partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
City rok w rok ma najłatwiejsze losowanie
0
@Danqoo W pierwotnej wersji nie było.
1
@DaPidejpi I do tego śledzić każdego Argentyńczyka na świecie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pamiętam czasy kiedy rok w rok meldowaliśmy się conajmniej w półfinale LM, a teraz sama gra w 1/8 jest czymś co może być końcem naszej przygody XD
3
Liverpool potężne xG. Jakby to powiedział Xavi byli lepsi i to frustrujące dla zawodników tego nie wygrać.
0
Liverpool we 4 się rzucił na jednego Amrabaata, u nas nie potrafi jeden gość doskoczyć na 16 metrze do typa z piłka
2
Jakim cudem to nie jest karny? Te nowe zasady to jakieś nieporozumienie
2
@marcin62 Jakbym był weterynarzem to bym ją uśpił dla dobra ludzkości
54
@MesQueUnClub96 Weź leki
9
Valencia od 5 kolejek bez wygranej, osłabiona, Real im wbił 5 bramek a tu głosy że jak można krytykować trenera za ten mecz skoro sytuacje były. Z takimi cieniasami to sytuacje to powinny być co 2 akcję, a ile razy bramkarz Valencii musiał się serio wykazać? Z dwa razy? Przecież to żenada co gramy i nawet z takimi cieniasami nie umiemy mieć kontroli nad meczem.
0
xG to jedna z najbardziej przereklamowanych statystyk. xG nie oddaje że na boisku ta "drużyna" nie jest drużyną a zlepkiem indywidualności.
1
On nawet wrzucić nie umie
4
Ten fawelarz zawsze spóźniony albo z udarem
3
Najgorsi zawodnicy gol i asysta XD
0
Felix jest żałosny i beznadziejny
1
Nie wiem kto gorszy. Felix czy Raphinha. Albo oboje po równo chu**wi
0
City wygrało wszystko i już się projekt wypalił.
0
@Gaz To był prawdopodobnie najlepszy mecz Xaviego w karierze. Wszystko mu wychodziło.
6
"Fajne jest też to, że w Katalonii mogę budować swoją markę jako Ania Lewandowska, a nie żona Roberta Lewandowskiego" bez Roberta to byłabyś co najwyżej ekspedientką na tych siłowniach a nie otwierała swoje...
0
W końcu to nasz talizman. Talizman pokracznej gry XD
1
@Rewolucja123 do usług XD
0
@Faro A to grypa musi trwać kilka tygodni?
0
Nie wrzucajcie wypocin tego lizodupa i odklejeńca.
0
@Rewolucja123 Wszystko albo nic, nie ma półśrodków. Ja już w tym sezonie popełniłem ten błąd. Mogłem mieć 5k i miałbym ale wypłaciłem przy 2,2k i miałem ból dupy.
0
Są rekordy? Są, i po co narzekać?
0
@Rewolucja123 A dla mnie dwójeczka
0
@PatrychoO Przecież ten typ co komentarza klepie takie frazesy
2
Denzel miej honor i sam zrezygnuj
#XaviOUT
0
Kounde idź się spłakaj o pozycję i wrzuć jeszcze jakieś coachowe wpisy na ig