partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Aragorn33 No taki co ci zarzucał, że złe studia skończyłeś i sobie wymyślasz prawo po swojemu i ogólnie to się nie znasz.
3
@Aragorn33 Tutaj jest pewien alfa i omega co twierdzi inaczej, także uważaj ;)
6
@Culer9002 Chyba zdrapkę z lotto
0
@takisobiektos Dla mnie Coutinho to bardziej Valverde zniszczył ale po części zgoda.
1
Griezmann w Atletico jest takim wolnym elektronem jakim Messi był u nas. Wiadomo klasa nie ta sama, ale widać podobieństwo
0
O kurde Griezmann, no zaimponował teraz
0
Kuponik siada luźno
5
@VegetaPolska Od paru lat. Gra drugi sezon XD
1
Ale kontra. Nasza Barca nigdy takiej nie zrobi...
0
Niech im dadzą w przerwie jakieś skafandry jak mają tak nurkować
1
@MarioVeB! „Bank centralny wie co ma robić”
Przyznawać sobie dalej wielomilionowe premie?
5
@Lionel_Messi10 Messi pisząc ten post: https://zapodaj.net/plik-n9iQgUwEIw
0
@Encore Łak ma beef z łakiem? Co za czasy XD
7
@Tarins To dlaczego na 15 spraw z ministrem zero wygrał 15?
0
@MESSIah16 Bo De Laurentiis to idiota
1
@macio_944 A może Xavi został już taktycznie rozczytany i nie potrafi nic zmienić? I dlatego właśnie jest słabym trenerem.
@Ptasior
"To, że ich pomoc nie funkcjonowała było zasługą naszej gry."
I tak i nie.
1
@Ptasior Real pozwolił nam tak zagrać też. Byli bardzo otwarci w tamtym meczu, a ich pomoc totalnie nie funkcjonowała.
0
@TR3YWAY Już chcecie się pozbyć Balde? A może zamiast tego to właśnie powinien popracować z kimś kompetentnym nad tymi wrzutkami? Tamten sezon miał świetny i nagle o tym zapominamy? Pamiętaj też, że do tego sezonu przystąpił po kontuzji, która miała być znacznie dłuższa i bez pełnego przygotowania do sezonu. Myślę, że to też ma spore znaczenie.
Co do reszty to zgoda. XAVI OUT
0
Może lepiej ich nie pytaj czy tak rzeczywiście jest, bo jeszcze się rozczarujesz.
0
@hayek Ahhh ta polityka ;)
0
@hayek Akurat odniosłem się do twojej twórczości z dnia dzisiejszego ;)
0
@hayek No za wiele logiki w twoim wywodzie o potencjalnie przyspieszonych wyborach i kto na tym zyska to nie znalazłem, bo jej tam nie ma.
1
@hayek Ale walczysz od wczoraj. Wodzu były dumny
0
@Emhyr Też ostatnia znalazłem stertę egzemplarzy z tych lat. Piękne czasy i masa wspomnień
3
@Nazio_87 Tego oszołoma powinni jako pierwszego posadzić
2
Duda wczoraj dostał jedno zadanie od „wodza”, a i tak je spieprzył XD. Mało tego jeszcze ułatwił interwencję. Człowiek mem
0
@Encore W ogóle niesamowita historia jak on tym trenerem został, zaczynał w klubie jako gość od klejenia taśm i sprzątania XD
0
@tomek8756 Hahaha Duda miał jedno zadanie, a i tak je ostatecznie spieprzył XD
0
@Ojciec5tkidzieci Nadziei, że zamkną więcej oszołomów z tej partii kaczora włącznie z nim
1
Jako że spałem streści mi ktoś co tam się wydarzyło we tym pałacu tak od godziny 18?