0

Bellingham „cudowna” asysta

1

@RosjaninBut No to właśnie też rola trenera żeby wydobyć z piłkarzy taką motywację i walkę na boisku. Kloop czy Guardiola to potrafią w topowych klubach.

1

Fati już się rozwalił?

1

Ferran czy Felix żadna różnica. Obaj są tragicznie słabi

5

Ten sędzia jest upośledzony

1

Samobój czyli Lewy dalej może być pokraką która jest

2

Inigo jaka piła

6

Sezon który już można spisać na straty

2

Yamal to złoto, szkoda że trafił pod ręce Xaviego

0

Lewy sytuacja żeby był sam na sam to z dupy chciał komuś podać XD

0

@priest9999 Pep ma często takie dziwne akcje

0

@clyde Alba to był beznadziejny w ostatnim sezonie

0

Barcelona to jedyny zespół w Europie gdzie nie ma standardowych akcji z graniem bocznego obrońcy na obieg i potem jeszcze narzekania, że taki Balde który w sumie jest stworzony do takiego grania nic nie daje. Zobaczcie w meczu City ile razy taki Walker tak wbiega chociażby

0

@Tarins A to ty ślepy jesteś i nie widzisz podań Lewego, jego przyjęcia piłki, dryblingu?

5

Koeman z takim składem by nam zaoferował naprawdę fajną i ciekawą piłkę

6

Nikt mi nie wmówi, że taka 11 jaka dziś wyszła nie powinna chociaż stworzyć jakiegoś zagrożenia dla ligowego średniaka jakim jest Rayo. A tu nie dość, że żadnego zagrożenia nie było to nawet kontroli meczu nie ma. Wiadomo, że taki Ferran to się tylko nadaje do tarcia chrzanu, że Lewy to drewno a Romeu jest tragiczny ale i tak ci piłkarze wyglądają jak zbieranina przypadkowych osób z orlika a nie zawodowi piłkarze z drużyny i za to ponosi winę tylko i wyłącznie trener, trener który ma jeszcze ciągle jakieś wymówki.

0

Jaki strzał życia? Przecież to jakiś farfocel był

1

Komentarz usunięty

5

Ajajaj Yamal ładnie

0

25 minut i mam już dość

6

Przegrałeś pojedynek? Połóż się na murawie udając że dostałeś w twarz

1

@MesQueUnClub96 Nadstaw buzię

6

I ten Wiśniowski broniący niemal każdej sytuacji z Lewandowskim. Już mi się rzygac chce

0

Ale błąd Alissona, szkoda

0

Xavi to zrobi, Xavi zajedzie 16 latka XD

0

@Encore No po to został wybrany w drafcie żeby był gwiazdą drużyny.

2

@Ojciec5tkidzieci Payet 15/16 to fenomen. Gość był genialny i zjawiskowy, nawet w reprze wywalczył wtedy 1 skład na Euro.

1

@Emhyr Że to nie piłka ręczna

3

Błagam, niech to będzie prawda

1

@Faro Problemy 1 świata

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?