partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Derean Arsenal jest cholernie nudny.
14
Bądźmy poważni. Jak City grając tak w obronie ma zagrozić Realowi? Mbappe i Vini ich tam zgwałcą.
10
Pewien paradoks, że Espanyol przywrócił nam wiarę w ligę
1
Ale Cubarsi też dziś klasa. Każde dośrodkowanie czyścił.
0
@norbi77 Raczej kartkę dostał za kopnięcie piłki
0
@kanver_ No nie wiem. Jak on przy każdym dośrodkowaniu gra w siatkówkę.
0
@tbas Szybko zapominasz co wyprawia De Jong w 90% swoich spotkań. A już szczególnie gdy gra od pierwszej minuty.
1
@KamQiX Tylko jutro poniedziałek :/
0
@Encore Wróżenie z fusów. Albo będzie albo nie. Aktualnie mają zespół który może zdobyć mistrzostwo.
4
@kanver_ Myślę, że chodzi o same wyjścia do piłek. Szczególnie do dośrodkowań.
0
@Messibestplayerintheworld A kto dostał?
0
@Salchent Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
0
@BorzyKrzys Właśnie Allegri czyli stery wyjadacz, a mimo punktowania mieliście go dosyć. Motta dalej jest młody i się uczy. To ryzyko które podjęliście i powinno być liczone w koszta. Wiadome jest, że tam potrzeba dalej wzmocnień i czasu. A w Bolognii może nie miał lepszych jakościowo piłkarzy, ale lepszych do tego co chciał grać. No i trenował tam dwa pełne sezony gdzie ten drugi był dopiero niesamowity jak na tamten klub.
0
Nie że się czepiam czy coś, ale mam wrażenie że z Pena byłoby 1:1 XD
2
Mecz do zapomnienia ale +3 i to się liczy.
1
Sędziowska gnida
0
Znowu ten paralityk.
2
@Gibbon_FCB Piłkarz też
1
Ten Kike Garcia wygląda jakby miał 50 lat XD
3
Ale Pedri odpalił w drugiej połowie. Ratuje nam ten mecz.
0
@tbas wyglądało jakby leciało poza stadion
0
@Bartula no ja myślałem że wywalił w kosmos XD
0
W końcu drewniaku
1
On coś w końcu trafi w tej lidze?
1
Weźcie w pizdu tego Kounde i Balde XD
0
@Sulimo Nasi skrzydłowi nie umieją przyjąć dziś piłki.
2
Oczy krwawią. Nic im się nie chce. Po co jakieś huczne zapowiedzi jak potem ewidentnie walą w uja? Mam nadzieję, że Flick zrobi w szatni suszarkę.
0
@BulaKG Tak, tak.
1
Strzał z siłą 10 latka
0
@abram3k XD dobre