partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Lakers są w potrzasku. Tam nie ma zbytnio czym trejdować bez utraty jakości i tak, a rynek FA też dużo nie oferuje.
W ogóle najlepsze dla organizacji byłoby pójście przebudowę teraz, ale wiadomo że na to się nie odważą.
8
@Rewolucja123 Dobra wez alfo i omego wróć do studiowania 4-3-3
0
@Zoker Hmmmmm… trener
9
@marcin62 Przecież jak on to ogłosił na insta że zdradził to jeszcze mu to jego chore otoczenie gratulowało „odwagi” że się przyznal XD
1
@hayek Ciekawe tylko co będzie ich celem po Palestynie
9
Girona to przede wszystkim idealny przykład jak ogromne znaczenie ma wiara we własne umiejętności, no i wiadomo że tutaj główną rolę odgrywa trener.
1
@Encore Nadal powrócił i już się nogi ugięły ze strachu ;)
1
@MarioVeB! Z 5000 to oni mają spokojnie opłaconych, plus te oszołomy moherowe
1
@Encore Steph to jest najbardziej fun to watch koszykarz jaki istnieje.
2
@Rust_Cohle Proszę cię. Poświęć się dla nas w imię dobra...
0
@zadafcb Dla mnie nic nigdy nie przebije akcji Setha z Randym, co zrobili przejście ze stompa na RKO i to tak czysto i na samej WMce .
0
@_Adrian_02 Na wsi nawet jak nie chcesz, ale nie przyjmiesz to zaraz będą plotki nikomu niepotrzebne
0
@Firestone Kiedyś to on był dobry
3
@MarioVeB! Nie z czasownikami pisze się osobno.
3
@Kuba_1 Przy golach Messiego dostaję gęsiej skórki i łzy same napływają do oczów
0
@zadafcb Ale mogą go chcieć przetrzymać też na pobicie reignu Hogana. Co by nie zrobili to te jego panowanie i tak już jest mocno przeciągnięte, do tego gość się w ogóle nawet nie pojawia.
0
@Transu96 To oznacza kolejny rok Romka z pasem XD, czyli kolejny rok duszenia bogatego rosteru gdzie mogą powalczyć o 1 pas mistrzowski.
5
@Emhyr A ile razy się jeszcze wywraca bez żadnej kosy
3
@Emhyr Mówię językiem faktów. Xavi out
4
Liverpool 6,09 xG i to jakie te okazje oni mają. U nas na tyle okazji trzeba 5-10 spotkań.
10
Salah to jest z pewnością top 5 piłkarzy w historii Premier League
1
Ale Liverpool gniecie to Newcastle. Cud że dalej 0:0
0
@karci0 A przy okazji oglądania tego meczu nie widziałeś ile tam było miejsca? Jak to wszystko było tak jakby wolniejsze, bez takiego pressingu?
0
@Coutinho007 To Puig będzie maskotką?
1
W nowym roku życzę wam żeby Xavi wrócił pracować do Kataru
0
@MesQueUnClub96 MVP dla Nasha to było nieporozumienie
0
@kakusus Nie bądź śmieszny. Lewy nie wypada ze składu tylko o nazwisko i że Xavi jest betonem
0
@tomek8756 Ale ona jest szpetna
0
@PatrykBarca Tak, ale to wciąż też bardzo młoda kadra mimo wszystko.
0
@Rewolucja123 Przecież on zmienił imię i nazwisko. Urodził się w ameryce