2

@Aragorn33 No taki co ci zarzucał, że złe studia skończyłeś i sobie wymyślasz prawo po swojemu i ogólnie to się nie znasz.

3

@Aragorn33 Tutaj jest pewien alfa i omega co twierdzi inaczej, także uważaj ;)

6

@Culer9002 Chyba zdrapkę z lotto

0

@takisobiektos Dla mnie Coutinho to bardziej Valverde zniszczył ale po części zgoda.

1

Griezmann w Atletico jest takim wolnym elektronem jakim Messi był u nas. Wiadomo klasa nie ta sama, ale widać podobieństwo

0

O kurde Griezmann, no zaimponował teraz

0

Kuponik siada luźno

5

@VegetaPolska Od paru lat. Gra drugi sezon XD

1

Ale kontra. Nasza Barca nigdy takiej nie zrobi...

0

Niech im dadzą w przerwie jakieś skafandry jak mają tak nurkować

1

@MarioVeB! „Bank centralny wie co ma robić”
Przyznawać sobie dalej wielomilionowe premie?

5

0

@Encore Łak ma beef z łakiem? Co za czasy XD

7

@Tarins To dlaczego na 15 spraw z ministrem zero wygrał 15?

0

@MESSIah16 Bo De Laurentiis to idiota

1

@macio_944 A może Xavi został już taktycznie rozczytany i nie potrafi nic zmienić? I dlatego właśnie jest słabym trenerem.

@Ptasior
"To, że ich pomoc nie funkcjonowała było zasługą naszej gry."
I tak i nie.

1

@Ptasior Real pozwolił nam tak zagrać też. Byli bardzo otwarci w tamtym meczu, a ich pomoc totalnie nie funkcjonowała.

0

@TR3YWAY Już chcecie się pozbyć Balde? A może zamiast tego to właśnie powinien popracować z kimś kompetentnym nad tymi wrzutkami? Tamten sezon miał świetny i nagle o tym zapominamy? Pamiętaj też, że do tego sezonu przystąpił po kontuzji, która miała być znacznie dłuższa i bez pełnego przygotowania do sezonu. Myślę, że to też ma spore znaczenie.
Co do reszty to zgoda. XAVI OUT

0

Może lepiej ich nie pytaj czy tak rzeczywiście jest, bo jeszcze się rozczarujesz.

0

@hayek Ahhh ta polityka ;)

0

@hayek Akurat odniosłem się do twojej twórczości z dnia dzisiejszego ;)

0

@hayek No za wiele logiki w twoim wywodzie o potencjalnie przyspieszonych wyborach i kto na tym zyska to nie znalazłem, bo jej tam nie ma.

1

@hayek Ale walczysz od wczoraj. Wodzu były dumny

0

@Emhyr Też ostatnia znalazłem stertę egzemplarzy z tych lat. Piękne czasy i masa wspomnień

3

@Nazio_87 Tego oszołoma powinni jako pierwszego posadzić

2

Duda wczoraj dostał jedno zadanie od „wodza”, a i tak je spieprzył XD. Mało tego jeszcze ułatwił interwencję. Człowiek mem

0

@Encore W ogóle niesamowita historia jak on tym trenerem został, zaczynał w klubie jako gość od klejenia taśm i sprzątania XD

0

@tomek8756 Hahaha Duda miał jedno zadanie, a i tak je ostatecznie spieprzył XD

0

@Ojciec5tkidzieci Nadziei, że zamkną więcej oszołomów z tej partii kaczora włącznie z nim

1

Jako że spałem streści mi ktoś co tam się wydarzyło we tym pałacu tak od godziny 18?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?