- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 732 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Lanosss
29
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 732 Culés
0
Nigdy nie oglądałem John Wicka.Warto? Do czego to podobne?
1
@Nazio_87 Bardzo warto moim zdaniem. Wciągnąłem wszystkie części praktycznie dzień po dniu. Ale to trzeba lubić tego typu filmy, gdzie duża część to są sceny walki, czasami bardzo długie sceny.
0
@Nazio_87 warto
0
@KamQiX zgadzam się co do scen walk, zwyczajnie sztuczne przedłużanie dla efektu
0
@Nazio_87 Ciężko to porównać, może z gier Max Payne 3, taki typowy średni film akcji gdzie co druga scena to strzelanina albo pościg, a fabuła jest tylko tłem dla kolejnych strzelanin. Warto jeśli nie oczekujesz niczego poza bezmyślną przemocą.
0
@Nazio_87 Tutaj masz stronkę, na której możesz znaleźć podobne filmy.
0
@Nazio_87 Equalizer i ten film ze Scottem Atkinsem co zamknięty w więzieniu jest.
To tak bym to porównał. Takie połączenie tych dwóch filmów. Oczywiście nie 1:1
Cała seria jest mega moim zdaniem
1
@taxky O to w tym chodzi przecież
@KamQiX
0
@Nazio_87 Warto, dla mnie świetne kino akcji i sam Kanu Reeves świetnie tam pasuje. Na ostatniej części w kinie aż trzymałem sikanie byle nie wychodzić XD
0
@taxky Nie oceniałem tego akurat jako sztuczne przedłużanie. Taka charakterystyka filmu. Czasami mnie już nudziły - fakt, ale mimo wszystko nadają klimatu i charakteru temu filmowi.
0
@michal26 Czy chodzi o "90 minut do śmierci"? Bo przeglądam filmy z tym aktorem i nic innego nie mogę znaleźć co pasuje do Twojego opisu, a bardzo lubię filmy o tematyce więziennej. I ogólnie filmy, których akcja dzieje się w jednej nie za dużej lokacji.
1
@KamQiX Krwawa zemsta chyba się ten film nazywał
0
@michal26 Dzięki! :)