partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Miejcie litość…
0
@LOPEZ16 Raphinha spartolił 3 setki, był niewidoczny, nie udawały mu się żadne dryblingi, mało pomagał Balde.
2
Pedri kolejne partidazo a do rubryki nic nie wpadło. On już chyba tak będzie miał :D
0
@Barca_bwo Raphinha jeszcze gorszy.
0
Zastanawiam się kto był dziś gorszy Yamal czy Raphinha. I jednak Brazylijczyk bez porównania. Yamal przynajmniej więcej zrobił w obronie i jego sytuacje nie były tak klarowne jak Rafy.
0
Tylko my możemy takie coś popsuć…
1
I dlaczego oni sobie nie podają na pustaka? Za dużo ostatnio samolubnie w tym ataku grają.
2
Raphinha tragedia! Co on odwala? Ile jeszcze ma zamiar popsuć?
1
Wyczuwam tutaj zaraz 1:1 z dupy
0
De Jong (: klasa
1
Raphinha dziś jeszcze gorszy niż Yamal i swoje też zmarnował.
0
@Faro Tak tak w tej sytuacji miał podawać XD weź się puknij
0
Ale ten De Jong jest wolny. Wszystko spowalnia i musi holować.
0
Co do sytuacji z Cubarsim to chyba VAR musiał stwierdzić, że kontakt tam był zbyt słaby. No i faktyczny ten murzyn praktycznie sam się przewracał, mimo wszystko trochę kontrowersyjne.
1
@MesQueUnClub96 Zajrzałem na notatnik. Pisali o tej sytuacji. Nie wyszło ci.
0
Ale znowu jest to samo. Mieliśmy 3-4 setki i zamiast zamknąć mecz to teraz zaczynają się kłopoty bo Rayo zaczęło atakować.
0
Czemu my tyle marnujemy? Ja pierdziele
3
@KobeFR Stał w miejscu?
0
Tu nie ma karnego
0
Zaczyna się. Festiwal psucia setek.
3
@Comentateiro Dawno nie było
0
Wiedziałem XD haha
2
Jedynie szkoda, że ta mameja z Holandii gra
1
Fort? Kounde chyba znowu spóźnienie XD
0
@Encore Finał KD vs Kyrie pewny
6
@gukwa Ty się oczywiście znasz XD
Pan alfa i omega z ego wywalonym poza stratosferę XD
2
Dzisiaj Yamal ładuje hat tricka
12
„Pięć miesięcy po utworzeniu w Hiszpanii, New Era Visionary Group otrzymała infrastrukturę sieci 5G SA, która zostanie wdrożona przez Orange na nowym Spotify Camp Nou "w ramach porozumienia zawartego przez klub z New Era Visionary Group (NEVG), światowym liderem w dziedzinie łączności i integracji infrastruktury".”
Firma pięć miesięcy, kapitał 3k euro a oni ją nazywają światowym liderem XD
1
@Mitch_Atleta JarekS
2
@Mitch_Atleta Ten z Rennes(podobno)