0

@MOLESTA No i co? Chciałbyś żeby każdy skończył jak zła Liga? Te Tebasowe zasady to jest gruba przesada.

0

@Rifek Ale chodzi mi o to, że w takiej sytuacji moim zdaniem to idiotyczne, że kwalifikujemy to jako faul.

0

@Eklerek Totalny nonsens

9

Pedro Pedrito wiecznie żywy

1

To nie może być karny. Przecież ten zawodnik Lazio nie miałby i tak szans dojść do tej piłki po tym jak ją wypuścił.

Nie rozumiem tej decyzji. Kontakt był, ale nic nie zmienił w tym że ta akcja była już stracona

0

@Coutinho007 Tylko Liverpool gra w Premier League gdzie jest kasy jak lodu i wzięli za trenera kogoś kto całkowicie zmienił nurt i mental tego klubu. Klopp to dla nich jedna z najważniejszych osób w historii klubu. Obecnie nie widzę trenera który mógłby przyjść i zrobić to samo z United, a Milan i Seria A to nie te pieniądze.

0

0

@szela1899 Cos za cos niestety. Ale znacznie więcej zyskujesz w ofensywie.

4

@Messi1992 Nie kontuzjogennego tylko podatnego na urazy jak już.

10

@Lewangoooolsky A komu powoduje te kontuzje Araujo, że jest taki „kontuzjogenny”?

0

@szela1899 Inni by pudrowali jego brak pressingu. Pedri zapieprza za trzech, tak samo Casado. Jest też Gavi czy Raphinha.

0

@MysticCat No chciałbym

0

Komentarz usunięty

0

@Marcelinho99 I poniekąd przez takich trenerów zmarnowaliśmy potencjał kogoś takiego jak Messi. To my mając Leo powinniśmy zdobywać ligi mistrzów seryjnie, a zrobił to zamiast nas Madryt…

0

Kiedy bilety na El Clasico trafiają do sprzedaży? Około 2 tygodnie przed meczem?

2

@Marian_Pazdzioch Aktualnie Messi przy naszej formacji i graniu miałby spokojnie pierwszy skład jako „10” za plecami Lewego.

0

@FCB_dimiC A mimo wszystko wygrana w LM ceniona bardziej.

0

@esem91 o 15 kosztował jeszcze 85k XD

0

@beneck @Peciak Liczymy na ciebie XD

3

Gdyby nie te żałosne wpadki u siebie z Las Palmas i Leganes to już byłoby po lidze i mielibyśmy praktycznie pewne mistrzostwo.

2

Yamal rozczarowany ewidentnie. Siedzi mu na głowie ten brak bramki.

3

Odbiła się od kąta

2

Yamal jak chce tego goła, powinien zacząć grać bliżej środka. Czasami stoi zbyt szeroko.

0

Piękne dziś bramki ładujemy XDD

0

Fajnie jakby się Yamal w końcu przełamał

8

Olmo nie musi się natrudzić żeby mieć asystę, a taki Pedri? Haha

0

Martin XDD uszczypnijcie mnie haha

0

Wyjazd z tego boiska, a nie przedłużasz

0

Spalony spalonym, ale to kolejny mecz w którym Kounde coś zawala.

0

Na jakich stronach szukacie najczęściej lotów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?