1

@Derean A co ma ratować jak walczą o 3 punkty? XD

2

4

Bądźmy szczerzy to jest czerwo…

1

Rudiger kontuzja? Jakieś plusy już są.

0

@Czajka90 Kurs na nich to była ultrapromocja xd

0

@abram3k Pamiętam jak United kiedyś wypożyczyło Lingarda do West Hamu i tam przeżywał swój najlepszy okres kariery XD

0

@tbas Chciał go tylko Xavi i dzięki Bogu nie Laporta.

0

Nie wiem czemu, ale czuję w kościach że Espanyol dziś remis ugrywa.

0

@zadafcb Powinien wygrać Orton i zacząć feud z Codym. To jest prawdziwe „story”.

0

@Miszak Nie wiedziałem, że var cofnął.

0

@Miszak Kolejny do sprzedania za kilka baniek, żeby potem przepaść w Europie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tbas Jak na razie to chyba działanie w razie "w".

0

@Fizzy Womack Mobbyn mordziaty tymczasem

1

Się nie żegnamy do zobaczenia niebawem. Mordziaty, mordziaty, mordziaty…

2

@[Oli] Według mnie Torre jest słabo zorganizowany taktycznie. Biega czasem po tym boisku jak kurczak bez głowy.

0

Guardiola niech lepiej zadzwoni do Flicka to mu może Hansi da jakieś porady na Real, bo tak to przewiduje jednostronny spektakl.

2

@Joe_Pesci Czyli miłość do klubu odkładasz na dalszy plan tylko dlatego, że prezydentem jest ktoś kogo nie lubi?

2

@Mitch_Atleta Bez kitu. Ja nie potrafię zrozumieć dlaczego w ogóle Miller jest teraz „tak wielbiony” i cytowany. Ludzie mają krótką pamięć. Gość powinien gnić w więzieniu jak każdy z tych starych komuchow.

2

@Michael24 Rak choruje na Ziobrę

2

Kto jak kto, ale nikt nie zasługuje na pasiaste ubranie bardziej niż ten „minister zero”. Sama ta jego facjata wygląda jak u człowieka przesiąkniętego nienawiścią.

0

@Encore Szkoda. Gość jest jakaś odskocznia innej gry aniżeli tych schematycznych pałowanych trójek

0

Ciekawe gdzie wróci do tej Europy? Premier League? Innej opcji nie widzę.

7

@MesQueUnClub_87 Wydarzyłby się. Amigosi dostawali dalej chore kontrakty, a pandemia i tak by nas tak samo uwaliła.

2

@MOLESTA Chevalier z Lille >

1

@mekston Pamiętam jak grając z Tiafoe na US już ledwo się poruszał przez ten brzuch a i tak walczył do końca.

11

@blakkudium Zostawcie dobrego chłopaka w spokoju

2

@MesQueUnClub96 Ten rok to był piękny last dance. Szkoda, że pojawiła się i tak kontuzja która wszystko popsuła na Wimbledonie już i potem US.

0

@Michael24 Ale to pierw „Bóg musi wskazać drogę”, że tak można i się da.

3

@Coutinho007 Czemu zakładasz że nie? Xavi w jego wieku mniej więcej był na wylocie do Milanu a Iniesta dalej był tylko rezerwowym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?