6

@Kapitan hawk Za marzenia nie karają ;)

0

@bialyzdw Isak? Bez jaj. On jest właśnie idealny.

0

Ten z 23 z Feyenoordu psuje każdą kontrę

0

@MesQueUnClub96 Ty? No tak XD

1

@F3DO A potem się obudzisz. Arsenal nie ma ataku na ten moment. Oni sami nie będą punktować.

1

VAR cofaj tego gola Evertonu

No i nie cofnął…

0

@MesQueUnClub96 Długo szukałeś

0

@AmigoBlancos Żyjesz pod kamieniem.

0

Nie no komicznie ten Gimenez wygląda dziś XD. Jakby dalej grał w Feyenoordzie XD

1

@OskP Jakby był prawonozny i grał na lewym skrzydle to z buta.

1

@F3DO Kosmiczne to robił Messi czy Ronaldo. Te są bardzo dobre albo świetne.

0

Ten Pavlidis to ultra drewno, ale jedzie na farcie jak swego czasu Piątek.

2

Monaco lubie te czerwa kolekcjonować XD

1

Szkoda Modera i tych jego kontuzji. Gdyby nie one to byłby z niego niesamowity baller. Widać od razu w jego grze duży talent.

1

Ten Leao to jest taki leser. Oby nigdy do nas nie trafił.

0

@MesQueUnClub96 Wymień pozostałe.

3

@MesQueUnClub96 Oceniasz to po jego jednej nieudanej interwencji? Ja go jak widziałem w tym sezonie to często ratował Milan.

1

Ale ta strona się ostatnio wykoleja. Gorzej niż notatnik podczas klasyków.

3

@dzefrej234 "Twierdzi Republika" XD

2

0

Czy tylko mi nie działa strona kompie, a na telefonie już tak?

1

@Nefir Tak, ale niestety ma przedłużyć kontrakt.

0

Sesko? Ten gość to wybitne drewno i kloc. Dajmy sobie spokój.

0

@Lionel_Messi10 Nigdy nie mów nigdy

2

@Eklerek To że Havertz stanowi podstawowy skład Arsenalu to śmiech na sali. Kiedyś w jednym składzie jako napastników mieli Berghampa i Henryego, potem choćby Van Persie, dziś Havertz i Jesus na rezerwie XD.

1

@Eklerek No średnio był lepszy, bo Pato na jakimś poziomie się utrzymał ledwo z dwa lata. Potem przepadł.

0

Czyli robimy powtórkę z 2011 roku. Finał CdR to klasyk tylko tym razem go wygrywamy. No i dorzucamy do tego ligę i LM. Vamos!

Jeszcze musimy ich wyrzucić w półfinale LM.

8

Serio z losowania CdR muszą nawet robić szopkę?

22

Zostawmy ten rynek brazylijski w spokoju. Nie ma obecnie bardziej przehajpowanej ligi i ceny za tych graczy.

0

@Aragorn33 Aż mi się nie chce wierzyć, że Messi ma tylko 12

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?