2

City rok w rok ma najłatwiejsze losowanie

0

@Danqoo W pierwotnej wersji nie było.

1

@DaPidejpi I do tego śledzić każdego Argentyńczyka na świecie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Pamiętam czasy kiedy rok w rok meldowaliśmy się conajmniej w półfinale LM, a teraz sama gra w 1/8 jest czymś co może być końcem naszej przygody XD

3

Liverpool potężne xG. Jakby to powiedział Xavi byli lepsi i to frustrujące dla zawodników tego nie wygrać.

0

Liverpool we 4 się rzucił na jednego Amrabaata, u nas nie potrafi jeden gość doskoczyć na 16 metrze do typa z piłka

2

Jakim cudem to nie jest karny? Te nowe zasady to jakieś nieporozumienie

2

@marcin62 Jakbym był weterynarzem to bym ją uśpił dla dobra ludzkości

54

@MesQueUnClub96 Weź leki

9

Valencia od 5 kolejek bez wygranej, osłabiona, Real im wbił 5 bramek a tu głosy że jak można krytykować trenera za ten mecz skoro sytuacje były. Z takimi cieniasami to sytuacje to powinny być co 2 akcję, a ile razy bramkarz Valencii musiał się serio wykazać? Z dwa razy? Przecież to żenada co gramy i nawet z takimi cieniasami nie umiemy mieć kontroli nad meczem.

0

xG to jedna z najbardziej przereklamowanych statystyk. xG nie oddaje że na boisku ta "drużyna" nie jest drużyną a zlepkiem indywidualności.

1

On nawet wrzucić nie umie

4

Ten fawelarz zawsze spóźniony albo z udarem

3

Najgorsi zawodnicy gol i asysta XD

0

Felix jest żałosny i beznadziejny

1

Nie wiem kto gorszy. Felix czy Raphinha. Albo oboje po równo chu**wi

0

City wygrało wszystko i już się projekt wypalił.

0

@Gaz To był prawdopodobnie najlepszy mecz Xaviego w karierze. Wszystko mu wychodziło.

6

"Fajne jest też to, że w Katalonii mogę budować swoją markę jako Ania Lewandowska, a nie żona Roberta Lewandowskiego" bez Roberta to byłabyś co najwyżej ekspedientką na tych siłowniach a nie otwierała swoje...

0

W końcu to nasz talizman. Talizman pokracznej gry XD

1

@Rewolucja123 do usług XD

0

@Faro A to grypa musi trwać kilka tygodni?

0

Nie wrzucajcie wypocin tego lizodupa i odklejeńca.

0

@Rewolucja123 Wszystko albo nic, nie ma półśrodków. Ja już w tym sezonie popełniłem ten błąd. Mogłem mieć 5k i miałbym ale wypłaciłem przy 2,2k i miałem ból dupy.

0

Są rekordy? Są, i po co narzekać?

0

@Rewolucja123 A dla mnie dwójeczka

0

@PatrychoO Przecież ten typ co komentarza klepie takie frazesy

2

Denzel miej honor i sam zrezygnuj
#XaviOUT

0

Kounde idź się spłakaj o pozycję i wrzuć jeszcze jakieś coachowe wpisy na ig

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?