0

@Encore Sądząc po plotkach to Warriors chcą pół ligi. Władze niby marzą o trio Curry, Durant i ... LeBron, do tego podobno zainteresowani są Georgem, teraz jeszcze Giannis XD. Z drugiej strony nic dziwnego, że kombinują, bo ostatnie lata Stefka są marnowane.

3

@misterio Przecież to byłby typowo "szwagrowy" manewr XD

0

Guardiola znowu wędkowanie po rynku. Bo ma „słabą” kadrę haha. Bądźmy poważni to co ma teraz nie powinno oznaczać takich wyników jakie notuje. U Pepa wystarczy, że jedna rzecz się wykrzaczy to wszystko leci jak domek z kart. To nie jest trener który potrafi sobie poradzić w kryzysie, gdy trzeba czasami coś pokombinować albo zmienić diametralnie.

1

@zadafcb będzie historyczny 3 peat ;)

2

@fart Trzeba umieć ;)

0

@MOLESTA No właśnie nie. U Koemana grał wyżej. Xavi go próbował niżej.

4

@MOLESTA Jego karma dopadła ;)

1

Podobno Kyrie poprosił o transfer hahah. Dallas rip XD

7

Z całym szacunkiem, ale nie wyobrażam sobie przyszłego sezonu z Robertem jako podstawowa 9 i jeszcze z jego pensją.

0

@MaVii Czyli 1 punkt mamy już na pewno ;)

3

@fart A największym frajerem tego trade i tak zostaje Bulls XD

5

@BorzyKrzys Boze jak ona wygląda XD. Co sobie zrobiła z tym ryjcem? XD

1

@Comentateiro szkoda tego Getafe ehhh

0

Lo Celso fajny piłkarz. Nawet on by dał nam więcej niż Olmo.

2

Co się odwala w meczu Cavs-Dallas XD. Mavericks chyba dalej w szoku po tym co się wydarzyło z tradem XD
Inna sprawa, że gra praktycznie rezerwowy skład

0

Zalewski dobry start

2

@mekston Po co wy tu przywołujecie ten Espanyol jak dobrze wszyscy wiedzą, że City tak nie zagra jak oni? XD Przecież styl gry City i ich dziurawa obrona to będzie woda na młyn dla ataku Realu. Tam będzie szła jedna kontra i już będzie dym pod bramką.

4

Niech ktoś powie Ortedze, że bramkarz to się musi rzucać.

0

@Joe_Pesci Najlepszy jak można przepalić co okienko minimum 200 baniek. W innym wypadku problemy. Po prostu Guardiola nie wyciąga obecnie żadnych wniosków. A jego zespoły nie potrafią totalnie grać w obronie.

0

@FCB_dimiC Tylko City nie umie grać w obronie i nigdy nie stawia autobusu. Espanyol się wczoraj bronił w 11.

0

Real sobie weźmie rewanż za to 4:0 z 2023 i sami im tyle teraz wpakują.

3

Hahah City i Guardiola to jest takim mem XD

1

@Szmulek To nabudowali XD

0

Saliba świetny defensor. Może jakaś wymiana z Arsenalem za Araujo? ;)

0

@Eklerek Guardiola już nie ogarnia. Sam nie wie jak to poustawiać.

1

@Eklerek Patrząc na Arsenal w tym meczu i opinie to on tak gra co mecz chyba. Inna sprawa, że środek obrony Gabriel i Saliba jest absolutnie elitarny. Chyba obecnie najlepszy duet na świecie.

2

Raya świetny bramkarz. Nie rozumiem dlaczego on nie jest 1 w reprze, tylko ten elektryk Simon.

0

Boże, ale ten Arsenal jest nudny. Od kiedy Arteta tak zbetoniał?

1

@Luciano99 Ile tego sushi?

1

@SinMistico A niech go sprzątają. U nas i tak pewnie Lewy zostanie i dopiero wtedy będzie płacz, że już nie dojeżdza i szukanie napastnika latem 2026.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?