlaugrana Teraz dostali marne 2 lata. Za pegasusa ich będzie czekać odsiadka na kilkanaście lat, chyba że zaczną sypać.
0
@Wossi61FCB On przedłużał umowę. Jest dla nas nieosiągalny.
0
@Encore Kerr już coraz mniej ogarnia
0
@Emhyr XD w czas