partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bellingham „cudowna” asysta
1
@RosjaninBut No to właśnie też rola trenera żeby wydobyć z piłkarzy taką motywację i walkę na boisku. Kloop czy Guardiola to potrafią w topowych klubach.
1
Fati już się rozwalił?
1
Ferran czy Felix żadna różnica. Obaj są tragicznie słabi
5
Ten sędzia jest upośledzony
1
Samobój czyli Lewy dalej może być pokraką która jest
2
Inigo jaka piła
6
Sezon który już można spisać na straty
2
Yamal to złoto, szkoda że trafił pod ręce Xaviego
0
Lewy sytuacja żeby był sam na sam to z dupy chciał komuś podać XD
0
@priest9999 Pep ma często takie dziwne akcje
0
@clyde Alba to był beznadziejny w ostatnim sezonie
0
Barcelona to jedyny zespół w Europie gdzie nie ma standardowych akcji z graniem bocznego obrońcy na obieg i potem jeszcze narzekania, że taki Balde który w sumie jest stworzony do takiego grania nic nie daje. Zobaczcie w meczu City ile razy taki Walker tak wbiega chociażby
0
@Tarins A to ty ślepy jesteś i nie widzisz podań Lewego, jego przyjęcia piłki, dryblingu?
5
Koeman z takim składem by nam zaoferował naprawdę fajną i ciekawą piłkę
6
Nikt mi nie wmówi, że taka 11 jaka dziś wyszła nie powinna chociaż stworzyć jakiegoś zagrożenia dla ligowego średniaka jakim jest Rayo. A tu nie dość, że żadnego zagrożenia nie było to nawet kontroli meczu nie ma. Wiadomo, że taki Ferran to się tylko nadaje do tarcia chrzanu, że Lewy to drewno a Romeu jest tragiczny ale i tak ci piłkarze wyglądają jak zbieranina przypadkowych osób z orlika a nie zawodowi piłkarze z drużyny i za to ponosi winę tylko i wyłącznie trener, trener który ma jeszcze ciągle jakieś wymówki.
0
Jaki strzał życia? Przecież to jakiś farfocel był
1
Komentarz usunięty
5
Ajajaj Yamal ładnie
0
25 minut i mam już dość
6
Przegrałeś pojedynek? Połóż się na murawie udając że dostałeś w twarz
1
@MesQueUnClub96 Nadstaw buzię
6
I ten Wiśniowski broniący niemal każdej sytuacji z Lewandowskim. Już mi się rzygac chce
0
Ale błąd Alissona, szkoda
0
Xavi to zrobi, Xavi zajedzie 16 latka XD
0
@Encore No po to został wybrany w drafcie żeby był gwiazdą drużyny.
2
@Ojciec5tkidzieci Payet 15/16 to fenomen. Gość był genialny i zjawiskowy, nawet w reprze wywalczył wtedy 1 skład na Euro.
1
@Emhyr Że to nie piłka ręczna
3
Błagam, niech to będzie prawda
1
@Faro Problemy 1 świata