0

@Xaviball A komentuje to „najświętszy”

0

Jeju, ileż można nad tym dywagować? Artykuł za artykułem…

0

@BulaKG Szczególnie, że w ostatnim czasie gra strasznie koślawo

0

@draxidox Dlatego u nas kredytu jeśli nie możesz go nadpłacać nie opłaca się w ogóle brać.

1

@czółkovsky Nie będziesz miał ani Bookera ani KD XD

0

Tak zwany Classic

0

@Peniu Laskowski co mecz opowiada o jakiś durnych plotach przeczytanych na gunwo stronach XD

0

@mrboom Z deszczu pod rynnę.

43

Ale te katalońskie dzbany są żałosne czasami. Aż na rzyg bierze.

0

@Kapitan hawk A można to i to? Teoretycznie ta porażka z beznadziejnym Leganes może nam zabrać majstra ;)

1

@Swistus172 Nie psuj narracji XD

32

Boże, ale Pique zgasił Ikera z tym Mijatoviciem XD. Ciekawe jaka była jego mina na to XD

4

Nie żeby coś, ale Flick po Getafe jednak trochę narzekał. Oczywiście słusznie. Chodzi mi tylko o to jak coś "Mówiłem, że nie chcę wymówek." ;)

8

@LeoMessiiBarcaPepa Nie no, kur** jak Zidane? XD

0

@esem91 A widziałeś ich skład?

1

Pena musiał czymś ewidentnie podpaść skoro nawet w CdR nie zagra XD

0

@messi33 Drugi, bo konkurencji go żadnej nie miał praktycznie.

0

@FCB24 Sory, ale od kiedy odszedł Woj to te dziennikarstwo inside NBA się mocno posypało. Tylko Shams jest jak dla mnie wiarygodny.

1

Getafe jak nie gra z Barceloną to drzwi od autobusu otwiera i jeszcze wita grzecznie „pasażerów” bez chamstwa?

0

@tbas No ciekawe w sumie z tym Leganes. Mbappe i Bellinghama też nie będzie.

0

@MOLESTA EL JARO spec od wszystkiego XD

0

Vasquez-Asencio-TooMuchMoney-Mendy.
Jak oni taka linia obrony nie przegrają w tym lutym choćby jednego meczu to nie uwierzę w to, że oni nie mają jakiegoś paktu z diabłem.

0

Zacna grupka na fb widze XD
https://zapodaj.net/plik-qq83Og7Pc5

0

@Kinginiesta Chodzi o to, że nic nie daje a mocno obciąża budżet. Czego tu nie rozumieć?

0

@Katalończyk 99 Skąd taki wniosek?

0

@Roobo Przerwę od serii mam na siłce to chciałem zobaczyć co się dzieje, no i zobaczyłem kogoś z wylewem i żółcią

3

@Jakchcesz Wszyscy ci polityczny „mianiacy” i „frustraci” muszą mieć bardzo ciekawe życie XD

16

@Roobo Idź się przewietrzyć. Srasz tylko tą polityka na lewo i prawo.

0

Ten Alaba też dobry. Zarabia krocie, a wiecznie połamany XD

0

@Nightraider Alemany Alemanym. Z Mendesem to się Lapcio całe życie układa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?