partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Gall @Hawajczyk Sztanga się wywodzi z filmiku Busquetsa z siłowni gdzie robił bodajże martwy strasznie nieudolnie. I te ksywę to chyba Twitter wymyślił.
2
I znowu jedną bramką XDD
0
@abram3k XDDD ty jesteś głupi?
0
@KrwawiaceoczyVEB Powiedział słowa prawdy, za które w niego jeszcze napieprzali media to mu się odechciało
1
@Faro Ty jesteś bezsensu
1
@tbas Beznadziejny piłkarz i mocno przereklamowany
2
4 ligowiec nas przycisnął XD
#Xavineta
0
Fort to nominalnie prawy obrońca i tak
0
I ten stat padder z golem i asysta XD
0
@MarioVeB! No kluczowego
6
Serio? Co jak co ale z 4 ligowcem aż takiej sraki to się nie spodziewałem. A tutaj niemalże pierwszy garnitur przecież gra. To jest niebywałe jak bardzo nieudolna jest ta drużyna w ofensywie.
1
@626 Powaliło mi się XD
Lewonożny na lewym skrzydle miało być
@R10marquez @kaamil1910
0
@626 Taaa prawonożny na lewym skrzydle
2
Dlaczego znowu prawe skrzydło? Na lewym jest bieda, że aż piszczy. Na prawe jest Yamal
1
@Rust_Cohle Jon Snow, Littlefinger i Tyrion. No i w sumie też Ned Stark, ale no XD
Zazdro, że oglądasz to pierwszy raz.
3
@Rewolucja123 A taki jeden co kłuje dupy innym w kiblach
1
@Emhyr No mój kolega posiada ;)
Ale brama napisałem tak o, bardziej o wyciąg mi chodziło.
@TR3YWAY Czaje, to szkoda trochę :D. Musiałbyś linke sobie wydłużyć jakoś.
0
@mekston Mecz z Djoko to była wtedy jego laurka. Serb był totalnie bezradny
0
@TR3YWAY Bramy albo wyciągu nie masz?
0
To prawda że chodzisz na siłkę? @Rewolucja123
12
@Rust_Cohle Umiejętność do tworzenia dyskusji widmo
https://zapodaj.net/plik-CgEl46pJl5
0
@mekston Sezon 2022 był świetny. Wygrana w AO, potem w FO. Na Wimbledonie też wyglądał świetnie i miałem już ogromną nadzieję na końcowy triumf i wtedy nadeszła ta cholerna kontuzja co wtedy chyba jakiś mięsień w brzuchu nadciągnął. Na UO też przegrał z Tiafoe grając z urazem.
0
@mekston Czemu cudem? Pokazał lepszy charakter, umiejętności i kondycję niż rusek
3
Komentarz usunięty
3
@FCBparasiempre Dobra człowieku weź wyloguj i nie przypieprzaj się do jakiś głupot w ciekawym wątku
1
@michal26 Według mnie to właśnie jest pokłosiem tego, że Barcelona jest takim miastem jakim jest też. Ludzie tam żyją i robią wszystko na wyjebce i tak samo w klubie wszystko „funkcjonuje” na wyjebce.
A sam Laporta? Zawsze mu kibicowałem, ale dla mnie to już nie ten sam człowiek co za czasów pierwszego rządzenia. Zdecydowanie zatracił ten pazur. Przecież on kiedyś zlecił śledzenie piłkarzy nawet gdy ten klub był top 1 na świecie, a teraz to zdrowie mu nie pozwala chyba aż tak się angażować.
Na pewno zrobił i tak dużo dobrej roboty, ale to nie to samo.
1
@LS Ale naruchałeś tych dzieciaków @michal26
0
Xavi jeszcze nie zwolniony? Beznadziejnie
0
Nie zmienia to faktu, że to i tak są słabe liczby.
7
Haha firma krzak