partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Szmulek A jeszcze Christensen przeskoczy Araujo XD
1
Inigo po poprzednim sezonie był przez niektórych sprzedawany ;)
0
Ten Dodi niezły, taki nie za dobry.
2
Uwielbiamy sobie utrudniać życie
1
@Comentateiro Już przynudzasz z tymi wpisami na ten temat
0
Yamal proszę poćwicz wykończenie. Tylko to u ciebie kuleje.
2
Weźcie mi z oczu tego de Jonga
3
Skacze w niego i faul XD. Co za idiotyzm
0
Raphinha strasznie niedokładny dziś
0
@MesQueUnClub96 Bla bla
1
Jezu ale piła od Pedriego. Jaka szkoda, że cro nie wpadło…
0
@Kgorecki2500 Nie no, bo istnieje jeszcze „stadion” Rakowa
6
Piękny jest ten stadion Sevilli. Takie przeciwieństwo Bernabeu.
0
@SuperPatsonFCB Ale przecież na wypożyczeniu dalej by otrzymywał pensje
0
@LeoMessiiBarcaPepa No ale wybronić wybronił. Chociażby mecz z Bayernem i strzał Lewego.
1
A Pedro Pedrito dalej strzela i dalej gra na poziomie ;)
0
@Szmulek Tak jak odpowiedział Ci @tristan87. Nikogo lepszego nie znajdziesz w polskim tt.
0
@SuperPatsonFCB Czyli według ciebie lepiej przesiedzieć bezczynnie pół roku bez gry na trybunach gdzie wiesz, że się w ogóle nie rozwiniesz, zamiast iść do tej ligi tureckiej, grać tam i nabrać ewentualnej pewności siebie? Gdzie to główna rzecz jakiej Ansu brakuje? Dobra logika.
1
@LeoMessiiBarcaPepa Wybronił, ale tylko w pierwszym sezonie.
3
W maju to nie ma nawet sensu go próbować ogrywać na nowo. Za duża stawka.
0
@norbi77 Oni też mają młody zespół. Są do ogrania.
0
@Blanco16 Christensen połamany, a by się przydał.
4
@Kapitan hawk A widziałeś artykuł o ich wysrywie z telewizji? Oni tam powołują się na jakąś sytuacje sprzed 6 lat w klasyku gdzie nie było karnego XD. Czyli jak wtedy był błąd to ich tokiem rozumowania dalej trzeba go powielać XD.
3
@fart @zadafcb Mahomes potwierdzi już w tak młodym wieku status GOATa robiąc pierwszy 3peat w historii ;)
37
No sory, ale 70 baniek za Fermina to się bierze z pocałowaniem ręki. To nie jest aż taki talent i game changer. Spokojnie można go zastąpić kimś kolejnym ze szkółki, szczególnie że są tam tacy co zapowiadają się na lepszych piłkarzy.
Mimo wszystko uważam, że to zwykła dziennikarska plotka.
0
@Ignareks Bo ten mecz był tak naprawdę nudny i na pół gwizdka. O golach decydowały pojedyncze zrywy. Valencia jest dramatycznie słaba.
0
@Arekvip No i jakość i talent 3x jak Olmo.
4
@MesQueUnClub96 Widzę, że znowu polujesz na gorące. Z jedną dyskusją się już udało, pora na kolejną XD
4
Jak ja nienawidzę realu madryt
0
Pamiętam jak z Realu były śmiechy, że na swoją la dęciem czeka 10 lat, a w sumie w tym roku też już minie 10 lat od naszego triumfu.