1

@ToWinaSedziego Wiem na kogo by zadziałało ;)

0

@daniel32778 Żaden wyczyn

2

@PatrychoO Z napędem na płyty czy bez?

3

@sevs Nic nie pokazuje XD. Pokazuje więcej w tym sezonie niż nasz polski drewniak

3

@barcelonaLM Wnioski? Kaczor to chory i zakompleksiony człowiek. Oby zniknął z polskiej polityki jak najszybciej.

1

Xaviemu siada psycha, odchodzi w lato i przychodzi Klopp. Dobrze, że za marzenia nie karają...

2

@Kuba_1 Xavi musi mieć potężne ego. Jeśli to prawda oczywiście

3

@Emhyr Miał na łyso, sezon 15/16 ;)

0

@tbas Xavineta na całego

5

Cudowny mecz, po prostu najlepsza liga i tyle. Wielka szkoda, że La Liga nie jest nawet w 20% jak Premier League.

1

@Sysia11 Tak tylko Xabi też był świetnym piłkarzem, a ta dysproporcja w trenerce jest znacznie większa.

@FcPortoFan1999 Moim marzeniem byłby od lata Klopp.

1

@ToWinaSedziego No właśnie żaden, byłby zwykłym plackiem.

0

@Emhyr No o 3 tempa za późno, bo Felix zanim komuś poda to musi długo pomyśleć(zbyt długo).

1

@AlexDark00 Dla mnie to jest jasne. Xavi został już przez wszystkich rozczytany i on może i o tym wie, ale nie wiele może zrobić, bo niewiele w swoim warsztacie trenerskim posiada.

0

@Emhyr Ale Balde ze swoją szybkością byłby nim wręcz idealnym i wtedy najlepiej można by wykorzystać jego potencjał. Do tego widzisz u nas jakaś grę na klepkę, z pierwszej piłki itd? Przecież tego jest tyle co nic, a w City na tym oparta jest gra

0

@Emhyr No ja w City widze masę akcji gdzie boczny obrońca idzie na obieg i dostaje podanie, a u nas takich rozwiązań tyle co nic

3

@Emhyr Bo wiedza co robić piłkarze na boisku? Maja topowego trenera i profesjonalistów w kwestii przygotowania fizycznego

0

Enzo Fernandez zmieniony w 64 minucie w takim meczu. No nie tak miała wyglądać ta kariera, ale sam sobie wybrał klub.

2

Jak takie coś anulują to beka XD

0

Ledwo odpaliłem City i już smutek. Zwykła akcja poprowadzona tak jak być powinna.

4

Spalony nas ratuje XDDD

2

Alaves nas ciśnie. Potarzam ALAVES NAS CIŚNIE

2

To teraz etap drżenia o wynik do ostatniego gwizdka XD

0

My nie stwarzamy żadnych okazji. To jest dramat

0

Nie mogę już oglądać tego Felixa. Oby go nie wykupili

4

Na ten moment Koudne powinien być podstawowym PO, a Cancelo LO.

2

No i czemu Felix nie podawał? Co on zrobił? Jeździec bez głowy.

4

@Kapitan hawk Dla ciebie najważniejsze będzie po meczu i tak tropienie madryciakow :D

0

@Sulimo Ale co tak właściwie Felix próbuje? Przecież jego gra to jeden wielki chaos

0

@Sulimo Koeman z takimi piłkarzami grałby fajną piłkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?