partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@NeroTFP1 To jest wręcz katastrofalny wynik. Może Guaridola wcale nie jest taki wielki?
4
Guardiola w LM to niezły przegryw ogólnie
0
Same old shit XD
0
Niesamowicie irytujące jest to, że Real wygrywa każdą przebitkę
2
@barcelonaLM Gowc zrobił akcje na gola.
1
To Raul Asencio czy Sergio Ramos? Jak coś Tomek pyta.
0
City gra tak żółwim tempem. Jakbym Barce Xaviego oglądał.
16
Mbappe i Vini to „prime” Messi w pressingu XD
0
Jak co to był Asensio
0
Ej a Bernardo to miał piłkę? Gość to jakiś duch na boisku.
0
City gra zdecydowanie za wolno
1
Grealish swoje zrobić to można iść na piwo XD
3
UEFA negreiry???
0
Haha Grealish zrobił gola. No hit XD
1
@JimMorrisonFCB A to city jakieś wyprowadza żeby mówić o wymianie ciosów?
1
Przecież to City to jest jakaś karykatura gry w piłkę.
2
Widać, że City sobie totalnie nie radzi i nie ma pomysłu i to na taką defensywę jaką ma Real XD
0
On już leżał przed kontaktem XD
3
Istnieje stadion gdzie hymn LM nie jest buczany? XD
1
Zamknij ten ryj w końcu
0
@Mitch_Atleta Bo jest ujowy
0
Guadiola albo z tym składem okaże się, że znów jest geniuszem albo przez ten skład dostanie tęgie lanie. Nic pomiędzy.
0
@Rhaan To przypomnij sobie jego mecz z Bilbao i choćby Betisem.
0
@Kazragore Ja to widzę tak. Rzekomo teraz mają „włożyć” 6 baniek. Za utrzymanie się mają 10 baniek. Dostaną 10 baniek i się wycofają. Ot to taki wałeczek ;)
0
@Kazragore Miasto pozbyło się problemu. I piszę to jako mieszkaniec Kielc.
0
Jakiś chory na łeb ten dziennikarzyna?
7
@sergio5 A fałszywe było to jak na nią się darł, bił i kazał jej ssać wiadomo co? XD
1
@Messibestplayerintheworld Podobno blisko przedłużenia z rekordową pensją w Bayernie.
6
@Arden A ktoś nie jest?
0
@fart Ale to nie wymówka. Brady w 2021 wygral nie dlatego, że zmiażdżył Mahomesa, a dlatego że jego koledzy też dojechali. A reszta Kansas się totalnie spaliła, mieli dziurawe ręce, nie potrafili łapać piłek.