partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@betonito Ty jakimś trollem jesteś nie?
4
Zieloni i Lewica w Niemczech łącznie mają 22% poparcia. Stracony kraj XD
0
@MesQueUnClub96 A kiedy Lukebakio przekroczy barierę chociaż jednego zdobytego trofeum?
0
Girona jak zawsze przed Realem rozłożone nogi i liczenie na manto.
0
Salah jest zbyt OP
2
@Joe_Barbaro Byle nie rządowi z Częstochowy
3
Ale Liverpool dziś się przejedzie po City. 4 to tam minimum im wcisną.
35
Ale Isak ma czutkę do gry. Świetnie podaje, świetnie się ustawia, świetnie współpracuje. Napastnik marzenie.
3
Masz już dwa domy dzięki Jadze? @Luciano99
0
Wiadomo kiedy ma być wyrok TSUE dotyczący WIBORu?
1
@Lewangoooolsky Wszyscy źli i bez formy, tylko nie on wielki Robert. Zdejmij klapki z oczu człowieku. Fanatyzm gorszy od faszyzmu.
1
@FCB_dimiC 2 do potęgi 3.
1
@FCB24 Solidne zawody? 13 fauli Las Palmas, większość brutalnych i zero kartek. Widziałeś stopę Yamala? Tam nawet faulu nie było i pokazał gestem, że czyste wejście. Rzeczywiście wybitne zawody arbitra XD
1
@SelloutCrowd Wow, zachowanie warte 30 mln brutto i nota podniesioną do minimum 8. Dzięki za uwagę.
28
Oni nawet nie zauważyli ręki zawodnika który przyjmował piłkę? Ja jebe, ale żenada.
5
@takisobiektos Przecież to ulubione zabawki. Wieczny trolling i pisanie głupot, ale tacy na świeczniku.
0
Komentarz usunięty
1
@Kapitan9 Jaka prawa obrona? Garcia jest zdecydowanie za wolny na tę pozycję i wystawiając go tam zabierasz mu atut rozgrywania piłki.
0
@Rewolucja123 Ale kto dał człowieku? To co ci się wyświetla to punktacja jakiegoś komentatora na przykład, a nie sędziów.
46
Aha czyli byłby karny gdyby nie spalony, bo ręka ale ręka zawodnika Las Palmas już się nie liczy XD
1
A Balde to w ogóle dotknął wtedy tego Sandro? Już pominę fakt, że ten przygłup pierw zaczął go pchać rękami.
2
Na Atletico błagam o Ferrana albo znów test z Olmo na 9. Byle nie Lewus.
2
Mecz do zapomnienia ale +3 i elo.
1
Cubarsi dziś MVP.
0
Lewy ucz się jak z akcji strzelać.
0
@Lewangoooolsky I takim zaślepionych fanbojów Lewego jak ty
0
@Piecu11 Bo ostatnio dał popalić bidonowi.
0
Oni tak spalonego sprawdzali? XD
Tam został Kounde przecież, ale ręka była 100%
0
@Lionel_Messi10 Kogo to teraz interesuje? XD
0
Lewy się na bidonie wyżył ostatnio i teraz nie do ruszenia?