partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys W Leclercu już się po prostu gotuje potężna frustracja całą tą sytuacja. Kierowcą jest świetnym, w równym bolidzie mógłby walczyć z Maxem.
15
Obrzydliwe jest być kibicem tego podklubu
0
Nawet już madryli zaczyna ten pajac Pinochius irytować XD
Wymowne
2
@Sysia11 No i gdzie tu problem? Same plusy.
3
No to RealMadridPIS już szykuje materiał
1
Vinicius to albo zrobił się powolny albo już każdy obrońca znacznie lepiej go rozczytuje
0
@Emhyr Todibo to by mógł u nas spokojnie teraz pykać
3
@Katalończyk 99 Czekam na to
3
Rasistowski sędzia…
1
Kiedy wydaje się, że sezon się w końcu rozkręca i zaczyna się granie go wjeżdża ona, cała na biało przerwa reprezentacyjna…
0
@bartas97 Zdemolował go wbiegając w niego. Pasuje?
0
Śmieciuch kosi bramkarza i zero reakcji. U komentatorów, u sędziego, nic zero.
7
Taki Joselu to obecnie lepszy piłkarz niż Lewandowski. Przynajmniej robi na boisko to co powinien piłkarz o jego charakterystyce, a nie wymyśla sobie jakieś zbieganie na skrzydło czy rozgrywanie
3
Doku zrobił wczoraj staty jacy nasi skrzydłowi nie wykręcą przez pół sezonu.
0
@Rifek No właśnie w szczycie, a Balde to gówniak jeszcze
2
W ogóle dopiero ten mecz obejrzałem z odtworzenia i on był taki straszny, że cały czas przewijałem do przodu.
Gdyby nie obrona i Ter Stegen(ostatnio krytykowany przez jakiś dzbanów) to byśmy sromotnie przegrali ten mecz.
2
@Rifek Ty nawet chyba nie znasz początków Marcelo w Realu. Pierw był gruby i kisił ławę, potem zaczął grać, a potem znowu wylądował pod koniec Mourinho na ławie
37
Ledwo Pedri wrócił i już go okradziono z asysty
7
Wirtz robi niesamowite staty. Pewnie City już zarzuca sieć na niego.
0
@mekston Czyli znowu spam o tym…
0
@Emhyr Najgorsze, że Raphinha w dryblingu wyglada nie wiele lepiej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Durex czy Skyn?
22
Dla mnie to zagrywka żeby ominęły go powołania i według mnie to spoko pomysł. Nie licząc Sociedad to czeka nas jeszcze Szachtar i Alaves. Przeciwnicy których powinnismy ograć bez problemu z Frenkim czy to bez.
2
@LaLigaPD No i niech wraca na Rayo, bo to oznacza że ominie go też kadra. Najlepsze rozwiązanie.
1
@bari_94 No tak i jak go znaleźli to miał kilka ran kłutych i że niby samobójstwo. A kto przy samobojstwie wyrządza sobie kilka ran kłutych?
@ElPonczato no dokładnie o to mi właśnie chodziło.
A z tym portem to też chyba było coś ostatnio, że do szpitala przywieźli stamtąd typa co tam pracował, miał 40 lat i wyglądał na 70. Przy takim promieniowaniu tam robił.
1
Ciekawe co tak naprawdę wie ten Grzegorz, że aż tyle oddziałów go szuka i czy on rzeczywiście zabił to dziecko?
0
@Encore Przecież ten gość to już jest washed
1
Gdzie tu klasa jak gość przegrywa i wymyśla sobie jakiś "uraz" żeby medyczną przerwę wykorzystać?
1
@Gaz A to ważne skąd te pieniądze były? Z dźwigni czy nie dźwigni skoro zostały wydane na piłkarzy?