1

Miejcie litość…

0

@LOPEZ16 Raphinha spartolił 3 setki, był niewidoczny, nie udawały mu się żadne dryblingi, mało pomagał Balde.

2

Pedri kolejne partidazo a do rubryki nic nie wpadło. On już chyba tak będzie miał :D

0

@Barca_bwo Raphinha jeszcze gorszy.

0

Zastanawiam się kto był dziś gorszy Yamal czy Raphinha. I jednak Brazylijczyk bez porównania. Yamal przynajmniej więcej zrobił w obronie i jego sytuacje nie były tak klarowne jak Rafy.

0

Tylko my możemy takie coś popsuć…

1

I dlaczego oni sobie nie podają na pustaka? Za dużo ostatnio samolubnie w tym ataku grają.

2

Raphinha tragedia! Co on odwala? Ile jeszcze ma zamiar popsuć?

1

Wyczuwam tutaj zaraz 1:1 z dupy

0

De Jong (: klasa

1

Raphinha dziś jeszcze gorszy niż Yamal i swoje też zmarnował.

0

@Faro Tak tak w tej sytuacji miał podawać XD weź się puknij

0

Ale ten De Jong jest wolny. Wszystko spowalnia i musi holować.

0

Co do sytuacji z Cubarsim to chyba VAR musiał stwierdzić, że kontakt tam był zbyt słaby. No i faktyczny ten murzyn praktycznie sam się przewracał, mimo wszystko trochę kontrowersyjne.

1

@MesQueUnClub96 Zajrzałem na notatnik. Pisali o tej sytuacji. Nie wyszło ci.

0

Ale znowu jest to samo. Mieliśmy 3-4 setki i zamiast zamknąć mecz to teraz zaczynają się kłopoty bo Rayo zaczęło atakować.

0

Czemu my tyle marnujemy? Ja pierdziele

3

@KobeFR Stał w miejscu?

0

Tu nie ma karnego

0

Zaczyna się. Festiwal psucia setek.

3

@Comentateiro Dawno nie było

0

Wiedziałem XD haha

2

Jedynie szkoda, że ta mameja z Holandii gra

1

Fort? Kounde chyba znowu spóźnienie XD

0

@Encore Finał KD vs Kyrie pewny

6

@gukwa Ty się oczywiście znasz XD
Pan alfa i omega z ego wywalonym poza stratosferę XD

2

Dzisiaj Yamal ładuje hat tricka

12

„Pięć miesięcy po utworzeniu w Hiszpanii, New Era Visionary Group otrzymała infrastrukturę sieci 5G SA, która zostanie wdrożona przez Orange na nowym Spotify Camp Nou "w ramach porozumienia zawartego przez klub z New Era Visionary Group (NEVG), światowym liderem w dziedzinie łączności i integracji infrastruktury".”
Firma pięć miesięcy, kapitał 3k euro a oni ją nazywają światowym liderem XD

1

@Mitch_Atleta JarekS

2

@Mitch_Atleta Ten z Rennes(podobno)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?