partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MOLESTA No i co? Chciałbyś żeby każdy skończył jak zła Liga? Te Tebasowe zasady to jest gruba przesada.
0
@Rifek Ale chodzi mi o to, że w takiej sytuacji moim zdaniem to idiotyczne, że kwalifikujemy to jako faul.
0
@Eklerek Totalny nonsens
9
Pedro Pedrito wiecznie żywy
1
To nie może być karny. Przecież ten zawodnik Lazio nie miałby i tak szans dojść do tej piłki po tym jak ją wypuścił.
Nie rozumiem tej decyzji. Kontakt był, ale nic nie zmienił w tym że ta akcja była już stracona
0
@Coutinho007 Tylko Liverpool gra w Premier League gdzie jest kasy jak lodu i wzięli za trenera kogoś kto całkowicie zmienił nurt i mental tego klubu. Klopp to dla nich jedna z najważniejszych osób w historii klubu. Obecnie nie widzę trenera który mógłby przyjść i zrobić to samo z United, a Milan i Seria A to nie te pieniądze.
0
@gracianho7 Właśnie @ViscaBarca123
0
@szela1899 Cos za cos niestety. Ale znacznie więcej zyskujesz w ofensywie.
4
@Messi1992 Nie kontuzjogennego tylko podatnego na urazy jak już.
10
@Lewangoooolsky A komu powoduje te kontuzje Araujo, że jest taki „kontuzjogenny”?
0
@szela1899 Inni by pudrowali jego brak pressingu. Pedri zapieprza za trzech, tak samo Casado. Jest też Gavi czy Raphinha.
0
@MysticCat No chciałbym
0
Komentarz usunięty
0
@Marcelinho99 I poniekąd przez takich trenerów zmarnowaliśmy potencjał kogoś takiego jak Messi. To my mając Leo powinniśmy zdobywać ligi mistrzów seryjnie, a zrobił to zamiast nas Madryt…
0
Kiedy bilety na El Clasico trafiają do sprzedaży? Około 2 tygodnie przed meczem?
2
@Marian_Pazdzioch Aktualnie Messi przy naszej formacji i graniu miałby spokojnie pierwszy skład jako „10” za plecami Lewego.
0
@FCB_dimiC A mimo wszystko wygrana w LM ceniona bardziej.
0
@esem91 o 15 kosztował jeszcze 85k XD
0
@beneck @Peciak Liczymy na ciebie XD
3
Gdyby nie te żałosne wpadki u siebie z Las Palmas i Leganes to już byłoby po lidze i mielibyśmy praktycznie pewne mistrzostwo.
2
Yamal rozczarowany ewidentnie. Siedzi mu na głowie ten brak bramki.
3
Odbiła się od kąta
2
Yamal jak chce tego goła, powinien zacząć grać bliżej środka. Czasami stoi zbyt szeroko.
0
Piękne dziś bramki ładujemy XDD
0
Fajnie jakby się Yamal w końcu przełamał
8
Olmo nie musi się natrudzić żeby mieć asystę, a taki Pedri? Haha
0
Martin XDD uszczypnijcie mnie haha
0
Wyjazd z tego boiska, a nie przedłużasz
0
Spalony spalonym, ale to kolejny mecz w którym Kounde coś zawala.
0
Na jakich stronach szukacie najczęściej lotów?