partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Derean A co ma ratować jak walczą o 3 punkty? XD
2
@Kapitan hawk :D.
4
Bądźmy szczerzy to jest czerwo…
1
Rudiger kontuzja? Jakieś plusy już są.
0
@Czajka90 Kurs na nich to była ultrapromocja xd
0
@abram3k Pamiętam jak United kiedyś wypożyczyło Lingarda do West Hamu i tam przeżywał swój najlepszy okres kariery XD
0
@tbas Chciał go tylko Xavi i dzięki Bogu nie Laporta.
0
Nie wiem czemu, ale czuję w kościach że Espanyol dziś remis ugrywa.
0
@zadafcb Powinien wygrać Orton i zacząć feud z Codym. To jest prawdziwe „story”.
0
@Miszak Nie wiedziałem, że var cofnął.
0
@Miszak Kolejny do sprzedania za kilka baniek, żeby potem przepaść w Europie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tbas Jak na razie to chyba działanie w razie "w".
0
@Fizzy Womack Mobbyn mordziaty tymczasem
1
Się nie żegnamy do zobaczenia niebawem. Mordziaty, mordziaty, mordziaty…
2
@[Oli] Według mnie Torre jest słabo zorganizowany taktycznie. Biega czasem po tym boisku jak kurczak bez głowy.
0
Guardiola niech lepiej zadzwoni do Flicka to mu może Hansi da jakieś porady na Real, bo tak to przewiduje jednostronny spektakl.
2
@Joe_Pesci Czyli miłość do klubu odkładasz na dalszy plan tylko dlatego, że prezydentem jest ktoś kogo nie lubi?
2
@Mitch_Atleta Bez kitu. Ja nie potrafię zrozumieć dlaczego w ogóle Miller jest teraz „tak wielbiony” i cytowany. Ludzie mają krótką pamięć. Gość powinien gnić w więzieniu jak każdy z tych starych komuchow.
2
@Michael24 Rak choruje na Ziobrę
2
Kto jak kto, ale nikt nie zasługuje na pasiaste ubranie bardziej niż ten „minister zero”. Sama ta jego facjata wygląda jak u człowieka przesiąkniętego nienawiścią.
0
@Encore Szkoda. Gość jest jakaś odskocznia innej gry aniżeli tych schematycznych pałowanych trójek
0
Ciekawe gdzie wróci do tej Europy? Premier League? Innej opcji nie widzę.
7
@MesQueUnClub_87 Wydarzyłby się. Amigosi dostawali dalej chore kontrakty, a pandemia i tak by nas tak samo uwaliła.
2
@MOLESTA Chevalier z Lille >
1
@mekston Pamiętam jak grając z Tiafoe na US już ledwo się poruszał przez ten brzuch a i tak walczył do końca.
11
@blakkudium Zostawcie dobrego chłopaka w spokoju
2
@MesQueUnClub96 Ten rok to był piękny last dance. Szkoda, że pojawiła się i tak kontuzja która wszystko popsuła na Wimbledonie już i potem US.
0
@Michael24 Ale to pierw „Bóg musi wskazać drogę”, że tak można i się da.
3
@Coutinho007 Czemu zakładasz że nie? Xavi w jego wieku mniej więcej był na wylocie do Milanu a Iniesta dalej był tylko rezerwowym.