1

@Szmulek A jeszcze Christensen przeskoczy Araujo XD

1

Inigo po poprzednim sezonie był przez niektórych sprzedawany ;)

0

Ten Dodi niezły, taki nie za dobry.

2

Uwielbiamy sobie utrudniać życie

1

@Comentateiro Już przynudzasz z tymi wpisami na ten temat

0

Yamal proszę poćwicz wykończenie. Tylko to u ciebie kuleje.

2

Weźcie mi z oczu tego de Jonga

3

Skacze w niego i faul XD. Co za idiotyzm

0

Raphinha strasznie niedokładny dziś

0

@MesQueUnClub96 Bla bla

1

Jezu ale piła od Pedriego. Jaka szkoda, że cro nie wpadło…

0

@Kgorecki2500 Nie no, bo istnieje jeszcze „stadion” Rakowa

6

Piękny jest ten stadion Sevilli. Takie przeciwieństwo Bernabeu.

0

@SuperPatsonFCB Ale przecież na wypożyczeniu dalej by otrzymywał pensje

0

@LeoMessiiBarcaPepa No ale wybronić wybronił. Chociażby mecz z Bayernem i strzał Lewego.

1

A Pedro Pedrito dalej strzela i dalej gra na poziomie ;)

0

@Szmulek Tak jak odpowiedział Ci @tristan87. Nikogo lepszego nie znajdziesz w polskim tt.

0

@SuperPatsonFCB Czyli według ciebie lepiej przesiedzieć bezczynnie pół roku bez gry na trybunach gdzie wiesz, że się w ogóle nie rozwiniesz, zamiast iść do tej ligi tureckiej, grać tam i nabrać ewentualnej pewności siebie? Gdzie to główna rzecz jakiej Ansu brakuje? Dobra logika.

1

@LeoMessiiBarcaPepa Wybronił, ale tylko w pierwszym sezonie.

3

W maju to nie ma nawet sensu go próbować ogrywać na nowo. Za duża stawka.

0

@norbi77 Oni też mają młody zespół. Są do ogrania.

0

@Blanco16 Christensen połamany, a by się przydał.

4

@Kapitan hawk A widziałeś artykuł o ich wysrywie z telewizji? Oni tam powołują się na jakąś sytuacje sprzed 6 lat w klasyku gdzie nie było karnego XD. Czyli jak wtedy był błąd to ich tokiem rozumowania dalej trzeba go powielać XD.

3

@fart @zadafcb Mahomes potwierdzi już w tak młodym wieku status GOATa robiąc pierwszy 3peat w historii ;)

37

No sory, ale 70 baniek za Fermina to się bierze z pocałowaniem ręki. To nie jest aż taki talent i game changer. Spokojnie można go zastąpić kimś kolejnym ze szkółki, szczególnie że są tam tacy co zapowiadają się na lepszych piłkarzy.
Mimo wszystko uważam, że to zwykła dziennikarska plotka.

0

@Ignareks Bo ten mecz był tak naprawdę nudny i na pół gwizdka. O golach decydowały pojedyncze zrywy. Valencia jest dramatycznie słaba.

0

@Arekvip No i jakość i talent 3x jak Olmo.

4

@MesQueUnClub96 Widzę, że znowu polujesz na gorące. Z jedną dyskusją się już udało, pora na kolejną XD

4

Jak ja nienawidzę realu madryt

0

Pamiętam jak z Realu były śmiechy, że na swoją la dęciem czeka 10 lat, a w sumie w tym roku też już minie 10 lat od naszego triumfu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?