0

@michal26 Lakers są w potrzasku. Tam nie ma zbytnio czym trejdować bez utraty jakości i tak, a rynek FA też dużo nie oferuje.
W ogóle najlepsze dla organizacji byłoby pójście przebudowę teraz, ale wiadomo że na to się nie odważą.

8

@Rewolucja123 Dobra wez alfo i omego wróć do studiowania 4-3-3

0

@Zoker Hmmmmm… trener

9

@marcin62 Przecież jak on to ogłosił na insta że zdradził to jeszcze mu to jego chore otoczenie gratulowało „odwagi” że się przyznal XD

1

@hayek Ciekawe tylko co będzie ich celem po Palestynie

9

Girona to przede wszystkim idealny przykład jak ogromne znaczenie ma wiara we własne umiejętności, no i wiadomo że tutaj główną rolę odgrywa trener.

1

@Encore Nadal powrócił i już się nogi ugięły ze strachu ;)

1

@MarioVeB! Z 5000 to oni mają spokojnie opłaconych, plus te oszołomy moherowe

1

@Encore Steph to jest najbardziej fun to watch koszykarz jaki istnieje.

2

@Rust_Cohle Proszę cię. Poświęć się dla nas w imię dobra...

0

@zadafcb Dla mnie nic nigdy nie przebije akcji Setha z Randym, co zrobili przejście ze stompa na RKO i to tak czysto i na samej WMce .

0

@_Adrian_02 Na wsi nawet jak nie chcesz, ale nie przyjmiesz to zaraz będą plotki nikomu niepotrzebne

0

@Firestone Kiedyś to on był dobry

3

@MarioVeB! Nie z czasownikami pisze się osobno.

3

@Kuba_1 Przy golach Messiego dostaję gęsiej skórki i łzy same napływają do oczów

0

@zadafcb Ale mogą go chcieć przetrzymać też na pobicie reignu Hogana. Co by nie zrobili to te jego panowanie i tak już jest mocno przeciągnięte, do tego gość się w ogóle nawet nie pojawia.

0

@Transu96 To oznacza kolejny rok Romka z pasem XD, czyli kolejny rok duszenia bogatego rosteru gdzie mogą powalczyć o 1 pas mistrzowski.

5

@Emhyr A ile razy się jeszcze wywraca bez żadnej kosy

3

@Emhyr Mówię językiem faktów. Xavi out

4

Liverpool 6,09 xG i to jakie te okazje oni mają. U nas na tyle okazji trzeba 5-10 spotkań.

10

Salah to jest z pewnością top 5 piłkarzy w historii Premier League

1

Ale Liverpool gniecie to Newcastle. Cud że dalej 0:0

0

@karci0 A przy okazji oglądania tego meczu nie widziałeś ile tam było miejsca? Jak to wszystko było tak jakby wolniejsze, bez takiego pressingu?

0

@Coutinho007 To Puig będzie maskotką?

1

W nowym roku życzę wam żeby Xavi wrócił pracować do Kataru

0

@MesQueUnClub96 MVP dla Nasha to było nieporozumienie

0

@kakusus Nie bądź śmieszny. Lewy nie wypada ze składu tylko o nazwisko i że Xavi jest betonem

0

@tomek8756 Ale ona jest szpetna

0

@PatrykBarca Tak, ale to wciąż też bardzo młoda kadra mimo wszystko.

0

@Rewolucja123 Przecież on zmienił imię i nazwisko. Urodził się w ameryce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?