partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO XDD jezu myślałem, że to jakaś ściana i takie wykonanie patrząc z telefonu. Dopiero teraz na monitorze widzę, że to pudełko XDD. Nieważne.
44
@arasz1819 Nie no, ale zrobiłeś fikołek XD. Bandera bohaterem haha.
0
@BorzyKrzys Xavi był znacznie lepszym piłkarzem od Pirlo.
0
@Bykunn Przede wszystkim mają grubsze blachy w przeciwieństwie do tych azjatyckich. Tylko tyle i AŻ tyle, a zmienia już bardzo wiele.
0
@PatrychoO Januszerka wjechała na całego.
1
@Martwy W końcu ktoś to napisał
2
Last Dance jak Jordan?
1
Widzieliście hat tricka Vlahovicia? Każdy innej urody.
0
@Lionel_Messi10 Ten wasz Echeverri to niech pierw chociaż zadebiutuje
0
W ogóle jaka jest historia tego CSU i CDU? CSU działa tylko w Bawarii i to jest jakby osobna partia ale razem są w koalicji z CDU?
0
@jacobFCB No tak
1
Nie rozumiem dlaczego programy takie jak Va Banque, Krzyżówka czy Jeden z dziesięciu gdzie trzeba mieć na prawdę ogromną wiedzę żeby wygrać, są nagradzane stosunkowo małymi pieniędzmi za to jaką wiedzę posiadają uczestnicy. A na przykład takie koło fortuny które może teoretycznie wygrać nawet jakaś Karyna z bloków, posiada w swojej „grze” dość duże pieniądze jeśli ci się poszczęści. Totalna niesprawiedliwość.
0
@Mitch_Atleta Ten remake będzie najwyżej nieporozumieniem roku.
1
@jacobFCB W jaki sposób unikał? To Packman nie chciał być badany igłami, bo twierdził że źle na niego wpływają.
4
@PatrychoO Przecież ta gra ma z ponad 20 lat. Jakiej ty mechaniki oczekiwałeś na tamte czasy?
9
@Kgorecki2500 To niech Sasina im wyślą. Zrobi im kopertowe.
Obrzydliwe babsko.
5
Tylko 6.5 od użytkowników dla Cubarsiego to jakiś żart
3
Ale depresyjna pogoda dziś. Nie rozumiem jak ktoś może to lubić XD
1
Lipa jak bez Yamala jutro
2
@michal26 Ale frekwencja. U nas nie do pomyślenia.
2
@draxidox Dokładnie. Tak to wstyd postawić przy kimś X
0
De Jong już tyle razy zawiódł, że nie powinien dostać żadnego kredytu zaufania.
0
@mrboom Nie rozumiem tego, że ludzie dalej mu dają atencję
0
Oglądam to PSG no i nic specjalnego.
1
"Nie ma gola Mbappe, ale jest cudowna asysta" XDDD
0
@maroon Oni i tak słaby wynik jak na zapowiedzi i jak ich "pompowano".
0
@Kapitan9 W Gironie grał jako prawy stoper przy ustawieniu z 3 ŚO. Jest to różnica.
1
@escarabajo A jednak
0
@michal26 No i średni ten ich wynik ;)
0
Ja rozumiem, że większość tych piłkarzy w City może być już stara i wypalona, ale tam wciąż są klasowi piłkarze i nie rozumiem jak można grać aż takie kupsko. Ci piłkarze nie wiedzą co się dzieje i nie wiedzą co mają robić. Guardiola tu ponosi największą winę.