partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Przecież on zmienił imię i nazwisko. Urodził się w ameryce
1
@Rewolucja123 XD trollujesz?
12
@DonMatteo901 Tam już gruba odklejka wjechała.
1
O widzę, że Nkunku już wrócił do grania. Jakby odzyskał formę sprzed kontuzji to Chelsea ma mega pomoc
10
Jak nie gra dużo? Co to za gówno artykuł?
0
@DonAndresFCB Napisałem "podobno"
0
Nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony ta ściera z Torunia miała podobno płacone od sekund, więc nic nie zarobił XD
3
Załecki ściera do oktagonu
4
Ale Hajto wyrwał tube XD
0
@wlodek54 Kota karmi
2
@HighestInTheRoom Kielecki Marriott XD
2
@tbas Przecież wiadomo, ze Krzysiu to jest pisowiec
2
@Gaz Serce mi pękło…
1
@Gall Tu co idzie, że co 10 lat
2
@Emhyr Wystarczy wymienić Xaviego i „trend” się skończy
1
@tbas Największe marzenie. Nie żaden zawodnik, tylko właśnie Jurgenik jako trener.
1
@DonMatteo901 Szacunek że jako jedyny ratuje prawdziwe kino akcji
1
60 baniek za Messinho XD. Jeszcze na pozycje gdzie mamy lepszego Yamala. Niech oni lepiej jak już to poszukają coś na lewe skrzydło i niekoniecznie z Brazylii gdzie rynek jest zepsuty.
1
@FCB24 Chyba nie wiesz o czym piszesz. Neymar w tamtym czasie był nawet gwiazdą reprezentacji, zdobywał gole co zgrupowanie. W finale pucharu konfederacji ośmieszał Hiszpanów
0
@FCB24 Bo tak będzie, KAT standardowo obsra zbroje.
0
@Emhyr Spoko, ale niewiadomo czy on pójdzie nawet w kolejną kadencję
1
Komentarz usunięty
1
@Kgorecki2500 Legalizację to niech przeprowadzi w pierwszej kolejności marihuany
0
Saka spory zjazd. Do takiego Salaha na swojej pozycji to wciąż mu brakuje lata świetlne
1
@Firestone Drużyna jest w budowie
1
Premier League naprawdę stoi wysoko. Tam niemal każda drużyna potrafi pograć w piłkę z pomysłem.
1
@mekston No bo to zwykły przeciętniak. Nigdy nie rozumiałem hajpu na niego
1
Z Jesusem to Arsenal mistrzem nie będzie
5
Można też wygrać LM i zarobić dużo siana
5
Przecież tak powinno być zawsze.