partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Leci ten ich hymn to trzeba tv wyciszyć.
1
Haaland na ławce, Bernardo w pierwszym. No to się nie może udać XD.
1
@barca__rządzi Budował stadiony
3
@koziar @okiemtypera_lucaxx95 Przecież Tomaszewski to gość jednego meczu. Gdzie mu tam do Młynarczyka...
0
@ali3gator Navas też był niski.
1
Guardiola i jego wypowiedzi są zbyt inteligentne dla tej madryckiej hołoty
7
I tak dostaniemy PSG.
0
Którym zawodnikom jeszcze wisimy jakąś kasę mimo, że u nas już nie grają? Na pewno wśród nich jest Messi XD, ale ktoś jeszcze konkretny?
0
@gukwa Flick dużo zmienia. Inna kwestia, że Casado też ostatnio jest w gorszej formie. Nie mniej jednak w tym sezonie już dawał tyle ile de Jong może sobie co najwyżej marzyć.
4
@MesQueUnClub96 Oho, znów lecimy pod atencję.
3
Haha dziadyga perezowska pewnie pogroziła paluszkiem i musiał wpis dodać na media. Jasny gwint co to jest za psychiatryk XD
5
Wbiłem zobaczyć powtórkę gola Milanu tutaj i się zawiodłem. Gdzie nasz użytkownik który wszystko tu wrzucał gdy go potrzeba?
0
@MesQueUnClub96 Przereklamowany na pewno nie, ale ostatnią mają ewidentną zadyszkę.
0
@gukwa A co ma powiedzieć trener jak go pytają o jakiegoś zawodnika? De Jong to hamulcowy. Każdy to widzi.
21
Tak zwane auto zaoranie XD
0
@gukwa De Jong był wczoraj znowu beznadziejny.
0
@Chudini123 Chyba sobie żartujesz XD
34
"Nie wiem, ilu zawodników zgadza się z tymi karnymi... trudno zrozumieć karnego Camavingi, karnego Tchouaméniego."
I na tej samej zasadzie domagają się jakiś karnych na swoją korzyść? Ale oni są jebnięci.
0
@FCB_dimiC No to przypomnij sobie jak Lunin bronił w tamtym sezonie. Uratował Realowi dupę w LM.
0
@FCB_dimiC To sobie przypomnij sytuacje Łunin-Courtois
0
@ShawnC Dziwnym trafem takie wrzutki zawsze lecą z sektora Kounde ;)
PS. Tak to jest jak gra mameja z Holandii co na boisku nic nie daje ani w obronie ani w ataku. Z nim na boisku wszystko jest zaburzone.
0
@bartekvisca Prawdopodobnie tak. Ale w kwestii przepisów nie ma to, żadnego znaczenia skoro napastnik Rayo wziął udział w akcji.
2
@JoeBlack Firma z prywatnym kapitałem dokonuje inwestycji na swój koszt. Koszt tego to malutki % CPK u nas. Niesamowite.
0
@Eto'o9 R10 Bardzo słaby Cubarsi? Co niby zawalił?
3
@Andi18 No że nie ogarnia już jak Biden i jest starym dziadem XD
4
@DragonxNF Ja to widziałem pierwszy raz po klasyku w Arabii XD. Mocno wybuchłem śmiechem XD
0
@Commando Według mnie ewidentnie dostał w łydkę, a był już przed rywalem.
1
A o jakiej wy sytuacji z Fortem gadacie? Wtedy co był rożny i ten czarnoskóry uderzył z główki? Że tam niby karny? No bez jaj.
0
A czy Yamal pod koniec też nie był faulowany? Wydaje mi się, że gdyby nie próbował Lamine wstać wtedy to mogłaby być podyktowana 11.
0
@MesQueUnClub96 A Robert nie gra też na siebie? Wszyscy są tam samolubni teraz.