0

@BorzyKrzys Przecież nawet ta Bologna ma ciekawszy skład niż Juventus do grania w atrakcyjną piłkę.

0

Ciekawe jak bardzo po sezonie De Laurentis zniszczy ten skład Napoli, bo znowu mają pake na mistrza XD

1

@Encore Jako 20 paro latek potrafił grać na każdej powierzchni.

0

@mekston Niesamowite jak młodszy, jeszcze tak nie zniszczony kontuzjami Rafa fruwał po tym korcie...

1

@messi33 Musiala idealny. I może wcale nie aż tak niemożliwy? Kontrakt mu się kończy w 2026, plus on niby jest kibicem Barcy.

@MesQueUnClub96 No nie, no Rapha może wtedy iść na 10, Musiala na skrzydło. Do tego podczas meczu mogą się często zamieniać pozycjami.

0

Juventus na następny remis leci? XD

0

@Mitch_Atleta No i cyk praktycznie asysta.

0

@MesQueUnClub96 Niech zrobi coś na poprawę techniki lepiej

3

To niech się bujają tam i tyle.

2

Czyli Atletico mamy w swoim zasięgu, wygrywając jutro i z nimi przeskoczymy ich choćby wygrywali wszystko do końca i my też. Teraz czas na Real żeby coś zgubił.

0

@Patrykl145 Też dodałem, ale jak Arsenal strzelił to w porę wziąłem cash out XD

2

Młody Kluivert ładnie się zadomowił w tym Bournemouth

0

@Eklerek No nie dziwię się, bo Guardioli się odkleja ewidentnie.

1

De Bruyne to już chyba powoli będzie miał problemy z pierwszym składem w City. Druga sprawa to nie rozumiem co Guardiola widzi w tym Nunesie

0

@tbas A ty jesteś milionerem już jak tak masz wszystko statystycznie rozpykane?

0

@Bocheno1 Weź, on wiecznie widzi wszystko negatywnie. I chyba większą satysfakcję ma jak Barca nie wygrywa, bo wtedy może pomarudzić i się wymądrzać jak to on nie ma racji XD

0

@BorzyKrzys A ten niby wielki talent z Milanu? Gra coś?

0

@Andi18 I po Koemanie też jechano, a to równie wielka legenda tego klubu co i Xavi.

10

Zawsze przy każdym przedłużeniu umowy klub bez żadnego ale podaje klauzulę zawodnika. Przy Araujo nie podali, pewnie właśnie po to żeby nie rozwścieczyć fanów. Gdyby ona rzeczywiście wynosiła 300 mln podali by to w komunikacie na 100%.

0

@tbas "kiedy Christensen był solidny?"

1

@barcelonaLM Kszo, kszo ku***sko

1

Ciekawe jaką pensję dostanie. Zasługuje na większą niż Araujo, ale obym takiej mimo wszystko nie dostał, bo zacznie się zapychanie znowu komina płacowego. 12 mln to byłoby idealnie. Jeszcze nie raz przedłuży z nami kontrakt, bo Pedri to maestro i chce tu grać tak długo jak tylko będzie mógł, nie jak co niektórzy.

0

@tbas Chyba żartujesz, jak uważasz że Christensen nigdy nie był chociaż solidny XD

0

@A4ron Jest dalej na tym poziomie i bez.

0

@Emerald Klauzula całe late 65 mln, potem 80.

0

Kto gorszy? Sterydziarz czy damski bokser? Wybór między młotem, a kowadłem.

0

No to Lukaszenko będzie niezadowolony ;)

Brawo Keys!

1

Wyje jakby miała rodzić ta Sabalenka

0

@BorzyKrzys Zazdro pracy. Jeździsz sobie po Europie, komentujesz topowe mecze. Praca elastyczna, płaca też pewnie niczego sobie. Tylko pozazdrościć.

1

Ale to odegrała teraz, wow.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?