4

@betonito Ty jakimś trollem jesteś nie?

4

Zieloni i Lewica w Niemczech łącznie mają 22% poparcia. Stracony kraj XD

0

@MesQueUnClub96 A kiedy Lukebakio przekroczy barierę chociaż jednego zdobytego trofeum?

0

Girona jak zawsze przed Realem rozłożone nogi i liczenie na manto.

0

Salah jest zbyt OP

2

@Joe_Barbaro Byle nie rządowi z Częstochowy

3

Ale Liverpool dziś się przejedzie po City. 4 to tam minimum im wcisną.

35

Ale Isak ma czutkę do gry. Świetnie podaje, świetnie się ustawia, świetnie współpracuje. Napastnik marzenie.

3

Masz już dwa domy dzięki Jadze? @Luciano99

0

Wiadomo kiedy ma być wyrok TSUE dotyczący WIBORu?

1

@Lewangoooolsky Wszyscy źli i bez formy, tylko nie on wielki Robert. Zdejmij klapki z oczu człowieku. Fanatyzm gorszy od faszyzmu.

1

@FCB_dimiC 2 do potęgi 3.

1

@FCB24 Solidne zawody? 13 fauli Las Palmas, większość brutalnych i zero kartek. Widziałeś stopę Yamala? Tam nawet faulu nie było i pokazał gestem, że czyste wejście. Rzeczywiście wybitne zawody arbitra XD

1

@SelloutCrowd Wow, zachowanie warte 30 mln brutto i nota podniesioną do minimum 8. Dzięki za uwagę.

28

Oni nawet nie zauważyli ręki zawodnika który przyjmował piłkę? Ja jebe, ale żenada.

5

@takisobiektos Przecież to ulubione zabawki. Wieczny trolling i pisanie głupot, ale tacy na świeczniku.

0

Komentarz usunięty

1

@Kapitan9 Jaka prawa obrona? Garcia jest zdecydowanie za wolny na tę pozycję i wystawiając go tam zabierasz mu atut rozgrywania piłki.

0

@Rewolucja123 Ale kto dał człowieku? To co ci się wyświetla to punktacja jakiegoś komentatora na przykład, a nie sędziów.

46

Aha czyli byłby karny gdyby nie spalony, bo ręka ale ręka zawodnika Las Palmas już się nie liczy XD

1

A Balde to w ogóle dotknął wtedy tego Sandro? Już pominę fakt, że ten przygłup pierw zaczął go pchać rękami.

2

Na Atletico błagam o Ferrana albo znów test z Olmo na 9. Byle nie Lewus.

2

Mecz do zapomnienia ale +3 i elo.

1

Cubarsi dziś MVP.

0

Lewy ucz się jak z akcji strzelać.

0

@Lewangoooolsky I takim zaślepionych fanbojów Lewego jak ty

0

@Piecu11 Bo ostatnio dał popalić bidonowi.

0

Oni tak spalonego sprawdzali? XD
Tam został Kounde przecież, ale ręka była 100%

0

@Lionel_Messi10 Kogo to teraz interesuje? XD

0

Lewy się na bidonie wyżył ostatnio i teraz nie do ruszenia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?