0

@Rewolucja123 Przecież on zmienił imię i nazwisko. Urodził się w ameryce

1

@Rewolucja123 XD trollujesz?

12

@DonMatteo901 Tam już gruba odklejka wjechała.

1

O widzę, że Nkunku już wrócił do grania. Jakby odzyskał formę sprzed kontuzji to Chelsea ma mega pomoc

10

Jak nie gra dużo? Co to za gówno artykuł?

0

@DonAndresFCB Napisałem "podobno"

0

Nie wiem co o tym myśleć. Z jednej strony ta ściera z Torunia miała podobno płacone od sekund, więc nic nie zarobił XD

3

Załecki ściera do oktagonu

4

Ale Hajto wyrwał tube XD

0

@wlodek54 Kota karmi

2

@HighestInTheRoom Kielecki Marriott XD

2

@tbas Przecież wiadomo, ze Krzysiu to jest pisowiec

2

@Gaz Serce mi pękło…

1

@Gall Tu co idzie, że co 10 lat

2

@Emhyr Wystarczy wymienić Xaviego i „trend” się skończy

1

@tbas Największe marzenie. Nie żaden zawodnik, tylko właśnie Jurgenik jako trener.

1

@DonMatteo901 Szacunek że jako jedyny ratuje prawdziwe kino akcji

1

60 baniek za Messinho XD. Jeszcze na pozycje gdzie mamy lepszego Yamala. Niech oni lepiej jak już to poszukają coś na lewe skrzydło i niekoniecznie z Brazylii gdzie rynek jest zepsuty.

1

@FCB24 Chyba nie wiesz o czym piszesz. Neymar w tamtym czasie był nawet gwiazdą reprezentacji, zdobywał gole co zgrupowanie. W finale pucharu konfederacji ośmieszał Hiszpanów

0

@FCB24 Bo tak będzie, KAT standardowo obsra zbroje.

0

@Emhyr Spoko, ale niewiadomo czy on pójdzie nawet w kolejną kadencję

1

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 Legalizację to niech przeprowadzi w pierwszej kolejności marihuany

0

Saka spory zjazd. Do takiego Salaha na swojej pozycji to wciąż mu brakuje lata świetlne

1

@Firestone Drużyna jest w budowie

1

Premier League naprawdę stoi wysoko. Tam niemal każda drużyna potrafi pograć w piłkę z pomysłem.

1

@mekston No bo to zwykły przeciętniak. Nigdy nie rozumiałem hajpu na niego

1

Z Jesusem to Arsenal mistrzem nie będzie

5

Można też wygrać LM i zarobić dużo siana

5

Przecież tak powinno być zawsze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?