partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Barclonismo Orton już dawno powinien mieć heel turn i wygrać EC i walczyć z Codym. Potem Cena-Orton na zwieńczenie kariery Ceny i jego 17 run z pasem.
0
Real 14 lat bez porażki w Pampelunie. Nie spodziewałbym się tam straty punktów przez nich.
32
Nunez za wypuszczenie tamtego Ronaldo powinien zostać powieszony za jaja. Gość był KOSMICZNY.
1
@7black4 Kręcą liczniki
0
@Lionel_Messi10 Ale Wirtz to nie Leo…
0
@Gibbon_FCB W końcu uczeń Guaridoli
1
@Lionel_Messi10 No mega forma. Gość biega jakby już kolan nie miał. Dla dobra zdrowia powinien dać już sobie spokój.
0
@Lionel_Messi10 Nie, Wirtz na skrzydle to marnowanie jego potencjału. Nie ma co się oszukiwać, a już na pewno w Barcelonie, która zawsze gra na autobusy.
1
@Blantozaur Raczej trudno przegrać na tym polu :v
0
@Lionel_Messi10 Musiala bardziej pasuje do nas, bo obskoczy też lewe skrzydle i da tam jakość. Wirtz tylko na środek.
7
No i po marzeniu
1
@Jakchcesz Podobno mefedron też szkodzi w kwestii wieku. Masz np. 28 a myślisz że masz 18. Beka
0
@MesQueUnClub96 Obsach? A co ty influencer? I nie wiem do czego zmierzać tak czy siak.
7
Ostatnio w Internecie natknąłem się na taką opinię:
„Robert Lewandowski jest obecnie słabym piłkarzem, bezczelnie wykorzystującym maszynę Świętego Flicka w celu uzyskania indywidualnych korzyści, do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności”
Co o tym sądzicie?
0
@Hosh Musiałeś jechać na kodach
0
@BORO_12 "Błędy sędziowskie zawsze istniały, bo to ludzka rzecz. Jedyną rzeczą, której nie rozumiem, jest to, w jaki sposób VAR pomaga. Co to poprawiło? Z pewnością niektóre rzeczy tak, ale czy nadal mamy do czynienia z kontrowersjami? Mam wrażenie, że VAR pogorszył sytuację: jest więcej dyskusji, więcej debat, więcej podejrzeń... Jest wiele rzeczy, które są bardziej skomplikowane."
Imo ma trochę racji, nawet dużo.
0
@arasz1819 Powiem szczerze, nawet nie widziałem jej wpisu. Jest to w tej sytuacji nawet nieważne :)
7
@arasz1819 Śmiała się czy nie, ale twój wpis też był wtedy żenujący i poniżej pewnego poziomu. Dlatego czasami bawi mnie jak kogoś moralizujesz, nawet gdy poniekąd masz w czymś rację, bo jesteś mega toksyczny.
Zresztą każda dyskusja z tobą wygląda tak samo. Ktoś się z tobą nie zgodzi? Wyzywasz go od trolli albo, że jest z drugiej strony politycznej i w skrócie głupi XD
2
Piękne dziś show polityczne na la rambli. Niech trwa w najlepsze!
0
@Midast I jeszcze jak z frustracji wszedł w Fabregasa na złamanie nogi.
1
Nigdy, przenigdy, won.
0
@D10SLEO Diddy, Puff Daddy, Sean Combs.
0
A na maxie już jakiś serial o Diddym XD. Niesamowite jak łatwo można sobie żerować na jakiś pojebach i kosić na tym kasę.
2
@ElKamil @Safrani U nas na przykład fotowoltaika najwięcej wyprodukowała do tej pory rok temu w lutym ;). Słońce zima jest znacznie bliżej aniżeli latem.
0
@gaucho104 No zależy. U nas na placu jest na przykład po studnio stary dół i wtedy taka pompa by siadła idealnie. Ale no tak jak sam napisałeś, jej obecne koszta to kosmos.
0
@gaucho104 Jak pompa ciepła to tylko gruntowa. Ona jest znacznie lepsza i tyle prądu ci nie żre. Ale wtedy dochodzi też inna kwestia niestety, a mianowicie cena, bo są one dużoooo droższe.
0
@TheNekro94 A potem znów republikanin. I tak w koło Macieja.
6
@Kapitan hawk Za marzenia nie karają ;)
0
@bialyzdw Isak? Bez jaj. On jest właśnie idealny.
0
Ten z 23 z Feyenoordu psuje każdą kontrę