partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Podoba mi się reakcja prasy katalońskiej i nie tylko jak i kilku ludzi na wczorajsze wydarzenia. Nie można tego tak zostawić i trzeba cisnąć ile wlezie. W przeciwnej sytuacji Madryt by nie odpuścil.
1
Brawo Joan! W końcu kontratakujemy, a nie dajemy się tylko obijać.
6
Boże, że ta nasza Barca musi się znajdować w takim kurwidołku jak ta skorumpowana Hiszpania
13
Mam nadzieję, że katalońska prasa sobie tak łatwo nie odpuści i będzie to grillować. Czas w końcu przejść do kontrataku, a nie tylko trzymać gardę.
0
@Rewolucja123 Mental Jordana
2
@zadafcb No i gitara. Swoją drogą wytypowałem 4/4 ;)
1
@norbi77 O co chodzi? XD
0
@Fantastyczny Chłopiec Bo wcale Pedri, Gundogan czy wielu innych się nie nadają. Skończcie pieprzyć.
1
@Emhyr Mam nadzieje, że Raphinha już będzie tylko rezerwowym.
3
@hayek Można powiedzieć, że oboje przynoszą wstyd. Bo bycie w Pisie to też wstyd.
0
@RosjaninBut W ogóle w Kambodży mają budować port łudząco przypinający nasze CPK. Projektowała je ta sama firma. Ciekawe czy czasem nie poszły grube miliony na tak zwany projekt szkielet z kilkoma poprawkami XD
0
Tak to jest jak Iga coraz bardziej stara się grać jak jakiś robot. Z roku na rok jej gra wygląda gorzej dla oka, bo za dużo tam perfekcjonizmu a za mało luzu.
0
Kambodża robi lotnisko co z wygląda ma przypominać projekt CPK. Poszły grube miliony na szkielet XD
2
@pt9 Bo kiedyś jak był automat to tak super jak dziś nie działał. Przy zmianie biegów to szarpało jak w L-kach na mieście gdy ktoś ma nauki.
1
@against_modern_football No cóż, po prostu taka jest prawda ;)
1
@Tom0VeB podejrzewam, że gdyby im taka koalicja dawała większość to by weszli. Tak to przecież nie ma sensu, jeszcze by im to zaszkodziło.
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Jakość zawodników? Że niby Atletico ma lepszy skład? Wolne żarty.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Vinicius 32 straty i zawalony gol. Nieźle XD
1
No i zajebiście. Xavi out
0
Jeśli Salamanca ma w swoim składzie Lalo to jesteśmy zgubieni.
0
@Prorokk jasne ;)
0
@JimMorrisonFCB Btw ten gość chyba sam ma teraz jakąś sprawę karną XD
1
@Kgorecki2500 wniosek żeby potem wyjść z sali?
6
@Kuba_1 Niesamowite
0
@tristan87 8 lat i się nie udało nawet sprawy mu założyć.
8
Obajtek w pasiaku to będzie najprzyjemniejszy widok z nich wszystkich.
0
@ProMILs no kurde ty to jest polityk i reżyser w jednym. Rozgryzłeś wszystko.
2
@Rewolucja123 Coachowe porady nie pomogły? Nie przejmuj się. Tego kwiatu jest pół światu
0
@hayek No tak, zawsze coś znajdziecie i byle na siłę XD
No i co dziwnego, że nowy rząd sprawdza inwestycje i to tak istotne zapoczątkowane przez poprzedni? Pis robiłby dokładnie to samo w odwrotnej sytuacji