partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ali3gator Strzelil po beznadziejnym strzale. Zawiedziony? Pewnie mógł podać
0
@ali3gator Przestań beczeć
0
@ali3gator Chłopie ty po każdej jego akcji piszesz, że mógł zrobić coś innego.
3
Ajjj Yamal. Szkoda szkoda
2
Nie rozumiem Flicka z tym Martinem. Gość nie boisku nie daje żadnych argumentów i talentu to za grosz w nim nie ma.
1
@kuz To też jego ambicja plus wciąż młody wiek. Nie ma co się zbytnio o to czepiać. On po prostu musi przez to przejść.
1
@Bartula To jest puchar Negreiry
0
Komentarz usunięty
2
Brawa dla Lima i brawa dla Tebasa. Ich rządy wspólnie doprowadziły do upadku takiego zasłużonego klubu jak Valencia.
1
Pedri to taki geniusz. Czapki z głów
1
@PatrychoO Z drugiej strony niech buduje wartość i w lato elo XD
1
Szkoda, że nie gol Yamala, ale cóż
0
Jakaś kartka flecie?
40
Jeju, ale Atletico grilluje realik XD. W sumie to ta odklejka madryciakow nam spadła z niego, bo nie ma co ukrywać, że ostatnio to my byliśmy obiektem ataków i śmiechów. Ale pojawił, się „wielki” realik i bierze teraz wszystko na siebie XD
0
@Xaviball A komentuje to „najświętszy”
0
Jeju, ileż można nad tym dywagować? Artykuł za artykułem…
0
@BulaKG Szczególnie, że w ostatnim czasie gra strasznie koślawo
0
@draxidox Dlatego u nas kredytu jeśli nie możesz go nadpłacać nie opłaca się w ogóle brać.
1
@czółkovsky Nie będziesz miał ani Bookera ani KD XD
0
Tak zwany Classic
0
@Peniu Laskowski co mecz opowiada o jakiś durnych plotach przeczytanych na gunwo stronach XD
0
@mrboom Z deszczu pod rynnę.
43
Ale te katalońskie dzbany są żałosne czasami. Aż na rzyg bierze.
0
@Kapitan hawk A można to i to? Teoretycznie ta porażka z beznadziejnym Leganes może nam zabrać majstra ;)
1
@Swistus172 Nie psuj narracji XD
32
Boże, ale Pique zgasił Ikera z tym Mijatoviciem XD. Ciekawe jaka była jego mina na to XD
4
Nie żeby coś, ale Flick po Getafe jednak trochę narzekał. Oczywiście słusznie. Chodzi mi tylko o to jak coś "Mówiłem, że nie chcę wymówek." ;)
8
@LeoMessiiBarcaPepa Nie no, kur** jak Zidane? XD
0
@esem91 A widziałeś ich skład?
1
Pena musiał czymś ewidentnie podpaść skoro nawet w CdR nie zagra XD