1

@PatrychoO XDD jezu myślałem, że to jakaś ściana i takie wykonanie patrząc z telefonu. Dopiero teraz na monitorze widzę, że to pudełko XDD. Nieważne.

44

@arasz1819 Nie no, ale zrobiłeś fikołek XD. Bandera bohaterem haha.

0

@BorzyKrzys Xavi był znacznie lepszym piłkarzem od Pirlo.

0

@Bykunn Przede wszystkim mają grubsze blachy w przeciwieństwie do tych azjatyckich. Tylko tyle i AŻ tyle, a zmienia już bardzo wiele.

0

@PatrychoO Januszerka wjechała na całego.

1

@Martwy W końcu ktoś to napisał

2

Last Dance jak Jordan?

1

Widzieliście hat tricka Vlahovicia? Każdy innej urody.

0

@Lionel_Messi10 Ten wasz Echeverri to niech pierw chociaż zadebiutuje

0

W ogóle jaka jest historia tego CSU i CDU? CSU działa tylko w Bawarii i to jest jakby osobna partia ale razem są w koalicji z CDU?

0

@jacobFCB No tak

1

Nie rozumiem dlaczego programy takie jak Va Banque, Krzyżówka czy Jeden z dziesięciu gdzie trzeba mieć na prawdę ogromną wiedzę żeby wygrać, są nagradzane stosunkowo małymi pieniędzmi za to jaką wiedzę posiadają uczestnicy. A na przykład takie koło fortuny które może teoretycznie wygrać nawet jakaś Karyna z bloków, posiada w swojej „grze” dość duże pieniądze jeśli ci się poszczęści. Totalna niesprawiedliwość.

0

@Mitch_Atleta Ten remake będzie najwyżej nieporozumieniem roku.

1

@jacobFCB W jaki sposób unikał? To Packman nie chciał być badany igłami, bo twierdził że źle na niego wpływają.

4

@PatrychoO Przecież ta gra ma z ponad 20 lat. Jakiej ty mechaniki oczekiwałeś na tamte czasy?

9

@Kgorecki2500 To niech Sasina im wyślą. Zrobi im kopertowe.
Obrzydliwe babsko.

5

Tylko 6.5 od użytkowników dla Cubarsiego to jakiś żart

3

Ale depresyjna pogoda dziś. Nie rozumiem jak ktoś może to lubić XD

1

Lipa jak bez Yamala jutro

2

@michal26 Ale frekwencja. U nas nie do pomyślenia.

2

@draxidox Dokładnie. Tak to wstyd postawić przy kimś X

0

De Jong już tyle razy zawiódł, że nie powinien dostać żadnego kredytu zaufania.

0

@mrboom Nie rozumiem tego, że ludzie dalej mu dają atencję

0

Oglądam to PSG no i nic specjalnego.

1

"Nie ma gola Mbappe, ale jest cudowna asysta" XDDD

0

@maroon Oni i tak słaby wynik jak na zapowiedzi i jak ich "pompowano".

0

@Kapitan9 W Gironie grał jako prawy stoper przy ustawieniu z 3 ŚO. Jest to różnica.

1

@escarabajo A jednak

0

@michal26 No i średni ten ich wynik ;)

0

Ja rozumiem, że większość tych piłkarzy w City może być już stara i wypalona, ale tam wciąż są klasowi piłkarze i nie rozumiem jak można grać aż takie kupsko. Ci piłkarze nie wiedzą co się dzieje i nie wiedzą co mają robić. Guardiola tu ponosi największą winę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?