partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@[Oli] Według mnie Torre jest słabo zorganizowany taktycznie. Biega czasem po tym boisku jak kurczak bez głowy.
0
Guardiola niech lepiej zadzwoni do Flicka to mu może Hansi da jakieś porady na Real, bo tak to przewiduje jednostronny spektakl.
2
@Joe_Pesci Czyli miłość do klubu odkładasz na dalszy plan tylko dlatego, że prezydentem jest ktoś kogo nie lubi?
2
@Mitch_Atleta Bez kitu. Ja nie potrafię zrozumieć dlaczego w ogóle Miller jest teraz „tak wielbiony” i cytowany. Ludzie mają krótką pamięć. Gość powinien gnić w więzieniu jak każdy z tych starych komuchow.
2
@Michael24 Rak choruje na Ziobrę
2
Kto jak kto, ale nikt nie zasługuje na pasiaste ubranie bardziej niż ten „minister zero”. Sama ta jego facjata wygląda jak u człowieka przesiąkniętego nienawiścią.
0
@Encore Szkoda. Gość jest jakaś odskocznia innej gry aniżeli tych schematycznych pałowanych trójek
0
Ciekawe gdzie wróci do tej Europy? Premier League? Innej opcji nie widzę.
7
@MesQueUnClub_87 Wydarzyłby się. Amigosi dostawali dalej chore kontrakty, a pandemia i tak by nas tak samo uwaliła.
2
@MOLESTA Chevalier z Lille >
1
@mekston Pamiętam jak grając z Tiafoe na US już ledwo się poruszał przez ten brzuch a i tak walczył do końca.
11
@blakkudium Zostawcie dobrego chłopaka w spokoju
2
@MesQueUnClub96 Ten rok to był piękny last dance. Szkoda, że pojawiła się i tak kontuzja która wszystko popsuła na Wimbledonie już i potem US.
0
@Michael24 Ale to pierw „Bóg musi wskazać drogę”, że tak można i się da.
3
@Coutinho007 Czemu zakładasz że nie? Xavi w jego wieku mniej więcej był na wylocie do Milanu a Iniesta dalej był tylko rezerwowym.
3
Czyli da się przedłużyć kontrakt bez robienie szumu i straszeniem odejściem? Ja w szoku.
0
@siwykrb City to słabiak w tym sezonie.
0
Bóg w postaci cyfer na kontrakcie?
0
Real ma łatwiej niż my XD
3
Zagraliśmy ten mecz w trybie eko a nie wygraliśmy go i tak przez standardowo brak skuteczności i przez brak umiejętności trzymania linii przez Araujo i jego ciągłe podnoszenie łapy do góry.
2
@MesQueUnClub96 Już to pisałeś(chyba).
1
@PatrychoO Jak strzelili
1
2 miejsce daje nam albo PSV albo Milan? To chyba nawet lepiej. Bo przy 1 to PSG.
0
Sezon z firankami
0
@PatWhat Przynajmniej nie zbiega na swoją połowę przeszkadzać.
1
@Rewolucja123 To było nie do obrony akurat
2
@szydzu ? Przecież to była dobra decyzja o strzale.
1
Lewy jaka pokraka
0
@Andi18 Obecnie? Borussia i Bayern musiałyby nie wygrać
0
Jak City odpadnie to Guardiola musi polecieć. Nie widzę innej opcji XD