partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nawet Milan sobie już ogarnął napastnika na lata patrząc na tego Gimeneza. Boję się co wymyślą nasi, po Lewandowkim...
0
@ranger3120 Kurtuła kolejny mecz życia? Loading...
0
Vasquez TooMuchMoney, Fran i młodziak w linii obrony który jest notabene najlepszy chyba z nich wszystkich na ten moment XD. No to nie może się udać. Jeśli oni to wygrają to po prostu pakt z diabłem.
Jeszcze ten klepacz Ceballos XD
0
Nasze rezerwy to kochają te remisy jak Juventus
0
@MesQueUnClub96 Kto komentuje derby?
0
Milan lubi te czerwa dostawać .
0
@TR3YWAY A niby tyle kontuzji mają...
1
@PatrychoO Pewnie Mirosławski ustalał jak to wypowiadać XD
0
@PatrychoO O co chodzi?
1
Betis jakie frajerstwo XD
0
@ViscaelBarca2007 Tylko Vasquez to jest mimo wszystko postać zasłużona dla Realu. Jako ta opcja z ławki dużo im dał, nieporównywalnie więcej niż Ferran. Pensja Ceballosa trochę mnie zaskoczyła. On rzeczywiście zdecydowanie przepłacony.
0
@Bernard777 Leszcz jest spoko, ale tak jak mówiłeś te oście plus jest mega tłusty.
0
@Nightraider Jest max to powinno być 8. Jestem ciekaw ile ma w Realu taki jego odpowiednik w postaci takiego Brahima powiedzmy.
0
@MesQueUnClub96 Szkoda tylko tych grajków nowych jak Marmoush. Bo od razu będzie, że to flopy a oni nie mają szans odpalić w takiej sytuacji w jakiej jest City.
1
Niesamowitym memem jest City. 200 baniek w zime wydane i męczarnie z jakimiś ogórami w pucharze. Dramat
0
@JordiAlbion No mówię o filecie
1
@MesQueUnClub96 Chyba 5:0 dla Madrytu.
0
Nie ma smaczniejszej ryby od łososia
11
Ja tam bym wolał Sociedad.
2
@Nightraider Nie zmienia to faktu, że wciąż jak na rezerwowego to zarabia zbyt dużo.
1
@Fantastyczny Chłopiec Bez kitu. Ale lepiej zgarnąć kliki 2 razy ;)
1
"Obecnym zawodnikom brakuje tytułów."
Ma rację
0
@tbas No jak ciebie już przebijam to coś nie tak jest…
1
Śniło mi się, że Real wygrał 3:0, a my w niedzielę remis. Oby to nie był sen proroczy
0
@MesQueUnClub96 Nie każdy jest slabiakiem
1
W Sportongu nowy gwiazdor się respi na LS. Może niech Laporta już dzwoni prowizorycznie do Mendesa.
0
@Encore Suns już swój prime straciło. Niesamowite jak upadli w 2 sezony.
0
@Encore A po co byłby im ten KD jakby nie chciał tam grać? On się nie lubi z Draymondem i taki jest fakt.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Teraz dzicz z Paryża jednak polubi Alvarez?