1

@ali3gator Strzelil po beznadziejnym strzale. Zawiedziony? Pewnie mógł podać

0

@ali3gator Przestań beczeć

0

@ali3gator Chłopie ty po każdej jego akcji piszesz, że mógł zrobić coś innego.

3

Ajjj Yamal. Szkoda szkoda

2

Nie rozumiem Flicka z tym Martinem. Gość nie boisku nie daje żadnych argumentów i talentu to za grosz w nim nie ma.

1

@kuz To też jego ambicja plus wciąż młody wiek. Nie ma co się zbytnio o to czepiać. On po prostu musi przez to przejść.

1

@Bartula To jest puchar Negreiry

0

Komentarz usunięty

2

Brawa dla Lima i brawa dla Tebasa. Ich rządy wspólnie doprowadziły do upadku takiego zasłużonego klubu jak Valencia.

1

Pedri to taki geniusz. Czapki z głów

1

@PatrychoO Z drugiej strony niech buduje wartość i w lato elo XD

1

Szkoda, że nie gol Yamala, ale cóż

0

Jakaś kartka flecie?

40

Jeju, ale Atletico grilluje realik XD. W sumie to ta odklejka madryciakow nam spadła z niego, bo nie ma co ukrywać, że ostatnio to my byliśmy obiektem ataków i śmiechów. Ale pojawił, się „wielki” realik i bierze teraz wszystko na siebie XD

0

@Xaviball A komentuje to „najświętszy”

0

Jeju, ileż można nad tym dywagować? Artykuł za artykułem…

0

@BulaKG Szczególnie, że w ostatnim czasie gra strasznie koślawo

0

@draxidox Dlatego u nas kredytu jeśli nie możesz go nadpłacać nie opłaca się w ogóle brać.

1

@czółkovsky Nie będziesz miał ani Bookera ani KD XD

0

Tak zwany Classic

0

@Peniu Laskowski co mecz opowiada o jakiś durnych plotach przeczytanych na gunwo stronach XD

0

@mrboom Z deszczu pod rynnę.

43

Ale te katalońskie dzbany są żałosne czasami. Aż na rzyg bierze.

0

@Kapitan hawk A można to i to? Teoretycznie ta porażka z beznadziejnym Leganes może nam zabrać majstra ;)

1

@Swistus172 Nie psuj narracji XD

32

Boże, ale Pique zgasił Ikera z tym Mijatoviciem XD. Ciekawe jaka była jego mina na to XD

4

Nie żeby coś, ale Flick po Getafe jednak trochę narzekał. Oczywiście słusznie. Chodzi mi tylko o to jak coś "Mówiłem, że nie chcę wymówek." ;)

8

@LeoMessiiBarcaPepa Nie no, kur** jak Zidane? XD

0

@esem91 A widziałeś ich skład?

1

Pena musiał czymś ewidentnie podpaść skoro nawet w CdR nie zagra XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?