0

@HighestInTheRoom Coś nie pyklo ;)

@takisobiektos Udalo się. No i skąd miałem wiedzieć o 12 jaki on da skład na 20:45 XD

1

@HighestInTheRoom No mogę sobie strzelić na jakieś 4:2 gdy już będą dostawali 4:0

0

@Kapitan hawk Ty z tego żyjesz nie? :D

0

@MesQueUnClub96 Żeby na kwiecień i maj znowu wygrać LM?

0

@Orłoś To za remis dają 2 pkt?

0

Na kuponie został Milan i Newcastle, w grze 2k. Co złego może się wydarzyć? Tylko Milan.

0

Girona jest niesamowita

0

@Tomala15 To tylko Barcelona Chelsea jest definicja autobusu?

0

No i po kuponie

0

@cchesterr43 A co to zmienia? Bronią się głęboko i próbują na kontry, a Girona nie może się przebić

0

Widzę, że Valencia niezły autobus postawila

3

No Kounde niech lepiej nie gwiazdorzy i niech wraca na PO

1

Ze złym oprogramowaniem

0

@Lionel_Messi10 Wszyscy z rady? :D

3

@Homeopata8989 Janne Ahonen na następnych zawodach cię pokonam!

0

@Lionel_Messi10 Na pewno na playstation, albo za 120. Nie pamiętam już dokładnie

2

@MarioVeB! Ty jesteś nieudolny pisząc takie bzdury

1

Cancelo na lewym skrzydle, zanim Balde. Na prawej obronie Kounde, na środku Araujo i Inigo/Christensen

0

Nota 6 dla Raphinhi w tym wyższa od 2 pomocników to nieśmieszny żart

5

Dlaczego jest aż taka podjarka Felixem? Pytam serio jak coś. Dla mnie on wcale nie prezentuje się jakoś wybitnie, czasami wręcz jakbym widział Ferrana na skrzydle tylko bardziej samolubnego, notującego dużo strat i z dryblingiem na zasadzie "na pałe, może się uda". Do tego strasznie słabo pracuje on w pressingu.

3

@P33ck Według mnie brakuje tylko brody takiej jaką miał w 2013/14 roku

7

@JimMorrisonFCB Legend Killer, The Viper, Apex Predator - Randy Orton

1

@FCBMati10 500 zł na jeden tytuł raz na 10 lat i to na GTA, czy 500 zł na 3-4 fify z rzędu. Co jest większą przesadą? Dla mnie jak już to fify

0

@FCBMati10 Od ponad 2 lat, czyli wcześniej kupowałeś i wydawałaś w 2 lata tyle co na GTA byś wydał raz na 10 lat?

@Lionel_Messi10 Na black friday była za 100 zł

0

@FCBMati10 A co roku pewnie kupujesz fife od ea która jest chodzącym bugiem

@Lionel_Messi10

0

A co ta Argentyna? Przecież oni mieli każdego roznieść

1

@MOLESTA Styl gry Barcelony na skrzydle to brak dryblingu, podania do tyłu i bycie wolnym?

2

@mrboom Pisowce to najbardziej obrzydliwy i zakłamani ludzie w III RP

5

@SkilledHydra16 15 mln za Cancelo XD
Ta jasne

0

@Varkond Czyli ninja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?