partymaker
Dołączył/a: październik 2022
8 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Kapitan hawk Za marzenia nie karają ;)
0
@bialyzdw Isak? Bez jaj. On jest właśnie idealny.
0
Ten z 23 z Feyenoordu psuje każdą kontrę
0
@MesQueUnClub96 Ty? No tak XD
1
@F3DO A potem się obudzisz. Arsenal nie ma ataku na ten moment. Oni sami nie będą punktować.
1
VAR cofaj tego gola Evertonu
No i nie cofnął…
0
@MesQueUnClub96 Długo szukałeś
0
@AmigoBlancos Żyjesz pod kamieniem.
0
Nie no komicznie ten Gimenez wygląda dziś XD. Jakby dalej grał w Feyenoordzie XD
1
@OskP Jakby był prawonozny i grał na lewym skrzydle to z buta.
1
@F3DO Kosmiczne to robił Messi czy Ronaldo. Te są bardzo dobre albo świetne.
0
Ten Pavlidis to ultra drewno, ale jedzie na farcie jak swego czasu Piątek.
2
Monaco lubie te czerwa kolekcjonować XD
1
Szkoda Modera i tych jego kontuzji. Gdyby nie one to byłby z niego niesamowity baller. Widać od razu w jego grze duży talent.
1
Ten Leao to jest taki leser. Oby nigdy do nas nie trafił.
0
@MesQueUnClub96 Wymień pozostałe.
3
@MesQueUnClub96 Oceniasz to po jego jednej nieudanej interwencji? Ja go jak widziałem w tym sezonie to często ratował Milan.
1
Ale ta strona się ostatnio wykoleja. Gorzej niż notatnik podczas klasyków.
3
@dzefrej234 "Twierdzi Republika" XD
2
@Krzysztof1987 Ok
0
Czy tylko mi nie działa strona kompie, a na telefonie już tak?
1
@Nefir Tak, ale niestety ma przedłużyć kontrakt.
0
Sesko? Ten gość to wybitne drewno i kloc. Dajmy sobie spokój.
0
@Lionel_Messi10 Nigdy nie mów nigdy
2
@Eklerek To że Havertz stanowi podstawowy skład Arsenalu to śmiech na sali. Kiedyś w jednym składzie jako napastników mieli Berghampa i Henryego, potem choćby Van Persie, dziś Havertz i Jesus na rezerwie XD.
1
@Eklerek No średnio był lepszy, bo Pato na jakimś poziomie się utrzymał ledwo z dwa lata. Potem przepadł.
0
Czyli robimy powtórkę z 2011 roku. Finał CdR to klasyk tylko tym razem go wygrywamy. No i dorzucamy do tego ligę i LM. Vamos!
Jeszcze musimy ich wyrzucić w półfinale LM.
8
Serio z losowania CdR muszą nawet robić szopkę?
22
Zostawmy ten rynek brazylijski w spokoju. Nie ma obecnie bardziej przehajpowanej ligi i ceny za tych graczy.
0
@Aragorn33 Aż mi się nie chce wierzyć, że Messi ma tylko 12